TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Zeppelin Night Cruise

 

Zegarki Zeppelin Night Cruise zostały stworzone z myślą o wymagających mężczyznach. Każdy z modeli znajdujących się w kolekcji pokazuje czas przy pomocy wskazówek. Jest to podkreślenie klasycznych cech czasomierzy. Zegarki Zeppelin mają okrągłe koperty wykonane ze stali. Każda z nich ma również koronkę, która ma nieregularną fakturę. Czasomierze Night Cruise można zabrać pod prysznic. Niektóre modele mają wodoszczelność na poziomie 100 m, co oznacza, że można z nimi pływać. Piękne tarcze w zegarkach Zeppelin Night Cruise chronione są przez niezwykle twarde szkło szafirowe. Wysoka ochrona przed pęknięciami i zarysowaniami sprawia, że czasomierze wyglądają jak nowe przez wiele sezonów. 

czytaj więcej

Zeppelin Night Cruise – zegarki przyciągające wzrok  

Dla wygody użytkowania w wybranych modelach Zeppelin Night Cruise wykorzystano automatyczny mechanizm. Napędza się podczas każdorazowego ruchu ręką. Dzięki temu nie musisz pamiętać o wymianie baterii ani o nakręcaniu zegarka. Jest to również ukłon w stronę planety. Brak baterii przekłada się na brak dodatkowych śmieci. Dlatego kupując czasomierze Zeppelin Night Cruise zyskujesz nie tylko wysokiej jakości dodatek na nadgarstek, ale również przykładasz rękę do dbałości o środowisko. Wskazówki w tych modelach są stosunkowo grube i zwężane ku końcowi. Dzięki temu odczytywana godzina jest zawsze dokładna. Czasomierze z kolekcji Night Cruise przyciągają wzrok designem oraz rozbudowaną funkcjonalnością.Zegarki Zeppelin – stylowe propozycje na każdą okazję 

Dzięki klasycznym cechom czasomierze Night Cruise są idealne dla osób w każdym wieku. Design jest modny i ponadczasowy. Do wyboru są zegarki Zeppelin na skórzanych paskach lub na stalowych bransoletach. Pierwszy rodzaj dopasowuje swój kształt do nadgarstka. Dzięki czemu całodzienne noszenie jest komfortowe. Bransolety ze stali wyglądają nieco bardziej biżuteryjnie. Połączenie ogniw o różnych wielkościach tworzy wytrzymały i piękny dodatek. Wykorzystane zapięcia na sprzączkę i zatrzaskowe z zabezpieczeniem zapobiegają przypadkowemu zgubieniu. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Zeppelin dostępną w naszej ofercie!