Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Zeppelin Night Cruise

 Zegarki Zeppelin Night Cruise

Zeppelin to jeden z największych niemieckich producentów zegarków. Design zegarków Zeppelin nawiązuje do historii aeronautyki, dlatego cechą charakterystyczną czasomierzy Zeppelin jest duża, czytelna tarcza i ponadczasowy wygląd. Zegarki Zeppelin Night Cruise to propozycja dla osób, które preferują lekko sportowy styl czasomierza. 

czytaj więcej

Zeppelin Night Cruise – zegarki przyciągające wzrok   

Zegarki Zeppelin Night Cruise z funkcją chronografu otrzymały lunetę z naniesioną skalą tachymetryczną, za pomocą której można określić prędkość, z jaką się poruszamy. Część modeli została wyposażona w obrotowe bezele, które są domeną zegarków nurkowych. 

Zegarek Zeppelin Night Cruise Automatic

Wodoszczelność wszystkich zegarków Zeppelin Night Cruise wynosi 100M, co pozwala na swobodne używanie czasomierza podczas pływania. Czasomierze mocowane są do nadgarstka za pomocą paska skórzanego bądź bransolety ze stali szlachetnej złożonej z pełnych ogniw.Niezwykła precyzja zegarków Zeppelin Night Cruise 

Zdecydowana większość modeli z serii Zeppelin Night Cruise wyposażona jest w mechanizm kwarcowy, posiadający funkcję chronografu, za pomocą którego jesteśmy w stanie zmierzyć czas z dokładnością do 1/10 sekundy.

Zegarki automatyczne Zeppelin zostały wyposażone w znakomitej jakości mechanizmy japońskiej firmy Miyota. Słyną one z precyzyjnego odmierzania czasu i niskiej awaryjności. Bez względu na wybór modelu, możemy być pewni, że zegarek Zeppelin Night Cruise będzie odmierzał czas w sposób perfekcyjny przez wiele lat. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Zeppelin dostępną w ofercie!

Zegarek Zeppelin Night Cruise Automatic