Zegarki Aerowatch 1942

Firma Aerowatch z sukcesem produkuje zegarki od 1910 roku. Obecne zegarki Aerowatch często nawiązują swoją stylistyką do historycznych modeli, które były produkowane w szwajcarskim Neuchatel. Zegarki Aerowatch 1942 są idealnym połączeniem stylu retro z nowoczesną technologią. 

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0

Szwajcarska precyzja w czasomierzach Aerowatch 1942 

Finezyjnie wykończone koperty kryją w sobie wysokiej jakości szwajcarskie mechanizmy, które słyną ze swej niezawodności oraz znakomitej dokładności w odmierzaniu czasu. Najczęściej spotykanym mechanizmem w zegarkach Aerowatch 1942 jest ETA2824-2. Jest to dość popularny mechanizm stosowany w zegarkach szwajcarskich i odznacza się znakomitą kulturą pracy oraz niską awaryjnością, dzięki czemu zegarek Aerowatch 1942 będzie służył przez długi czas.


Zegarki Aerowatch – efektowne detale

Znakomita praca projektantów spowodowała, że zegarki Aerowatch 1942 zachwycają swym wyglądem. Koperta w stylu retro posiada długie uszy, charakterystyczne dla modeli zegarków z lat 40-tych XX wieku. Uwagę przykuwają również piękne breguetowskie wskazówki, które zostały poddane termicznemu procesowi, dzięki którym zyskały niebieską, lśniącą powłokę. Duża koronka w znacznym stopniu ułatwia ustawienie dokładnego czasu, a także pozostałych komplikacji, w które został wyposażony dany model. Część zegarków Aerowatch 1942 została wyposażona w ażurowe tarcze, przez które możemy obserwować pięknie zdobiony mechanizm automatyczny. Jakość wykończenia poszczególnych elementów zegarka Aerowatch 1942 stoi na bardzo wysokim poziomie, a oryginalny wygląd czasomierzy sprawia, że zegarki tego szwajcarskiego producenta są rozpoznawalne na całym świecie. 


Sprawdź całą kolekcję zegarków Aerowatch dostępną w ofercie!