Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Zeppelin Męskie

155wyniki

Podróż sterowcem zawsze uznawana była za najbardziej dostojny i elegancki sposób podróżowania i po dziś dzień fascynacja tym sposobem przemierzania przestworzy rozbudza fantazję miłośników awiacji. Zegarki Zeppelin, dokładnie tak jak sterowce, imponują swoim wyrafinowaniem i ponadczasowym pięknem, czerpanym wprost z lotniczego stylu. Jeśli poszukujesz męskiego czasomierza tworzonego z górnolotnymi aspiracjami, o ponadprzeciętnym stosunku jakości do ceny, zegarki męskie Zeppelin stworzone zostały właśnie dla Ciebie.

czytaj więcej
FILTRY0

Oryginalne niemieckie zegarki męskie Zeppelin

Męskie zegarki Zeppelin są wprost inspirowane jednym z najbardziej fascynujących wynalazków w dziejach ludzkości. Sterowiec był wynikiem marzeń o podboju niebios, który rozrósł się do gigantycznych rozmiarów. Gdyby postawić największy poruszający się współcześnie po niebie samolot Antonov AN-225 o długości 84m, zdawał by się on ledwie niewielkim karłem obok sterowca zaprojektowanego przez Grafa von Zeppelina.

Największy niemiecki Zeppelin to niemal 250m duraluminiowej konstrukcji wypełnionej wodorem, zdolnej przemierzyć ocean z prędkością 120km/h. Widok takiego kolosa na niebie imponuje nawet dziś- szczególnie, że gracja z jaką przemierza przestrzeń powietrzną, po prostu nie ma sobie równych. Męskie zegarki Zeppelin to wyraz podziwu dla osiągnięć niemieckiego konstruktora, która zainspirowała niemieckich zegarmistrzów do stworzenia czasomierzy równie majestatycznych co źródło ich inspiracji. Dziś męskie zegarki Zeppelin są znane i cenione na całym świecie za niezwykły kunszt wykonania i troskę o najwyższą jakość oferowanych produktów.
Zegarki Zeppelin


Elegancki zegarek Zeppelin inspirowany lotnictwem


Zegarki lotnicze z klasą 

W ofercie marki Zeppelin zdecydowano się oddać całe piękno jakie zapewniało podróżowanie sterowcem. Zegarki Zeppelin to klasyczne zegarki lotnicze dające wyraz fascynacji awiacją i miejscami, do których latały te podniebne kolosy. Wszystkie modele marki produkowane są w niemieckiej manufakturze, co wyraża z resztą widoczne na tarczy oznaczenie Made in Germany. Wysoka jakość wykonania to znak rozpoznawczy niemieckich landów, odczuwalny natychmiastowo po wzięciu do ręki czasomierzy marki Zeppelin. Idealnie spasowane elementy i przemyślaną konstrukcję uzupełniono oczywiście troską o równie idealną precyzję wskazań. Zegarki męskie Zeppelin wykorzystują najbardziej uznane i sprawdzone mechanizmy kwarcowe ETA i Ronda, a w przypadku modeli automatycznych dominują werki Miyota. Każdy z nich prezentuje się fenomenalnie, a konstrukcja zegarka dla pilota, połączona z wstawkami takimi jak wygrawerowany sterowiec na deklu sprawią, że niezależnie od wybranego modelu na Twoim nadgarstku znajdzie się solidna porcja ponadczasowej elegancji. Warto zwrócić też uwagę na fakt, że Graf von Zeppelin jako pierwszy konstruował sterowce szkieletowe, dlatego w ofercie odwołującej się do niego marki z łatwością znajdziesz zegarki typu skeleton.

