Zegarki Armani Exchange męskie

Początki marki Armani Exchange sięgają 1991 roku, kiedy to słynny włoski projektant, poszedł za intuicją tworząc całkowicie nową markę. Przyczynkiem do jej powstania była wizja przyszłości, w której miejska rzeczywistość jest ponadczasowym standardem, a nie chwilowym krzykiem mody. Zegarki Armani Exchange są uzupełniłem kreacji zaprojektowanych przez Armaniego, stworzonych dla wszystkich przedstawicieli nowej generacji.  

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Zegarki męskie Armani Exchange – dla nowoczesnego mężczyzny 

Od momentu powstania marka Armani Exchange zawarła w swojej nazwie najważniejszy i kluczowy element. Exchange, czyli wymiana, to nawiązanie do wymiany kulturowej pomiędzy dwoma miastami - Milanem i Nowym Jorkiem. Pierwsze jest rodzinnym miastem Giorgo Armaniego, w którym postanowił żyć i budować swoją karierę. Drugie z kolei jest miejscem narodzin marki Armani Exchange, której pierwszy sklep otwarta został w dzielnicy Soho na Manhattanie.


Zegarki Armanii Exchange, podobnie do całej kolekcji ubrań, skierowane są do ludzi młodych, nowoczesnych, znających wartość pieniądza. Każdy z zaprojektowanych modeli ma celebrować różnorodność i dawać światu jasny przekaz, w którym każdy jest ważny i każdy jest unikatowy. Nosząc zegarek Armani Exchange zyskasz odwagę, aby zaznaczyć swój indywidualizm i zyskasz pewność siebie do przesuwania granic każdego dnia. Zebrane w tej kategorii zegarki męskie są więc bardzo oryginalne i różnorodne, pozostając przy tym w rozsądnym zakresie cenowym.Armani Exchange - męskie zegarki na każdą okazję  

Modowa marka Armani Exchange to wspaniały mix ambicji i pomysłowości, który czerpie z klasycznych i sprawdzonych rozwiązań. Zegarki męskie włoskiego producenta to różnorodne aranżacje najpopularniejszych rodzajów czasomierzy. 

Zegarki Armani Exchange na skórzanym pasku 

Tradycyjna koperta i skórzany pasek to najpopularniejsze rozwiązanie wśród męskich czasomierzy. Zegarek męski tego typu z łatwością założysz do marynarki podczas ważnej kolacji, a także do casualowego stroju na co dzień. Wystarczy dobrać odpowiednią kompozycję do własnego stylu i cieszyć się zegarkiem Armani Exchange każdego dnia.


Zegarki męskie na bransolecie 

W ofercie marki nie mogło zabraknąć modeli, których głównym celem jest podkreślenie twardego, męskiego charakteru. Zegarki Armani Exchange na metalowej bransolecie to coś co powinien mieć w kolekcji każdy mężczyzna. Do wyboru mamy bardzo wiele wariantów, od uniwersalnego srebra, po intensywną czerń. Poza klasyczną bransoletą, warto zwrócić uwagę na lżejszą i bardziej stylową bransoletę typu mesh.Sportowe zegarki Armani Exchange 

Zegarki Armani Exchange inspirowane są również światem sportu, dlatego nie mogło zabraknąć modeli sportowych. W kolekcji znajdują się zarówno zegarki z cyfrowym wyświetlaczem, modele na pasku z tworzywa sztucznego oraz tzw. Sportowe chronografy 


Modowe zegarki męskie 

Wbrew pozorom, nie tylko kobiety zainteresowane są światem mody, a poszukując designerskiego zegarka męskiego, nie mogłeś trafić lepiej niż na zegarki Armani Exchange. Do wyboru mamy naprawdę sporą ilość odważnych i kolorowych konstrukcji, bardzo często z ciekawymi, modowymi dodatkami.


Nowoczesne smartwatche 

Marka Armani Exchange nie ma zamiaru zostawać w tyle i robi wszystko, aby wyznaczać kierunki w nowoczesnym świecie. Smartwatche Armani Exchange to głos nowej, cyfrowej generacji, w świecie ogólnodostępnej mody.