Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki męskie do 1000 zł

4852wyniki
Zegarek na męskim nadgarstku, widoczny fragment garnituru. Czytelny cyferblat z wskazówkami.Dysponując kwotą 1000 zł możemy być pewni, że nabyty za zbliżoną sumę zegarek będzie odpowiadał najwyższym standardom jakości. Tworząc kategorię zegarki męskie do 1000 zł celowo ustaliliśmy dolną granicę, która przebiega na ośmiuset zł., gdyż do tej kwoty sporządzona została osobna oferta. Dzięki temu wybór jest bardziej przejrzysty. Wśród męskich zegarków do 1000 zł znajdziemy czasomierze modowe, sportowe oraz eleganckie. Są to zegarki wyposażone w mechanizm kwarcowy, solarny lub automatyczny i bez względu na rodzaj, wysoka jakość każdego z nich jest niepodważalna. Wszystkie sprzedawane w naszym sklepie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji.
FILTRY0

Jaki zegarek męski do 1000 zł

Zastanawiając się, jaki zegarek męski do 1000 zł wybrać, powinniśmy najpierw ustalić, jakie będzie jego przeznaczenie. Czy będzie nam służył w pracy, podczas aktywności fizycznej, a może w czasie oficjalnych spotkań towarzyskich lub biznesowych? Od tego z kolei zależy wybór jego stylu i funkcjonalności. No i kwestia najważniejsza, czyli upodobania estetyczne.
Zegarek męski z czarnym paskiem ze skóry leży  na drewnianym stole.
Mężczyzna w ciemnym garniturze ma na nadgarstku srebrny zegarek z niebieską tarczą.
Czy bardziej odpowiada nam zegarek na pasku, czy na bransolecie? A jeśli na pasku, to czy na skórzanym, czy z tworzywa sztucznego? Itd. Niekiedy sami nie bardzo wiemy, co tak naprawdę nas urzeka w zegarku. Wtedy najlepiej spokojnie przejrzeć całą kategorię i poczekać na impuls, który wskaże nam ten jedyny, dobry zegarek męski do 1000 zł. Zróbmy małe zestawienie.

Zegarek na pasku, czy na bransolecie

  • Skórzany pasek zwykle łączy się z analogową tarczą i nadaje zegarkowi tradycyjnego oblicza. Będzie to zatem zegarek klasyczny, który idealnie pasuje do koszuli i marynarki
  • Pasek z tworzywa sztucznego sugeruje sportowy charakter zegarka i jest bardziej odporny na wodę
  • Bransoleta kojarzy się z elegancją ale także jest stosowana w modelach sportowych. Zegarek na bransolecie z pewnością jest bardziej wyrazisty.

Funkcjonalność w zależności od przeznaczenia zegarka.

  • Zwiększona wodoszczelność
  • Stoper - względnie chronograf – krokomierz, timer, wysokościomierz, licznik spalonych kalorii, pomiar dystansu, GPS itp.
  • Wstrząsoodporność, solidna obudowa
  • Typ zegarka wielofunkcyjnego

W takim razie jaki zegarek męski do 1000 zł kupić? Wybór może i nie jest łatwy, ale z pewnością ciekawy.

Zegarek męski na srebrnej bransolecie z niebiesko-czarną tarczą, chronografem i datownikiem, położony na czarnym tle.

Zegarek męski do 1000 zł jako elegancki dodatek

Kategorii zegarki męskie do 1000 zł. znajdziemy eleganckie modele na pasku lub na bransolecie. Pod względem designu możemy liczyć na bardzo zróżnicowane wzornictwo - od typowo klasycznego, oszczędnego po bardziej krzykliwe, modowe. Niektórzy mężczyźni lubią elegancję, która w jakiś sposób pozwala wyróżnić się w tłumie. Z myślą o nich zaprojektowane zostały zegarki z tarczą typu open heart, która pozwala na obserwowanie pracy mechanizmu. Takie modele stanowią elegancki dodatek do codziennej, męskiej garderoby, ale idealnie sprawdzają się także podczas specjalnych okazji. Każdy Zegarek męski do 1000 zł jako elegancki dodatek sprawdzi się bez zarzutu.
Elegancki męski zegarek z czarnym paskiem, leżący na korkowej powierzchni obok czarnych okularów.
Dwa zegarki marki G-Shock leżące na pomarańczowym materiale. Jeden z czerwonym akcentem na pasku.

Ranking zegarki męskie do 1000 zł

Jako takiego rankingu wśród zegarków męskich do 1000 zł nie przeprowadzono, ale z powodzeniem możemy zrobić to sami. Wystarczy na naszej stronie włączyć odpowiednie filtry i sortowanie pod względem popularności. Będą to zatem zegarki męskie, cena od 800 – 1000 zł. i w pasku sortowania: popularność – największa. Uzyskamy wówczas nasz własny ranking zegarki męskie do 1000 zł. Z miejsca zobaczymy, że prym wiodą tutaj outdoorowe zegarki G-Shock, tuż za nimi plasują się klasyczne modele Tissot i Orient oraz eleganckie zegarki ze sportową nutą Casio Edifice.

Zegarki męskie do 1000 zł wśród szwajcarskich i japońskich marek

Kategoria zegarki męskie do 1000 zł. obejmuje czasomierze od najbardziej cenionych marek japońskich, takich jak Orient, Casio, Seiko czy Citizen. Obfituje także w modele najlepszych producentów szwajcarskich - Adriatica, Atlantic, Tissot. Mamy tu zatem do czynienia z absolutną, światową czołówką. Można śmiało liczyć na to, że każdy dobry zegarek męski do 1000 zł. wśród japońskich i szwajcarskich marek wyróżnia się wysokiej jakości mechanizmem, dokładnością, najlepszymi materiałami oraz precyzją wykonania. W przypadku tych modeli nie ma miejsca na żadne, jakościowe niedociągnięcia.
Elegancki zegarek na skórzanym pasku z czarną tarczą i srebrnymi wskazówkami.