Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Candino Męskie

71wyniki

W 1947 roku świat mógł na własne oczy obserwować, jak rodzi się jeden ze szwajcarskich gigantów, gotowy na to, aby podbijać męskie, kochające jakość serca. Adolf Flury-Hug stworzył markę, która jako jedna z nielicznych może pozwolić sobie na to, aby w całości samodzielnie produkować własne modele. 

czytaj więcej
FILTRY0

Wizjoner, pasjonat i marzyciel - to cechy, które nie tylko obrazują postać Adolfa, ale także otworzyły mu drogę do osiągnięcia czegoś, co na tamte czasy mogło wydawać się czymś niemożliwym do spełnienia. W 1947 roku otworzył on własny warsztat zegarmistrzowski, by móc w czyn przerodzić swoje niekończące się pomysły i za sprawą wyuczonego kunsztu podarować światu doskonałe zegarki męskie Candino


Zegarki męskie Candino — szwajcarski kunszt na miarę prawdziwego mężczyzny

Tradycja, tradycja i jeszcze raz tradycja. Dowodem na przywiązanie marki do tak ważnego aspektu jest chociażby fakt, że warsztat Adolfa wciąż istnieje i ma się całkiem dobrze. Jednak niech przywiązanie do tradycji nie będzie mylnie rozumiane jako rezygnacja z innowacyjności i nowoczesnej technologii. 

zegarek męski Candino


Elegancki zegarek męski Candino na bransolecie

Zegarki Candino to precyzyjna kompozycja tego, co nowe, dobre i przydatne z tym, co solidne, tradycyjne i sprawdzone.W 2002 roku Candino dołączył do Festina Group, co pozwoliło na wprowadzenie produkcji nowoczesnych czasomierzy na zupełnie nowy, zaawansowany technologicznie poziom. Co więcej, zdolność samodzielnej produkcji komponentów jeszcze bardziej umocniła pozycję marki na rynku.


Męskie zegarki Candino — perfekcja w stylu Swiss Made

Jakość to nieodzowny element szwajcarskich zegarków męskich. Przecież to właśnie za nią są one tak bardzo wychwalane i uwielbiane na całym świecie. W przypadku Candino nie mówimy o zwykłej przeciętnej jakości, tylko o tej najwyższej klasy, o której świadczy sygnatura Swiss Made. Przyznawana jest ona jedynie tym zegarkom, które spełniają rygorystyczne kryteria dyktowane przez szwajcarskie prawo. Znak ten jest gwarancją, że zegarek męski Candino przetrwa z Wami nie lata, a dekady.

Srebrny zegarek męski Candino


dopracowane do perfekcji zegarki męskie Candino

Każdy proces, począwszy od projektu, wykonania, montażu mechanicznego, a skończywszy na transporcie i obsłudze klienta, wykonywany jest z największą troską. Wszystko po to, by zegarek męski Candino, który trafi w Wasze ręce, był urzeczywistnieniem słowa “perfekcja”. Diabeł tkwi w szczegółach i właśnie taką dewizą kieruje się marka. Jej celem jest stałe udoskonalanie procesów twórczych, wykonywanie badań i pomiarów, by zaoferować klientom jeszcze większą niezawodność.


Zegarek męski Candino, czyli nowoczesność z duchem tradycji na ramieniu

Jakość to jeden z głównych kryteriów, ale w przypadku zegarków męskich Candino nie można zapominać o aspektach wizualnych. Zegarki szwajcarskie tego producenta od samego początku wykonywane były w estetyczny dla oka sposób. Wyrafinowany design miał sprostać potrzebom mężczyzn, a ekskluzywne modele wykonane z najlepszej jakości komponentów miały zdobić nadgarstki nawet tych najbardziej wymagających.

zegarek męski Candino na skórzanym pasku


wytrzymały zegarek męski Candino

Wystarczy tylko spojrzeć na tworzone przez markę Candino zegarki męskie, by dostrzec doskonale dobraną gamę kolorystyczną, a także minimalistyczną, lecz praktyczną tarczę. Całość przykrywa szafirowe bądź mineralne szkiełko, które gwarantuje klarowność odczytu upływającego czasu. Z kolei do wykonania tarcz męskich zegarków Candino wykorzystuje się stal, ceramikę, a nawet bardzo odporny na uszkodzenia tytan. Wszystko po to, aby zadowolić wielbicieli doskonałego designu i jakości.


Asortyment męskich zegarków Candino jest na tyle obszerny, że każdy mężczyzna, który wymaga od czasomierza czegoś więcej niż jedynie funkcji mierzenia czasu, odnajdzie coś dla siebie. Szwajcarskie zegarki męskie na pasku tego producenta to modele cieszące się ogromną popularnością. A to wszystko za sprawą eleganckiego designu.

zegarek męski Candino do garnituru
zegarek męski Candino na bransolecie do garnituru

Ekskluzywny wygląd czasomierzy sprawia, że stają się one idealną propozycją do ślubnego garnituru czy na biznesowe przyjęcie, a także jakąkolwiek inną istotną okazję, którą ten wyjątkowy czasomierz będzie mógł uświetnić. Dla mężczyzn gustujących w modelach na stalowej bądź tytanowej bransolecie, również znajdzie się mnóstwo wariantów idealnych do smart-casualowych stylizacji, eleganckiej koszuli, czy modnie skrojonej marynarki.


Zegarki męskie Candino — wyrafinowany styl ze sportową nutą

Uwagę wśród asortymentu Candino przykuwają również zegarki męskie sportowe, których drapieżny charakter natychmiast uruchamia pokłady energii. Funkcyjna tarcza, a na niej chronograf, tachometr, datownik i wiele więcej funkcji, które sprawiają, że model nabiera iście sportowego zacięcia. Zaprojektowany przez markę Candino zegarek męski to propozycja dla panów lubiących wrażenia, ale także tych, którym czasomierz towarzyszy w każdych, nawet ekstremalnych chwilach.

Sportowy zegarek męski Candino


Zegarek męski Candino do casualowych stylizjacji

Uniwersalny krój czasomierzy pozwala na dostosowanie modelu do niemalże każdej stylizacji. Nawet codzienny casualowy strój uświetniony zegarkiem męskim Candino będzie wyglądał prestiżowo.


Oryginalne zegarki męskie Candino kupisz w ZEGAREK.NET

Szwajcarska marka dąży do tego, aby każdy, kto założy na swój nadgarstek zegarek Candino, poczuł się wyjątkowo. Wszystkie modele z męskiej kolekcji znajdziecie w naszym sklepie Zegarek.net. U nas możecie spełnić swoje marzenie o czasomierzu idealnym.

Zegarek męski Candino na czarnym skórzanym pasku