TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Zeppelin Graf Zeppelin

Zegarki Zeppelin to idealne propozycja dla mężczyzn szukających klasycznych dodatków, które będą pasować do każdej stylizacji. Dzięki prostym i minimalistycznym tarczom każdy model można założyć do garnituru, eleganckiej koszuli, jak i do sportowego outfitu. Niektóre czasomierze Graf Zeppelin mają widoczny kawałek mechanizmu. Open heart umożliwiają podziwianie działania serca zegarka, a dodatkowo urozmaicają cyferblat. Każdy zegarek Zeppelin pokazuje czas w sposób tradycyjny. Wskazówki są ostre na końcach oraz początkach i szersze na środku. Taki wygląd pozwala na łatwe odczytanie aktualnej godziny.

czytaj więcej

Graf Zeppelin – kolekcja łącząca styl retro z aktualnymi trendami 

W czasomierzach Graf Zeppelin wykorzystano modne stalowe bransolety mesh. Jest to niezwykle mocna siateczka, którą nie sposób rozerwać. Jej wygląd sprawia, że niejedna osoba się nią zachwyca. Zegarek Zeppelin na tym rodzaju bransolety zapinany jest przy pomocy systemu G-Link. Umożliwia on samodzielną regulację długości paska, przez co zegarki Zeppelin są idealnie dopasowane do kształtu nadgarstka właściciela. Bransolety są koloru srebrnego, co sprawia, że całość jest uniwersalna i stylowa. Europejskie czasomierze wykonano w jasnych odcieniach tak, aby można je było dopasować to każdego outfitu. 


Zegarek Zeppelin – stworzony dla fanów awiacji, dostępny dla każdego 

Skóra naturalna to materiał, który gwarantuje komfort podczas noszenia. Jest podkreśleniem cech klasycznych w czasomierzach. W ofercie europejskiego producenta można znaleźć odcienie brązów oraz czerń. Szef zazwyczaj jest innego koloru, przez co zegarek Zeppelin ma ciekawy design. Sprzączka została wykonana ze stali o takim samym kolorze, co koperta. Dzięki temu całość wygląda spójnie i elegancko. Paski nie podrażniają nadgarstka, a wykończenie jest dokładne. Niektóre modele mają nieregularną strukturę, która przyciąga wzrok. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Zeppelin dostępną w naszej ofercie!