Mistrzowskie Okazje euro 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Luminox Męskie

135wyniki

Zegarki Luminox Męskie

Zegarki męskie Luminox wykorzystywane są przez wojskowe służby na całym świecie. Doceniane za wytrzymałą konstrukcję i szeroką funkcjonalność modele, idealnie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach. Jeżeli więc szukasz niezawodnego urządzenia na wspinaczkę, survivalową wyprawę, czy do nurkowania — zegarek Luminox męski jest dla Ciebie!

FILTRY0

Dynamizm i niezawodność, czyli zegarki męskie Luminox

Luminox to sportowo-militarne zegarki dedykowane aktywnym życiowo mężczyznom, którzy każdą wolną chwilę spędzają na podróżach i treningach. Dopasowane do poszczególnych dyscyplin urządzenia, posiadają wszystko, czego można oczekiwać od profesjonalnych diverów lub zegarków typu pilot. Wyposażone w najlepsze systemy technologiczne modele wielokrotnie używane są przez służby mundurowe na całym świecie.Ich wysoka jakość wykonania i niezawodność działania sprawia, że stanowią funkcjonalne narzędzia wspomagające ich pracę.


Współpraca marki Luminox z jednostkami wojskowymi

Funkcjonalność i niezawodność działania zegarków męskich Luminox doceniana jest przez służby wojskowe. Marka może pochwalić się stworzeniem nurkowych modeli dla marynarki wojennej USA, które dziś dostępne są w serii Navy Seal. Profesjonalne zegarki do nurkowania o wysokiej klasie wodoszczelności, pozwolą odkryć najgłębsze tajemnice oceanów. Imponującą precyzją pomiarów cechują się natomiast stworzone wraz z Siłami Powietrznymi Edwards egzemplarze F-117 Nighthawk. Co ciekawe, z usług firmy skorzystała także Jednostka Wojskowa GROM. Na zamówienie polskiego oddziału powstały limitowane zegarki z herbem jednostki na tarczy i napisem „Cichociemni” na deklu.


Sportowo-militarny styl męskich zegarków Luminox

Zegarki męski Luminox mają sportowy charakter. Mocna koperta otoczona jest bezelem, a w środku znajduje się wyrazista tarcza pozwalająca w oka mgnieniu sprawdzić wszystkie potrzebne w danej chwili parametry. Wyposażone w chronograf, timer, czy tachymetr urządzenie jest w stanie dostarczyć najważniejszych informacji, związanych z aktywnością fizyczną. Modele występują w wielu wariantach kolorystycznych — począwszy od monochromatycznej czerni i bieli, po żywe czerwienie i żółcie. Większość z nich zawieszona jest na klasycznych bransoletach z mocnej stali szlachetnej lub paska z tworzywa sztucznego.


Podświetlenie zegarków męskich Luminox do 25 lat!

Zegarki męskie Luminox zasłynęły w zegarmistrzowskiej branży z nowoczesnej technologii podświetlania tarczy, używanej dawniej jedynie przez wojsko. Każdy model wyposażony jest w rurki gazowe — kapsułki ze szkła borokrzemianowego, emitujące samoczynnie światło. To wyjątkowe rozwiązanie sprawia, że zegarki świecą 24/7 nawet do 25 lat! Odporne na wodę, olej i korozję materiały zapewniają stałe emitowanie światło, bez potrzeby wciskania przycisków lub innego uruchomienia. Dzięki temu zegarki męskie z powodzeniem mogą być użytkowane w ciemności, pod wodą, lub ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Gdziekolwiek będziesz, możesz liczyć na wsparcie Luminox!


Mocne materiały zegarków Luminox na każdą wyprawę

Marka Luminox do budowy swoich zegarków wykorzystuje najwyższej jakości materiały gwarantujące przetrwanie ich w różnego rodzaju warunkach środowiskowych i atmosferycznych. Większość modeli wykonana jest z uznanej w środowisku zegarmistrzowskim stali szlachetnej, cechującej się dużą odpornością na wstrząsy oraz korozje. W portfolio znaleźć można także zegarki męskie zbudowane z ultra mocnego włókna węglowego Carbonu, który wykorzystuje się m.in. w branżach budowlanych oraz motoryzacyjnych. Materiał ten pozostaje lżejszy od stali i wytrzymalszy od tytanu. Zachowuje on charakterystyczny czarny kolor, nadający egzemplarzom nowoczesnego wyglądu.


Woda, ziemia powietrze - znajdź zegarek Luminox męski dostosowany do Twoich potrzeb

Zegarki męskie Luminox sprawdzą się w ekstremalnych warunkach środowiskowych. Bez względu na to czy wspinasz się po górach, nurkujesz w oceanach, czy wędrujesz po amazońskiej dżungli — w portfolio włoskiej marki znajdziesz model dedykowany dla Twojej aktywności. Jeśli więc jesteś miłośnikiem pływania lub wykonujesz zawód związany z tym żywiołem, seria Luminox Sea jest dla Ciebie! Znajdujące się w niej takie kolekcje jak kultowa Navy Seal lub Pacyfic Driver, pozwolą Ci znaleźć idealny zegarek do nurkowania ze skafandrem i odkrywania podwodnych tajemnic.

Dla zdobywców oraz podróżników marka przygotowała serię Luminox Land, których zegarki stanowią często wyposażenie sprzętu służb militarnych. Zbudowane z wytrzymałych materiałów modele o wyrazistych tarczach, będą doskonałymi towarzyszami podczas sportowych treningów. Ich mocne wzornictwo spodoba się także mężczyznom szukającym militarnego zegarka na co dzień. Równie wiele ciekawych egzemplarzy kryje w sobie wielofunkcyjna seria Bear Grylls przygotowana specjalnie z myślą o amatorach survivalu i tych, którzy uprawiają wiele sportowych dyscyplin.


Z kolei zdobywcy podniebnych przestworzy znajdą dla siebie zegarek w serii Luminox Air. Modele dostarczane pilotom Sił Powietrznych na całym świecie mogą pochwalić się fascynującą obudową inspirowaną korpusem odrzutowca oraz precyzyjnym pomiarem czasu. Ogromna dbałość o szczegóły sprawia, że każdy zegarek męski Luminox stanie się nieodłącznym urządzeniem towarzyszącym użytkownikowi zarówno w trakcie sportowych ćwiczeń, jak na co dzień.