Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Armani Exchange męskie

Zegarki Armani Exchange męskie

Początki marki Armani Exchange sięgają 1991 roku, kiedy to słynny włoski projektant, poszedł za intuicją tworząc całkowicie nową markę. Przyczynkiem do jej powstania była wizja przyszłości, w której miejska rzeczywistość jest ponadczasowym standardem, a nie chwilowym krzykiem mody. Zegarki Armani Exchange są uzupełniłem kreacji zaprojektowanych przez Armaniego, stworzonych dla wszystkich przedstawicieli nowej generacji.  

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 156 produktów

Zegarki męskie Armani Exchange – dla nowoczesnego mężczyzny 

Od momentu powstania marka Armani Exchange zawarła w swojej nazwie najważniejszy i kluczowy element. Exchange, czyli wymiana, to nawiązanie do wymiany kulturowej pomiędzy dwoma miastami - Milanem i Nowym Jorkiem. Pierwsze jest rodzinnym miastem Giorgo Armaniego, w którym postanowił żyć i budować swoją karierę. Drugie z kolei jest miejscem narodzin marki Armani Exchange, której pierwszy sklep otwarta został w dzielnicy Soho na Manhattanie.
Zegarki męskie Armani Exchange z cyfrowa tarczą


Zegarki męskie Armani Exchange w czarnym kolorze dla każdego
Zegarki Armanii Exchange, podobnie do całej kolekcji ubrań, skierowane są do ludzi młodych, nowoczesnych, znających wartość pieniądza. Każdy z zaprojektowanych modeli ma celebrować różnorodność i dawać światu jasny przekaz, w którym każdy jest ważny i każdy jest unikatowy. Nosząc zegarek Armani Exchange zyskasz odwagę, aby zaznaczyć swój indywidualizm i zyskasz pewność siebie do przesuwania granic każdego dnia. Zebrane w tej kategorii zegarki męskie są więc bardzo oryginalne i różnorodne, pozostając przy tym w rozsądnym zakresie cenowym.Armani Exchange - męskie zegarki na każdą okazję  

Modowa marka Armani Exchange to wspaniały mix ambicji i pomysłowości, który czerpie z klasycznych i sprawdzonych rozwiązań. Zegarki męskie włoskiego producenta to różnorodne aranżacje najpopularniejszych rodzajów czasomierzy. 

Zegarki Armani Exchange na skórzanym pasku 

Tradycyjna koperta i skórzany pasek to najpopularniejsze rozwiązanie wśród męskich czasomierzy. Zegarek męski tego typu z łatwością założysz do marynarki podczas ważnej kolacji, a także do casualowego stroju na co dzień. Wystarczy dobrać odpowiednią kompozycję do własnego stylu i cieszyć się zegarkiem Armani Exchange każdego dnia.


Zegarki męskie na bransolecie 

W ofercie marki nie mogło zabraknąć modeli, których głównym celem jest podkreślenie twardego, męskiego charakteru. Zegarki Armani Exchange na metalowej bransolecie to coś co powinien mieć w kolekcji każdy mężczyzna. Do wyboru mamy bardzo wiele wariantów, od uniwersalnego srebra, po intensywną czerń. Poza klasyczną bransoletą, warto zwrócić uwagę na lżejszą i bardziej stylową bransoletę typu mesh.

Męski zegarek Armani Exchange w oliwkowym kolorzeStylowy zegarek w czarnym kolorze marki Armani Exchange

Sportowe zegarki Armani Exchange 

Zegarki Armani Exchange inspirowane są również światem sportu, dlatego nie mogło zabraknąć modeli sportowych. W kolekcji znajdują się zarówno zegarki z cyfrowym wyświetlaczem, modele na pasku z tworzywa sztucznego oraz tzw. Sportowe chronografy 


Modowe zegarki męskie 

Wbrew pozorom, nie tylko kobiety zainteresowane są światem mody, a poszukując designerskiego zegarka męskiego, nie mogłeś trafić lepiej niż na zegarki Armani Exchange. Do wyboru mamy naprawdę sporą ilość odważnych i kolorowych konstrukcji, bardzo często z ciekawymi, modowymi dodatkami.


Nowoczesne smartwatche 

Marka Armani Exchange nie ma zamiaru zostawać w tyle i robi wszystko, aby wyznaczać kierunki w nowoczesnym świecie. Smartwatche Armani Exchange to głos nowej, cyfrowej generacji, w świecie ogólnodostępnej mody.