Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Zeppelin New Captain's Line

Zegarki Zeppelin New Captain's Line

Zeppelin to niemiecka marka zegarków, których wygląd inspirowany jest historią aeronautyki. Jedną z najnowszych kolekcji w portfolio producenta jest Zeppelin New Captain’s Line. Wśród propozycji niewątpliwie wyróżniają się modele z jedną wskazówką. Zegarek potocznie nazywany „jednowskazówkowcem” posiada dokładną skalę minutową, dlatego odczyt godziny jest wbrew pozorom bardzo precyzyjny.

czytaj więcej

Zeppelin New Captain’s Line – kolekcja inspirowana awiacją 

Modele zegarków Zeppelin New Captain’s Line z tradycyjnym wskazaniem czasu zostały wyposażone w bardzo czytelne tarcze, charakterystyczne dla stylu lotniczego. Dodatkowo, zostały one poddane delikatnemu szlifowi słonecznemu, dzięki czemu mienią się różnymi odcieniami w zależności od rodzaju i kąta padania światła. Zegarki z kolekcji Zeppelin New Captain’s Line są mocowane do nadgarstka za pomocą pasków wykonanych z wysokiej jakości skóry. 

Zegarek Zeppelin 8643-3  New Captain's Line Monotimer zegarek damski na brązowym pasku i z niebieska tarczą

Niezwykła precyzja zegarków Zeppelin New Captain’s Line 

Zegarek Zeppelin 8664-5 New Captain's Line Skeleton zegarek męski na brązowym pasku typu skeleton

 

Wysokiej jakości koperty ze stali szlachetnej kryją w sobie mechanizmy wyprodukowane, w zależności od modelu, w Szwajcarii bądź w Japonii. Do wyboru są dwa rodzaje mechanizmów – automatyczne lub kwarcowe. Dużą popularnością cieszą się zegarki Zeppelin New Captain’s Line z mechanizmami automatycznymi, których pracę możemy obserwować dzięki ażurowej tarczy oraz zastosowaniu transparentnego dekielka. Część zegarków Zeppelin New Captain’s Line została wyposażona w funkcję wskazania czasu 24-h, która pozwala na dokładne określenie godziny, bez względu na obserwację warunków zewnętrznych. Zegarek Zeppelin z kolekcji New Captain’s Line to doskonała propozycja dla wielbicieli niebanalnych czasomierzy inspirowanych historycznym wzornictwem.  


Zobacz wszystkie zegarki Zeppelin dostępne w ZEGAREK.NET!