Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Zeppelin

Zegarki Zeppelin

Kultowe lotnicze zegarki Zeppelin to wyjątkowe modele, których design bezpośrednio inspirowany jest awiacją. Wyprodukowane w Niemczech przez markę Zeppelin zegarki to połączenie niezwykłej precyzji w odmierzaniu czasu z nienaganną stylistyką, która idealnie komponuje się zarówno z codziennym strojem, jak i mankietem koszuli, czy wieczorową kreacją. Zegarek Zeppelin to propozycja na każdą okazję.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 203 produktów

Lotnicze zegarki Zeppelin

Lotnicze zegarki Zeppelin
Marka Zeppelin nawiązuje w bezpośredni sposób do postaci legendarnego Grafa Von Zeppelina,  który zapisał się na kartach historii jako konstruktor kultowych niemieckich sterowców.  Jedną z jego najsłynniejszych maszyn jest sterowiec LZ127, którego wizerunek zdobi do dziś cyferblaty zegarków, jakie projektuje niemiecka manufaktura. Za produkcję modeli sygnowanych jej logiem odpowiedzialna jest firma POINT tec Electronic GmbH. Od 1997 roku zajmowała się ona tworzeniem zegarków reklamowych (tzw. private-label) dla takich przedsiębiorstw jak Bosch czy Volksvagen. W 2000 roku, na mocy porozumienia z marką Luftschiffbau Zeppelin GmbH, na rynek trafiły pierwsze zegarki z charakterystycznym logiem Zeppelin umieszczonym na tarczy.

Zeppelin - zegarki o szwajcarskiej precyzji i lotniczym designie

Cechą która wyróżnia niemieckie zegarki Zeppelin Watch na rynku, jest niewątpliwie ich imponująca precyzja chodu, którą zapewniają  automatyczne oraz kwarcowe szwajcarskie mechanizmy. Idealną propozycją dla wszystkich koneserów sztuki zegarmistrzowskiej są zegarki Zeppelin open heart, które pozwalają na obserwację pracy aparatu poprzez specjalne, transparentne okienko umieszczone na tarczy. Idealnym dopełnieniem klasy zegarków Zeppelin jest ich lotnicza stylistyka, którą charakteryzują minimalistyczne cyferblaty, na których umieszczone zostały czytelne i wyraźne indeksy oraz wyróżniające się, wypełnione warstwą luminescencyjną wskazówki. Odpowiedzią na potrzeby nie tylko fanów awiacji, ale również osób, które po prostu często podróżują samolotem, jest funkcja GMT, w którą wyposażono poszczególne modele zegarków.  Warto  również  zwrócić uwagę na lotniczą wytrzymałość produktów marki Zeppelin, których komponenty wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów.

Zegarki Zeppelin - szwajcarska precyzja, lotniczy design
Wyjątkowy zegarek Zeppelin

Niemiecki zegarek Zeppelin - dla kogo?

Z myślą o kim stworzono zegarki Zeppelin? Opinie, budowane głównie w oparciu o historię oraz nazwę marki, wskazywać mogą głównie na sympatyków awiacji. Modele sygnowane logiem niemieckiej marki to nie tylko lotnicze zegarki typu pilot. Szeroka gama produktów oraz ich linii czynią zegarki Zeppelin niezwykle uniwersalnymi.  Przykuwający uwagę design, bogata i wyważona kolorystyka oraz rozbudowana funkcjonalność sprawiają, że produkty z logiem Zeppelin to idealne zegarki na co dzień, które mogą stanowić również świetne dopełnienie wieczorowej, bardziej oficjalnej stylizacji. Osoby o najwyższych wymaganiach zwrócą uwagę na zegarki Zeppelin których tarcze przykryto za pomocą szkiełek szafirowych oraz na modele niemieckiego producenta, których klasę wodoszczelności oceniono na 20 ATM. Elegancka stylistyka zegarków Zeppelin odpowiada na najbardziej aktualne trendy mody, dzięki czemu są one dedykowane osobom ceniącym sobie styl, wyjątkowość i oryginalność. Niezwykłą precyzję we wskazywaniu aktualnej godziny gwarantują, w zależności od wybranego modelu, mechanizmy kwarcowe oraz automatyczne.
Niemieckie zegarki Zeppelin - dla kogo?

