Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki damskie do 100 zł

Kategoria zegarków damskich do 100 złotych pokazuje, że za małe pieniądze możemy nabyć dobrze działający i świetnie prezentujący się czasomierz. Opcja ta sprawdzi się w szczególności u pań, które traktują czasomierz jako modny dodatek do codziennych stylizacji lub funkcjonalne narzędzie do ćwiczeń sportowych. Tani zegarek będzie również świetnym prezentem dla najmłodszych użytkowniczek.

czytaj więcej
Kategoria:

Zegarki damskie do 100 złotych – klasyka, czy sport?

W tej kategorii znajdziemy wiele modeli o wysokiej jakości wykonania i świetnym wyglądzie. W zależności od naszych gustów będą to zegarki klasyczne lub bardziej sportowe. Ich szeroki wybór kolorystyczny sprawia, że z łatwością znajdziemy tu model podkreślający nasz styl i osobowość. Zawieszone na paskach lub bransoletach koperty dopełnią naszego wizerunku, jak również będą trzymać zegarek na nadgarstku.

Zegarki damskie do 100 złotych – klasyka, czy sport?


Zegarki do 100 zł.

Dużą popularnością cieszą się egzemplarze Lorus, których mechanizmy pochodzą od prestiżowej japońskiej marki Seiko. Panie lubiące zdrowy, aktywny tryb życia powinny przyjrzeć się modelom Garett. Potwierdzają one fakt, że w małej kwocie możemy stać się posiadaczkami naprawdę nowoczesnego sprzętu! Opaski smartband od polskiej firmy wyposażone są bowiem w szereg funkcji i czujników, poprawiających jakość naszych treningów, a także pomagających w codziennych sytuacjach.Zegarki damskie do 100 złotych dla dziewczynek

Wśród zegarków damskich do 100 złotych znajdziemy wiele modeli dedykowanych dziewczynkom. Kolorowe czasomierze z bajkowymi motywami z pewnością spodobają się najmłodszym użytkowniczkom! Dzięki wyrazistym oznaczeniom godzinowym i wskazówkom będą dobrym przyrządem do nauki odczytywania godziny. Zegarki dla dziewczynek okażą się także świetnymi towarzyszami zabaw, rozbudzając wyobraźnię swoim wyglądem. O ich bezpieczne trzymanie się na ręce zadbają wykonane z tworzywa sztucznego koperty i silikonowe paski. Ahoj przygodo!

Zegarki Lorus dla dziewczynek