Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Polar Męskie

Zegarki męskie Polar

Zegarki Polar męskie powstały dla sportowców, którzy wymagają nie tylko od siebie, ale i nowej technologii. Wytrzymała konstrukcja, nowoczesny design oraz kompleksowe monitorowanie aktywności stawiają je wśród najlepszych na rynku. Biegasz, uprawiasz sporty outdoorowe, a może szukasz uniwersalnego czasomierza sportowego na każdy dzień? 

czytaj więcej
Kategoria:

Zaprojektowany przez markę Polar zegarek męski jest gotowy na ruchowe wyzwania. Zobacz popularne kolekcje stworzone do różnych aktywności!

Polar — fińska marka z ambicjami

Fiński brand powstał pod koniec lat 70. XX w. z chęci stworzenia przenośnego, bezprzewodowego czujnika tętna. W efekcie w 1982 r. na rynku pojawił się stworzony przez markę Polar męski zegarek Sport Tester PE 2000 wyposażony w dokładny pulsometr.

 Zegarek męski Polar


Zegarek Polar na pasku

Od tego czasu zegarki męskie Polar znacznie rozwinęły się technologicznie. Oferują dziś nie tylko najdokładniejszy na rynku pomiar tętna, ale też szereg innych czujników zdrowotno-sportowych. Cel ich tworzenia od początku pozostaje jednak ten sam: zaproponować aktywnym mężczyznom smartwatch Polar męski pozwalający na precyzyjne monitorowanie funkcji organizmu.


Zegarki Polar męskie — odkryj najważniejsze serie

Stworzone przez markę  Polar zegarki męskie występują w kilku seriach, które różnią się od siebie wyglądem i zakresem funkcji. Wśród nich warto wymienić kolekcje:

  • Pacer — zegarki sportowe męskie Polar dla biegaczy wyposażone w specjalistyczny pulsometr, GPS oraz tryby biegowe; wskazują czas, dystans i tempo biegu, a także inne zaawansowane parametry związane z aktywnością, snem, stopniem regeneracji;
  • Vantage V — flagowa linia do intensywnych treningów i sportów wytrzymałościowych;
  • Grit X — zegarki męskie Polar gotowe na przygody w terenie; wyróżniają się wytrzymałą konstrukcją odporną na zmienne warunki atmosferyczne;
  • Ignite — elegancki i wygodny w obsłudze zegarek Polar męski fitness; przekazuje dane o aktywności oraz sugestie treningowe;
  • Unite — smartwatch męski Polar dla każdego, kto chce żyć pełnią życia i wykorzystywać swój potencjał na 100%; to niezawodne wsparcie treningowe na każdym poziomie zaawansowania;
  • Vantage M — funkcjonalne zegarki Polar męskie przeznaczone do różnych aktywności. 
 Sportowy zegarek Polar

Zegarki męskie Polar — poznaj ich możliwości

Zegarek Polar na pasku do pływania

W każdej serii znajdziesz też typowe dla fińskiej marki funkcje, dzięki którym zegarki sportowe męskie Polar niezawodnie monitorują aktywność. 


Czujniki zdrowia

Stworzony przez markę Polar zegarek męski wyróżnia się niezwykle dokładnymi czujnikami zdrowia, które można rozszerzyć o dodatkowe, kompatybilne akcesoria, takie jak: opaski na rękę czy klatkę piersiową. Brand do perfekcji doprowadził działanie optycznego, nadgarstkowego pulsometru, który przez całą dobę rejestruje zmiany tętna.

Czujnik zdrowia w zegarkach Polar


Monitor snu w zegarkach Polar 

Poza nim trzeba wspomnieć też o kompleksowym monitorze snu wskazującym sen płytki, głęboki oraz poziom regeneracji po nocnym odpoczynku. W tym celu bada on częstotliwość bicia serca, oddechu oraz zmienność rytmu serca.

Oddech stanowi ważny czynnik również podczas codziennych aktywności. Dlatego zegarki Polar męskie zostały wyposażone w ćwiczenia oddechowe. Nauka głębokich, długich i spokojnych wdechów oraz wydechów pozwala na zrelaksowanie się, odzyskanie energii i równowagi. Jeśli dodać do tego 5-minutowy test sprawności układu sercowo-naczyniowego, otrzymujesz szeroki pogląd swojej aktualnej kondycji.

