Wiosenna wyprzedaż ZEGAREK.NET

Zegarki Vector Smart Męskie

Męski Vector Smart to praktyczne urządzenie, które rozszerza funkcjonalność smartfona. Szeroka ilość dodatków w postaci mierzenia kroków, temperatury powietrza, czy śledzenia postępów aktywności fizycznej sprawia, że zegarek posłuży nam w codziennych warunkach oraz w trakcie sportowych treningów.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJFILTRY0

Wszystko, czego potrzebujesz w smartwatchu

Vector Smart to wielozadaniowy smartwatch, który został stworzony z myślą o wspieraniu użytkowników we wszystkich codziennych sprawach. Tym samym wychodząc każdego dnia do pracy lub do szkoły możemy najpierw spojrzeć na prognozę pogody i temperaturę powietrza, przygotowując się na ewentualne zmiany atmosferyczne. W drodze — zarówno tej dłuższej, jak i krótszej — warto włączyć swoją ulubioną muzyczną playlistę, którą w Vector Smart będziemy zarządzali z poziomu nadgarstka. A gdy na biznesowym spotkaniu na nasz telefon przyjdzie wiadomość SMS lub powiadomienie z portali  społecznościowych, odczytamy je dyskretnie z wyświetlacza smartwatcha.

Vector Smart i wskazywanie pogody


Licznik kroków w smartwatchach Vector Smart

Vector Smart wspomoże także nas w aktywnościach sportowych. Bez względu na to czy jesteśmy zapalonymi amatorami, czy dopiero od niedawna zaczęliśmy podejmować wysiłek ruchowy, niezbędnymi okaże się na pewno timer/stoper i krokomierz. Wykonanie zaleconego przez WHO 10 tys. kroków dziennych wpłynie w istotny sposób na nasze dobre samopoczucie oraz zdrowie. O tym, abyśmy nie zapomnieli o codziennej energetyzującej dawce ruchu, przypomni nam kontroler aktywności, który w razie potrzeby zachęci nas do wstania sprzed biurka i wykonania kilku prostych ćwiczeń. Przydatnym okaże się także wbudowany w męski Vector Smart pulsometr - dokonane przez niego pomiary odczytamy na telefonie w aplikacji Hit Fit Pro. 


Wybierz kopertę, pasek, tarczę- kombinuj dowolnie

Męski smartwatch został skonstruowany w ten sposób, aby dać nam jak największą swobodę w jego użytkowaniu. Projektanci, zdając sobie doskonale sprawę, że każdy dzień przynosi wiele różnych spotkań i zadań, pozwalają spersonalizować urządzenie. Wybierając jedną spośród 50 gotowych tarcz, dopasujemy wygląd smartwatcha do naszej stylizacji i okoliczności. Na tło wyświetlacza możemy także ustawić nasze ulubione zdjęcie — od teraz każde spojrzenie na tarczę będzie przywoływać wspaniałe wspomnienia. To jednak nie wszystko. Świetnym rozwiązaniem jest funkcja szybkiej wymiany paska quick-release bez dodatkowych narzędzi. W mgnieniu oka zamienimy silikonowy pasek używany w trakcie wizyty na siłowni na elegancki skórzany, który będzie dobrze wyglądać w zestawieniu z koszulą. W ten sposób jeden zegarek spełni funkcję zarówno funkcjonalnego gadżetu, jak i również nowoczesnego męskiego dodatku do pracy.

Personalizowane zegarki Vector Smart - możliwość wymiany pasków

Zapomnij o częstym ładowaniu urządzenia

Smartwatche męskie Vector Smart

Męski Vector Smart o wyświetlaczu 42 mm - 47 mm idealnie spełni funkcję codziennego, użytkowego gadżetu. Kompatybilny z systemem IOS i Android smartwatch, bez problemu połączy się z telefonem, poszerzając jego funkcjonalność. Jednocześnie optymalizuje czas potrzebny na wykonanie niektórych czynności, do których wcześniej był potrzebny smartfon. Mocna konstrukcja z tworzywa sztucznego wraz z wytrzymałą baterią działającą od 5 do 15 dni, pozwala na wygodne codzienne używanie. Dużym plusem pozostaje pod tym względem krótki czas ładowania 2,5h. Wydajny procesor oraz wbudowana pamięć RAM sprzyja płynnej pracy urządzenia zarówno podczas treningu, jak i w pracy.