Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Zeppelin Rome

Zegarki Zeppelin Rome

Marka Zeppelin powstała w hołdzie osobom związanym z aeronautyką, dlatego zegarki tej firmy charakteryzują piękne, czytelne tarcze z logotypem sterowca. Zegarki Zeppelin Rome to modele o lekko bauhasowej stylistyce połączonej z cechami zegarka lotniczego. Długie proste uszy koperty sprawiają, że zegarek Zeppelin Rome jest wręcz stworzony do noszenia na pasku bądź niezwykle wygodnej bransolecie typu mesh.

czytaj więcej

Zeppelin Rome – niemieckie zegarki w lotniczej stylistyce 

Wskazówki zegarków Zeppelin Rome zostały zaprojektowane w stylu art deco, który królował w latach 20-tych i 30-tych XX wieku. Część modeli posiada komplikację małej sekundy. Zegarki z taką funkcją cieszyły się ogromną popularnością w okresie międzywojennym. Wygląd tarczy jest spójny i podkreśla historyczne inspiracje. Proste, duże indeksy w postaci linii i cyfr rzymskich powodują, że odczyt godziny jest niezwykle prosty, nawet ze znacznej odległości. Niewielka grubość koperty zegarka sprawia, że zaprojektowane przez markę Zeppelin zegarki z kolekcji Rome są często wybierane jako zegarki garniturowe.

Zegarek Zeppelin Rome 7154-4 zegarek męski na czarnym skórzanym pasku

Zegarek Zeppelin Rome – wysoka jakość wykonania  

Zegarek Zeppelin Rome 7134-3 zegarek męski na brązowym pasku

 

Zeppelin jest jednym z najbardziej znanych niemieckich producentów zegarków. Napis Made in Germany od wielu lat jest synonimem wysokiej jakości produktów. Nie inaczej jest w przypadku zegarków Zeppelin. Wszystkie koperty zegarków Zeppelin Rome zostały wykonane ze stali szlachetnej 316L, która ma znakomite właściwości antyalergiczne i antykorozyjne. Zegarki Zeppelin Rome zostały wyposażone w wysokiej jakości mechanizmy produkcji szwajcarskiej, co dodatkowo podnosi prestiż tych wyjątkowych czasomierzy. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Zeppelin w ZEGAREK.NET!