TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Aerowatch damskie

Kobiecość i delikatność widoczna w czasomierzach Aerowatch to ich cechy rozpoznawcze. Okrągłe koperty, kolorowe paski i klasyczne bransolety z pewnością wpadną w oko niejednej pani. Zegarki Aerowatch mają tarcze, które zwracają uwagę swoimi zdobieniami. Popularnymi modelami są te z motylami w dolnej części tarczy. Stworzone przez Aerowatch zegarki mają klasyczne wskazówki, które są zwężane przy końcu. Dzięki temu łatwiej i szybciej można odczytać dokładną godzinę. Stalowe koperty mają zaokrąglone krawędzie i są nieco grubsze od tradycyjnych. Dzięki temu zegarki Aerowatch damskie na nadgarstku wyglądają zjawiskowo.

czytaj więcej

Zegarki Aerowatch – delikatność doceniana przez kobiety 

Tarcze, które zostały ozdobione motylami, to popularne modele czasomierzy. Takie zdobienia sprawiają, że całość wygląda niesamowicie lekko. Połączenie motywu natury z wyraźnymi liczbami oraz małymi kropkami jest podkreśleniem kobiecości. Takie zegarki Aerowatch damskie doskonale współgrają z wiosennymi stylizacjami. Wykorzystanie datownika w miejscu godziny „6” jest połączeniem nowoczesności z minimalizmem. Mały kwadracik doskonale komponuje się z resztą elementów. Model Aerowatch z cyferblatem wyświetlającym fazy księżyca również robi duże wrażenie. Dla kobiet, które chcą czegoś naprawdę spektakularnego idealny będzie czasomierz Aerowatch ze skeletonem. Jest to odkryty mechanizm, dzięki czemu możesz cały czas podziwiać tę zaawansowaną technologię. 


Aerowatch – zegarki szwajcarskie zachwycające kobiecą stylistyką 

W ofercie szwajcarskiego producenta każdy może znaleźć odpowiedni model czasomierza dla siebie. Koperty zawieszone na skórzanych paskach to zegarki Aerowatch, które mają najwięcej cech klasycznych. Wykończenie jest błyszczące, a delikatne zagięcia powodują, że cały czasomierz prezentuje się ciekawie. Zegarki Aerowatch damskie na stalowej bransolecie sprawdzą się u każdego, kto ceni dodatki w stylu biżuteryjnym. Różne kształty oraz wielkości ogniw tworzą niesamowitą konstrukcję. Każdy model ma kolor srebrny, co przekłada się na ponadczasowość takich dodatków. Wykorzystane zapięcie motylkowe skutecznie zabezpiecza stworzone przez markę Aerowatch zegarki przed zgubieniem. Blokada w klamrze nie rozepnie się samoistnie. 

Zobacz wszystkie zegarki Aerowatch dostępne w naszej ofercie!