Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Glycine Męskie

12wyniki

Zegarki Męskie Glycine

Zegarki męskie Glycine to zdecydowanie najbardziej charakterystyczne szwajcarskie czasomierze. Ekskluzywne modele wyróżnia autentyczny lotniczy lub nurkowy design. Ikoniczne wzory powstawały tak blisko ich użytkowników, jak to możliwe. Fakt, że założyciel marki Eugene Meylan jako twórca nowego modułu automatycznego dołożył cegiełkę do rozwoju zegarmistrzostwa, mówi sam za siebie. Dziś męskie zegarki Glycine to symbol wysmakowanego prestiżu, znak rozpoznawczy pasjonata, a przede wszystkim wychodzący poza mainstream dodatek z klasą. 

FILTRY0

Co kryje się za luksusowymi zegarkami męskimi Glycine?

Masz 100% pewności, że pomylenie zegarka szwajcarskiego Glycine z czasomierzem innego producenta nie jest możliwe. Marka czerpie pełnymi garściami z tradycji militarnych, klasycznych i nowoczesnych rozwiązań. Wyjątkowy i zarazem niezwykle spójny miks odpowiada za tarcze i koperty, których nie da się podrobić. Wprawne oko dostrzeże elementy zaczerpnięte z designu zegarków lat 50. oraz liczne nawiązania do aspektów sztuki wojennej.

Zegarki Glycine męskie


Wodoszczelny zegarek Glycine

W poszczególnych modelach znajdziesz szereg atrybutów mówiących jasno i wyraźnie, że zegarek męski Glycine należy do klasy premium. Wodoszczelność sięgająca nawet 20 barów, selekcjonowane materiały wysokiej jakości i wypukłe szkiełka szafirowe to tylko niektóre z udogodnień, które proponowane przez markę Glycine zegarki męskie mają w standardzie.


Automatyczne szwajcarskie mechanizmy Glycine

Zegarki męskie Glycine przetrwały próbę czasu i szturm prostych kwarców na rynek zegarmistrzowski. Wygrała szalenie wysoka jakość wykonania, pasja i romantyzm, jaki kryje się pod naciągiem automatycznym. Co ważne, Glycine stawia na kalibry własnej produkcji. Jakość Swiss Made niesie za sobą bezawaryjność, pokaźną liczbę kamieni i rezerwę chodu oscylującą w okolicach 40 h.

Zegarek Glycine z certyfikatem Swiss Made


Mechanizm z certyfikatem Swiss Made

A że marka rozumie, w czym kryje się prawdziwe piękno pracy zegarka, nie stroni od przeszklonych dekielków, przez które godzinami możemy obserwować tykające serce.


Historia zegarków męskich Glycine

Historia zegarków męskich Glycine sięga 1914 roku - to wtedy znany i ceniony w zegarmistrzowskim świecie Eugene Meylan założył firmę. Przełom w rozwoju nastąpił jednak dopiero w 1931 roku, kiedy na fali sukcesu nowego modułu automatycznego stworzonego przez mistrza, produkcja ruszyła z kopyta. Marka zaprezentowała aż 13 własnych kalibrów, co jest nie lada wyczynem. Dziś, gdy konkurencyjne brandy chętnie sięgają po ogólnodostępne komponenty, Glycine nadal korzysta z autorskich kalibrów wysokiej jakości.

początki historii zegarków Glycine


Szwajcarskie zegarki Glycine kształtowały się w czasie wojny. W DNA marki wpisany został militarny duch, wytrwałość i niezawodność, które dziś procentują.


Najbardziej pożądany zegarek lotniczy, czyli Glycine AIRMAN 

Bardzo jasnym punktem w historii zegarków lotniczych jest powstanie męskiego zegarka Glycine Airman. Jest to model absolutnie wyjątkowy, poszukiwany przez osoby zakochane w designie i znawcy, którzy rozumieją jego przewagę wynikającą z historii powstania. Pilot nie jest wytworem wyobraźni projektantów! Zegarek męski Glycine Airman zrodził się w kokpicie samolotu. Właśnie dlatego wpływ na jego ostateczną funkcjonalność i wygląd mieli lotnicy. Model ma wszystko, czego potrzeba w przestworzach - przejrzystość, wygodny bezel, wyraźne oznaczenia godzinowe, datownik i wskazówki pokryte powłoką fluo. A to wszystko ukryte za wyjątkowo twardym szkłem szafirowym, w kopercie o imponującej wodoszczelności 10 barów.

Zegarek Glycine Airman  
Glycine i misja Apollo 12

Zegarek męski Glycine Airman zapisał się w historii militarnej jako uczestnik wojny w Wietnamie i w historii kosmicznej jako uczestnik misji Apollo 12. Dziś nadszedł czas, byście wspólnie stworzyli Twoją historię!


Dla kogo są męskie zegarki Glycine?

W szerokim portfolio Glycine męskie zegarki dostępne są w stylistyce lotniczej, nurkowej i klasycznej. Są zupełnie różne, ale łączy je jedno - męski, elegancki, sprawdzający się przy każdej okazji design. Glycine to zegarki dla mężczyzn, którzy stawiają na jakość. Są idealnym wyborem dla panów rozumiejących, że szwajcar szwajcarowi nierówny. Sprawdzą się w roli zegarków codziennych, noszonych do garnituru albo casualowych strojów.

Zegarek męski Glycine