Ćwiczenia oddechowe w zegarkach Polar


Funkcje treningowe w zegarkach Polar

Funkcje treningowe

Dzięki funkcjom sportowym lepiej poznajesz swoje ciało, aby móc ćwiczyć z szacunkiem do jego możliwości. Pomoże Ci w tym również program treningowy służący wyznaczaniu bezpiecznych, efektywnych celów. Za jego pomocą możesz określić cele:

  • szybkie uwzględniające spalanie kalorii, czas czy odległości;
  • fazowe obejmujące strefę mocy, prędkość lub tętno w treningach interwałowych.


Po każdym ćwiczeniu zegarek męski Polar wyświetla wynik obciążenia cardio informujący o tym, czy intensywność treningu była zbyt mała, wystarczająca, czy też przytłaczająca. Dzięki obsłudze aż 130 dyscyplin łatwiej będzie Ci realizować plany sportowe i monitorować aktywność. Możesz się też połączyć przez zegarek sportowy męski Polar z aplikacjami partnerskimi, takimi jak Komoot czy MyFitnessPal.

Funkcje zegarka Polar


Nawigacja w zegarkach Polar

Precyzyjna nawigacja 

Mając smartwatch Polar męski, jesteś lepiej przygotowany do efektywnych treningów w terenie. Większość modeli zapewnia precyzyjną nawigację GPS z funkcją Assisted-GPS do szybkiego łączenia z satelitami. Wspierana przez systemy Glonass, Galileo i QZSS wskazuje dokładną lokalizację w każdym miejscu na świecie.  Masz dzięki temu stały dostęp do informacji o swoim położeniu i dokładnych współrzędnych. A orientację w terenie dodatkowo ułatwia wbudowany w smartwatch męski Polar kompas i wysokościomierz.


Pogoda i pory dnia

Wyruszasz w teren? Zegarek sportowy męski Polar zawsze wskaże Ci prognozowane warunki atmosferyczne na trasie, a także godzinę wschodu i zachodu słońca. Dzięki temu możesz dostosować ubiór, czas i miejsce treningu do pogody oraz pory dnia.

Możliwość sprawdzenia pogody w zegarkach Polar


Synchronizacja danych w zegarkach Polar 

Synchronizacja danych

Proponowany przez Polar zegarek męski każdego dnia dostarcza dziesiątki danych z różnych aplikacji. Za pomocą automatycznej synchronizacji łatwo zapanujesz jednak nad planowaniem i analizowaniem treningów. Korzystaj z aplikacji Polar Flow i miej niezbędne informacje pod kontrolą, zawsze w jednym miejscu.

Smartfon na nadgarstku

A to wciąż jeszcze nie wszystko, bo zegarek Polar męski sprawdza się również jako rozszerzenie smartfona. Nie wyobrażasz sobie treningu bez muzyki? Teraz odtwarzaj ulubione playlisty z poziomu zegarka. Możesz też odbierać powiadomienia o połączeniach, SMS-ach, e-mailach bez zerkania na smartfon w czasie treningu. Ćwicz i pozostawaj w kontakcie ze światem… wygodnie!

Zegarek Polar jako rozszerzenie smartfona

Zegarek męski Polar — elegancki i wytrzymały

Wodoszczelny zegarek Polar

Nie tylko sportowo-zdrowotna funkcjonalność decyduje jednak o prestiżu, jakim cieszy się zaprojektowany przez markę Polar zegarek męski. Każdy model wyróżnia design, który łączy maksymalną wygodę z nowoczesnymi trendami i elegancją. Wykonana z wytrzymałych materiałów, wodoszczelna konstrukcja pozwala na podejmowanie aktywności nawet w wodzie czy trudniejszych, górskich warunkach. Żywotna bateria umożliwia zaś użytkowanie od kilkudziesięciu godzin do nawet kilku dni bez ładowania.


Tak udało się stworzyć marce Polar zegarki męskie, które są niezawodne i odpowiadają na oczekiwania współczesnych aktywnych mężczyzn. W ZEGAREK.NET znajdziesz oryginalne modele z najpopularniejszych kolekcji. Zobacz wszystkie propozycje i wybierz z portfolio Polar męski zegarek zaprojektowany do Twoich ulubionych aktywności.

Zegarki Polar dla mężczyzn