Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki amerykańskie męskie

Zegarki amerykańskie męskie

Choć nie wymienia się ich w gronie najlepszych zegarków na świecie na równi ze szwajcarskimi czy japońskimi czasomierzami, to jednak opinie użytkowników nie pozostawiają złudzeń. Zegarki amerykańskie męskie to modne dodatki, które pasują do wielu stylizacji i zachwycają doskonałą precyzją chodu.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 1716 produktów

Odwaga i bezkompromisowość – zegarki amerykańskie męskie w pigułce

Odwaga w codziennym wydaniu, znajomość współczesnej mody i wiara w american dream – te określenia doskonale oddają nie tylko charakter amerykańskiego stylu życia, ale i pochodzących z USA czasomierzy. Pierwsze z tych założeń twórcy zegarków męskich amerykańskich realizują poprzez kreatywne, czasem nieco szalone koncepty, które sprawiają, że zegarek staje się niemal biżuterią. Taki styl nie tylko zwraca na siebie uwagę użytkowników, ale również jest niemożliwy do podrobienia. Z tego powodu nie sposób pomylić zegarka męskiego amerykańskiego z niczym innym.

Zegarek Versace męski

Co wyróżnia projekty zegarków męskich amerykańskich?

Męski zegarek Amerykański Michael Kors

O ile szwajcarskie czy japońskie czasomierze najczęściej stanowią efekt pracy adeptów sztuki zegarmistrzowskiej, o tyle zegarki amerykańskie męskie w dużej mierze są zasługą domów mody. I właśnie to ukierunkowanie na modny wygląd i zgodność z aktualnymi trendami z wybiegów w największym stopniu odróżnia tę grupę od większości czasomierzy dostępnych na rynku.

Zegarki męskie amerykańskie stanowią też często spójną całość z resztą kolekcji, czyli w praktyce z wchodzącymi w jej skład ubraniami i dodatkami. Wybierając takie akcesorium, masz więc pewność, że będzie pasować do odzieży z tym samym logo, która znajduje się w Twojej szafie. A nawet jeśli preferujesz ubrania innych marek, to zegarek amerykański męski i tak będzie do nich pasować, jeśli tylko współgrają z najświeższymi nowinkami modowymi.

Zegarek męski Tommy Hilfiger

Klasyczne zegarki męskie amerykańskie – Timex, Tommy Hilfiger i inne

Zegarek Bulova męski

Prawdziwą legendą wśród zegarków amerykańskich męskich są modele marki Timex. Producent stawia na elegancką, ponadczasową stylistykę o tak szerokim spektrum, że trafia do wielu gustów, a każda nowa kolekcja niemal natychmiast staje się bestsellerem. Nie mniejszą funkcjonalnością odznaczają się także zegarki Bulova, które są znane z wykorzystywania najnowocześniejszych technologii i wyjątkowej precyzji działania. Z pewnością to właśnie dlatego marka ta była oficjalnym dostawcą prezentów dla Białego Domu, a nawet więcej – w 1971 roku amerykański zegarek Bulova poleciał w kosmos na nadgarstku Davida Scotta.


W grupie zegarków męskich amerykańskich warto wyodrębnić tzw. czasomierze modowe, czyli te z oferty domów mody – DieselMichael KorsTommy Hilfiger czy Timberland. Modele znajdujące się w ofercie tych producentów to prawdziwe klasyki, które doskonale odzwierciedlają modę zza Oceanu, która zresztą cieszy się ogromnym powodzeniem również w Europie.

Zegarek Tommy Hilfiger na bransolecie
Zegarek Nautica męski


Marka Nautica udowadnia z kolei, że zegarki męskie amerykańskie nie ograniczają się jedynie do miłego dla oka designu. Te czasomierze nurkowe cechują się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz wodoszczelnością, a także dodatkowymi udogodnieniami dla nurków ( np. podświetleniem przydatnym na dużej głębokości).


Jakie amerykańskie zegarki męskie znajdziesz w asortymencie sklepu ZEGAREK.NET? Przejrzyj wszystkie modele zebrane w tej kategorii – jesteśmy przekonani, że znajdziesz tu modny czasomierz, którym dopełnisz codzienny outfit.