Męskie zegarki Zeppelin czyli sentymentalna podróż w czasie

W bogatej ofercie marki Zeppelin znajdują się liczne kolekcje odwołujące się do historycznych podróży odbytych właśnie Zeppelin -em! Kolekcja Zeppelin Atlantic to wyrafinowane, acz nowoczesne zegarki na skórzanym pasku, będące wspomnieniem pierwszego przelotu nad Atlantykiem, na pokładzie tego luksusowego sterowca. Wcześniej drogę pomiędzy kontynentami można było pokonać wyłącznie statkiem, dlatego pierwszy przelot sterowca był symbolem nowoczesności w 20 wieku.
 

Kolekcja Zeppelin Los Angeles to znak podziwu jaki towarzyszył pierwszym Amerykanom, którzy ujrzeli nadlatujący nad ich miasto okręt powietrzny. Przelot z Niemiec do USA w zaledwie 81 był wówczas absolutnym rekordem, co nie mogło by się wydarzyć bez nowo wynalezionych technologii. Zegarki Zeppelin w tej wyjątkowej kolekcji, poza niesamowitą elegancją, wyposażone są więc w tachometr lub analogowy pulsomierz, które dodają nieco technicznego wyglądu do klasycznej bryły.Elegancki zegarek Zeppelin nawiązujący do historycznych podróży


Choć czas podróży na ówczesne standardy był przełomowy, nie dało się uniknąć przelotu w ciemności. Przemierzanie nieba ogromnym statkiem w okowach nocy musiał na zawsze pozostawać w pamięci podróżnych, dlatego w ofercie marki nie mogło zabraknąć kolekcji ZeppelinNightCruise. Znajdziemy w niej męskie zegarki na bransolecie lub pasku wykonanym z tworzywa bądź naturalnej skóry, posiadające przynajmniej charakterystyczny element konstrukcji w intensywnie czarnym kolorze. Wszystkie modele w kolekcji ZeppelinNightCruise otrzymały powłokę luminescencyjną świecącą w niebieskim kolorze, co sprawia, że poczujesz namiastkę piękna bezkresnej wody odbijającej jedynie światło księżyca.


Symbol tamtych czasów 

 stylowy zegarek Zeppelin na skórzanym brązowym pasku
Sterowce, ze względu na swój ogrom oraz przełomową rolę, są w dzisiejszej kulturze symbolem skoku jaki ludzkość wykonała w XX wieku. Wśród wielu konkurencyjnych konstrukcji to właśnie statki GrafavonZeppelina najtrwalej zapisały się na kartach historii. Zegarki Graf Zeppelin to hołd dla sukcesu wielkiego, niemieckiego inżyniera. Sterowiec LZ-127 Graf Zeppelin był najskuteczniejszym i najważniejszym konstruktem wyprowadzonym spod jego ręki.

To właśnie LZ-127 był efektem doskonalenia niemal 100 statków, dlatego kolekcja Zeppelin GrafZeppelin oferuje tak szeroki wybór możliwości, zarówno pod kątem stylistycznym jak i funkcjonalnym. Z powodzeniem znajdziemy tu eleganckie zegarki męskie w lotniczym stylu, z różnymi komplikacjami datownika, automatycznym naciągiem czy tak zwanym podwójnym czasem. Kolekcja ZeppelinNordstern celebruje jedną z niezwykłych przygód, jakie odbyto statkiem LZ-127 Graf Zeppelin.Przelot nad bezkresnym lodem bieguna północnego to nie lada wyczyn, dlatego zegarki Zeppelin Nordstern oddają piękno tej chwili przy użyciu tarcz w kolorze polarnego nocnego nieba lub śnieżnej bieli. Równie pamiętny, jest dziś sterowiec LZ 129 Hindenbrug, a to za sprawą swojego niezwykłego rozmiaru 245m długości i 41m średnicy oznacza, że pokryłby powierzchnię dwóch boisk piłkarskich, a i tak jego czubek nadal wystawał by poza nie. Zegarki Zeppelin Hindenburg mają odzwierciedlać jego majestat, wykorzystując niezwykłą elegancję lotniczego stylu retro. W kolekcji znajdziemy więc klasyczne czasomierze z kopertą zbudowaną z dwóch okręgów i sferycznego szkiełka.