Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Aerowatch Les Grandes Classiques

86wyniki

Zegarki Aerowatch Les Grandes Classiques

Znakiem rozpoznawczym zegarków Aerowatch są koperty w stylu retro oraz nowoczesne tarcze, które często nawiązują swym wyglądem do urządzeń pomiarowych, znajdujących się w kokpicie samolotu. O lotniczym charakterze zegarków Aerowatch Les Grandes Classiques świadczy także duża, wygodna w obsłudze koronka. 

FILTRY0

Zegarki Aerowatch – ponadczasowe modele łączące tradycję z nowoczesnością 

Zegarki męskie Aerowatch Les Grandes Classiques często wyposażone są w dodatkowe funkcje, takie jak wskazanie faz księżyca, rozbudowany kalendarz, chronograf, czas GMT oraz wskazanie dnia tygodnia.

Zegarek Aerowatch męski


Zegarek Aerowatch damski

Natomiast tarcze zegarków damskich  Aerowatch Les Grandes Classiques posiadają liczne zdobienia w postaci grawerów i kamieni szlachetnych. Zegarki Aerowatch dostępne są w wersjach na pasku i bransolecie, a wybór mocowania do nadgarstka zależy wyłącznie od preferencji klienta.Aerowatch Les Grandes Classiques  - szwajcarskie zegarmistrzostwo w najlepszym wydaniu 

Zegarki Aerowatch od ponad stu lat produkowane są w Szwajcarii, dlatego ich jakość jest znakomita. Piękne wykończenie powierzchni koperty, niesamowite zdobienia i liczne komplikacje powodują uczucie obcowania z wyrobem luksusowym.

zegarek damski aerowatch


Zegarek damski aerowatch

Szwajcarskie zegarki od lat uznawane są za najlepsze na świecie, dlatego napis na tarczy Swiss Made gwarantuje najwyższą jakość wykonania. Zegarki Aerowatch Les Grandes Classiques wyposażone są w perfekcyjnie wykonane mechanizmy szwajcarskie, które słyną ze swej niezawodności i precyzji. Do wyboru są dwa rodzaje mechanizmów – kwarcowe i automatyczne. 


Zobacz całą kolekcję zegarków Aerowatch!