Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Zeppelin Graf Zeppelin

9wyniki

Zegarki Zeppelin Graf Zeppelin

Zegarki Graf Zeppelin są doskonałym przykładem umiejętnego połączenia nowoczesnej technologii ze stylem retro. Koperty ze stali szlachetnej zostały wykończone w sposób, który od razu przywodzi na myśl czasomierze z pierwszej połowy XX wieku. Efekt stylu retro potęgują również wskazówki, które przybrały formę wydłużonych rombów oraz duże indeksy w postaci cyfr arabskich. 

FILTRY0

Graf Zeppelin – kolekcja łącząca styl retro z aktualnymi trendami 

Zegarki Graf Zeppelin mają dwa rodzaje mocowań do nadgarstka. Tradycyjne paski skórzane posiadają przeszycia, które często w naturalny sposób korespondują z kolorem tarczy. Wszystkie paski posiadają eleganckie zapięcie z wygrawerowanym logo producenta.

Część modeli zegarków Graf Zeppelin dostępna jest na bransolecie mesh. Ten uniwersalny typ mocowania jest niezwykle popularny ze względu na znakomity komfort, który gwarantują liczne, drobne ogniwa, perfekcyjnie układające się na nadgarstku. 

Zegarek Zeppelin Graf Zeppelin QuarzPrecyzja zegarków Graf Zeppelin  

Zegarki lotnicze muszą charakteryzować się znakomitą precyzją. Nie inaczej jest w przypadku zegarków Graf Zeppelin, które zostały wyposażone w wysokiej jakości mechanizmy kwarcowe i automatyczne

Zegarek Zeppelin Graf Zeppelin LZ127 Automatik

Zegarki z kolekcji Graf Zeppelin posiadają szereg przydatnych funkcji. Jedną z nich jest chronograf, mierzący czas z dokładnością do 1/10 sekundy. Kolejną przydatną komplikacją jest wskazanie czasu GMT, dzięki której możemy określić dokładny czas dla wybranej drugiej strefy czasowej. 

Dla miłośników zegarków mechanicznych producent przygotował modele Graf Zeppelin z otworem w tarczy – open heart – przez który można podziwiać pracę koła balansowego i wychwytu. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Zeppelin!