Męskie zegarki Zeppelin - dla najbardziej wymagających mężczyzn

Dedykowane mężczyznom zegarki Zeppelin to wyjątkowe modele, które spełnią największe z możliwych oczekiwań. Wyróżnia je niezwykle elegancki design, dopełniony w zależności od modelu takimi elementami, jak wypukłe szkiełka, tarcze typu open heart, czy wskaźniki faz księżyca. Zwolennicy hołdujących klasyce skórzanych pasków powinni zwrócić swoją uwagę na modele z kolekcji Zeppelin Los Angeles. Serię tą wyróżnia niezwykle rozbudowana i praktyczna funkcjonalność, która połączona została z przyciągającą wzrok stylistyką. Poza wskaźnikami faz księżyca, na ich cyferblatach znajdziemy dodatkowe sub-tarcze, odpowiadające za wskazania datownika dni oraz miesięcy. Uroku nadaje całości dyskretne logo, które przypomina nam o głównej inspiracji marki Zeppelin, czyli awiacji. Szeroki asortyment oraz uniwersalny charakter sprawiają, że zegarek męski Zeppelin to idealna propozycja dla mężczyzn w każdym wieku. Aktywnym Panom dedykowane są sportowe zegarki Zeppelin męskie, które posiadają tak przydatne podczas treningów funkcje jak chronograf czy tachymetr.

Męskie zegarki Zeppelin - dla najbardziej wymagających mężczyzn 
Męskie zegarki Zeppelin dla prawdziwych mężczyzn.

Damskie zegarki Zeppelin - dla eleganckich i stylowych kobiet

Co wyróżnia zegarki Zeppelin damskie? Przede wszystkim minimalizm i elegancja, które czynią je niezwykle uniwersalnymi i pasującymi do każdego rodzaju stylizacji dodatkami. Kobiety szukające modeli o najwyższych standardach, powinny zwrócić uwagę na zegarki Zeppelin Automatic z niesłychanie ciekawej kolekcji Princess of the Sky. Każdy z zegarków z tej serii wyposażony został w transparentny dekiel oraz cyferblat, które pozwalają na obserwację  ich serca, czyli napędzanego przy pomocy ruchów nadgarstka mechanizmu automatycznego. Zastosowanie takiego rozwiązania zwalnia nas z dodatkowego nakręcania zegarka, czy wizyt u zegarmistrza w celu wymiany baterii, czyniąc jego użytkowanie niezwykle praktycznym i wygodnym. Uwagę zwracają na siebie również zegarki damskie Zeppelin Grace, które posiadają indeksy w postaci kryształków Swarovskiego®.
Damskie zegarki Zeppelin - dla eleganckich i stylowych kobiet

Zegarki Zeppelin - autoryzowany sklep

Nasz sklep to autoryzowany punkt sprzedaży niemieckich zegarków Zeppelin.  Zakup modeli z naszego asortymentu to nie tylko pewność autentycznego pochodzenia wybranego zegarka, który potwierdzony jest poprzez unikalny numer seryjny, ale również wsparcie oficjalnego serwisu gwarancyjnego dystrybutora.  Każdy z produktów wyposażony został w instrukcję obsługi, ułatwiającą jego konfigurację oraz obsługę i zapakowany został w oryginalne pudełko, co czyni zegarki Zeppelin idealnymi na prezent. Dlaczego warto kupić oferowany przez nas zegarek Zeppelin? Opinie mówią same za siebie - ich jakość wykonania doceniona została dosłownie na całym świecie.