Black Week 2022 promocje do -70%

Zegarki Vector Smart Damskie

Zegarki Vector Smart Damskie

Smartwatche damskie Vector Smart to nowoczesne, wielofunkcyjne urządzenia. Za sprawą swoich licznych funkcji sprawdzą się w trakcie wykonywania codziennych obowiązków, jak i pomogą nam osiągać coraz lepsze wyniki na siłowni. Z poziomu nadgarstka możemy teraz sprawdzać powiadomienia na telefonie, mierzyć tętno i ustalać plany treningowe.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJFILTRY0

Zaskocz znajomych wyglądem Vector smart

Jak powinien wyglądać zegarek dla nowoczesnej kobiety dzielącej swój czas pomiędzy pracę, rodzinę, spotkania z przyjaciółmi i codzienny jogging? Odpowiedź jest prosta: dokładnie tak jak smartwatch Vector Smart! Stworzone w oparciu o minimalistyczny design urządzenie przyjmuje kształt okrągłej, kwadratowej lub prostokątnej obudowy. Dostępny jest on w wielu wariantach kolorystycznych — w portfolio znajdziemy modele w stonowanych, jak również niezwykle energetycznych barwach. Dzięki wyborowi wgranych w urządzenie gotowych tarcz możemy spersonalizować wyświetlacz.

Smartwatch damski Vector Smart


Wymiana paska w smartwatchach Vector Smart

To jednak nie wszystko! Bez względu na to gdzie jesteśmy i jak chcemy używać zegarka — damski Vector Smart dostosuje się do naszych potrzeb. Dzięki specjalnej konstrukcji pasków quick realese, w mgnieniu oka wymienimy pasek na bransoletę lub odwrotnie, dopasowując wygląd smartwatcha do ćwiczeń, pracy lub po prostu nowej stylizacji.


Twój osobisty trener

Zegarek damski Vector Smart to doskonałe urządzenie do biegania i ćwiczeń fitness. Łącząc się z telefonem poprzez Bluetooth, możemy z poziomu nadgarstka odczytywać powiadomienia przychodzących połączeń oraz z portali społecznościowych. Dodatkowo otrzymujemy możliwość sprawdzenia prognozy pogody, czy sterowania włączoną na smartfonie muzyką. Dzięki takim dodatkom jak krokomierz lub stoper/timer zadbamy o codzienną dawkę ruchu. Tutaj też w szczególny sposób przyda się funkcja kontroli aktywności fizycznej — Vector Smart przypomni nam o codziennej dawce ruchu, zachęcając do wstawania sprzed biurka i wykonania kilku ćwiczeń. Licznik kalorii, pozwala nam z kolei kontrolować codzienne spożywanie kalorii, abyśmy mogły cieszyć się zdrowiem oraz wymarzoną sylwetką.

Sterowanie muzyką w smartwatchach Vector Smart


Wbudowane dyscypliny w smartwatchach Vector Smart

Jeżeli chcemy rozwijać swoje sportowe pasje i osiągać coraz lepsze wyniki, nieocenioną pomocą będzie  program z wbudowanymi dyscyplinami.  Koszykówka, bieganie, spacer, jazda na rowerze, czy wspinaczka — w każdej z nich możemy stać się prawdziwymi mistrzyniami! Trenowanie z zegarkiem w trakcie pływania oraz mierzenie czasu kolejnych okrążeń daje nam wodoszczelna obudowa IP68.


Zawsze w zasięgu ręki

Damski smartwatch Vector Smart to urządzenie pozwalające kontrolować wiele codziennych aktywności z poziomu zegarka. Dyskretne spojrzenie na ekran wyświetlacza pozwoli nam odczytywać przychodzące na telefon powiadomienia w trakcie spotkania lub pracy, a podczas biegania mierzyć czas kolejnych okrążeń. Gdy zapomnimy, gdzie położyliśmy nasz telefon, wystarczy skorzystać ze specjalnej funkcji. Wszystkie te działania damskiego Vector smart możliwe są dzięki zaawansowanej baterii wytrzymującej długi czas użytkowania od 5 do 15 dni. 

Powiadomienia w zegarkach Vector Smart