Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Junghans Męskie

163wyniki

Zegarki męskie Junghans

Precyzja i otwartość na nowoczesne rozwiązania wzornicze to naczelne wartości dla niemieckiej marki. Tworzone od 150 lat zegarki męskie Junghans, łączą w sobie minimalistyczną estetykę z tradycyjnym rzemiosłem. Ich luksusowy wygląd sprawia, że wybierane są przez mężczyzn szukających eleganckich dodatków do koszul i na co dzień. 

czytaj więcej
FILTRY0

Zegarki Junghans Męskie - Innowacja i tradycja

Marka Junghans od ponad 150 lat wyznacza kierunek niemieckiego zegarmistrzostwa. Mająca swoją siedzibę w Schramberg firma, projektuje zegarki łączące tradycyjne rzemiosło z nowoczesnymi technologiami. Dzięki współpracy inżynierów, zegarmistrzów i wzorników tworzone są wysokiej jakości modele spełniające potrzeby najbardziej wymagających klientów.

zegarek męski Junghans


Elegancki zegarek męski Junghans

Oprócz niebanalnego wyglądu zanurzonego w estetyce minimalizmu, zegarki Junghans męskie mogą pochwalić się innowacyjnymi patentami. Niemiecka marka pozostaje pionierem w stosowaniu technologii radiowej i solarnej. Jej sukcesy rozpoznawalne są w całej zegarmistrzowskiej branży, a zegarki męskie Junghans pozostają chętnie wybierane przez kolekcjonerów, a także osoby ceniące sobie nienaganny styl.


„Żyj swoim stylem”, czyli nowoczesne wzornictwo męskich zegarków Junghans 

„Żyj swoim stylem” – pod tym hasłem firma Junghans łączy współczesne wzornictwo z wartościami sztuki użytkowej. Czerpiąc inspiracje z ruchu kulturalnego Bauhaus, marka proponuje minimalistyczne zegarki męskie. Czyste tarcze ze stylizowanymi indeksami godzinowymi w połączeniu z gładkimi skórzanymi paskami, tworzą zupełnie unikalne projekty.  Utrzymane w stonowanych kolorach modele, stanowią elegancką propozycję dla współczesnych gentelmenów.

Zegarek męski Junghans na skórzanym pasku  
Zegarek męski Junghans do garnituru

Klasyczna stylistyka sprawia, że zegarki Junghans męskie idealnie spełniają funkcję dodatku do oficjalnych, czy półoficjalnych strojów, Swobodnie mieszczą się pod mankietami marynarek oraz koszul. Nie mniej w portfolio marki znaleźć można także bardziej futurystyczne egzemplarze o obłych kształtach, które świetnie sprawdzają się w casualowych warunkach. Zawieszone na biżuteryjnych bransoletach mesh zegarki męskie Junghans, stanowią ciekawą propozycję codziennej biżuterii.


Zegarki Junghans oprócz znakomitego wyglądu, mogą pochwalić się także wykorzystaniem zaawansowanych technologii. W wybranych modelach użyto systemu radio controlled, pozwalającego na bardzo precyzyjny pomiar czasu. Dzięki pokryciu farbą luminescencyjną indeksów godzinowych oraz wskazówek możliwe jest swobodne odczytanie czasu w ciemności.

Możliwość odczytywania godzin w ciemności, w zegarku Junghans


Chronograf męski Junghans

W codziennym użytkowaniu bardzo pomocne okazują się oferowane przez zegarki męskie Junghans funkcje datownika oraz chronografu. Pozwalają one pamiętać o umówionych spotkaniach, a także czuwają nad wykonywanymi obowiązkami. Co ważne, od 2022 roku wszystkie zegarki męskie Junghans oferowane są ze szkłem szafirowym. Ten jeden z najtwardszych materiałów używanych w zegarmistrzostwie, stanowi dobrą ochronę tarczy przed zarysowaniem. Pozwala on cieszyć się przejrzystym odczytem i estetycznym wyglądem zegarka przez długie lata.


Kultowe zegarki Junghans męskie — bestsellery

Portfolio marki Junghans bogate jest w liczne kolekcje odwołujące się do historii firmy oraz najważniejszych prądów artystycznych XX wieku. Najbardziej popularną jest seria modeli Junghans Max Bill zapoczątkowana w latach pięćdziesiątych przez artystę, architekta i studenta słynnej szkoły artystycznej Bauhaus. Stanowiąca filar dla marki kolekcja, do dziś pozostaje wierna oryginalnym projektom. Wchodzące w jej skład egzemplarze są doskonałym przykładem tego, dlaczego zegarki męskie Junghans są chwalone za ich przejrzystość i dokładność. Wyrafinowane tarcze, wyważone kontury kopert oraz inne subtelne akcenty stanowią hołd historycznemu skojarzeniu marki z wybitnym artystą.

Zegarek Junghans Max Bill 
Zegarki męskie Junghans Form

Zegarki męskie Junghans Form odwołują się z kolei do architektury modernistycznej. Proste, wręcz surowe koperty odzwierciedlają najważniejsze wartości tego prądu artystycznego. Głównym ozdobnikiem staje się tutaj harmonijny układ tarcz. To miejskie modele dedykowane Panom ceniącym sobie wygodne, a zarazem eleganckie rozwiązania. Oprócz kopert ze stali szlachetnej dostępne są również wersje z tytanu. W zależności od gustu można wybrać zegarek Junghans zasilany mechanizmem kwarcowym lub tradycyjnym werkiem automatycznym. Zawieszone na skórzanych paskach lub biżuteryjnych bransoletach mesh egzemplarze, idealnie dopełniają wyglądu każdego stroju.


Wartym uwagi pozostają także dopracowane w szczegółach modele z kolekcji Meister.  Zegarki Junghans męskie wykorzystują najlepsze szwajcarskie mechanizmy składające się z ponad 150 elementów, które zamknięte zostały w szykownie wykończonych kopertach. Luksusowe egzemplarze o klasycznym wzornictwie wyposażone są w funkcję datownika, chronografu, czy telomeru. W wybranych modelach występuje także wskaźnik faz księżyca. Ten jeden z najbardziej skomplikowanych dodatków używanych w zegarmistrzostwie, pokazuje na obrotowej tarczy poszczególne fazy naturalnego satelity Ziemi.

Zegarek męski Junghans Meister

Luksusowe zegarki męskie Junghans

Luksusowy zegarek męski Junghans

Zegarki męskie Junghans to idealna propozycja dla Panów szukających eleganckich dodatków w nowoczesnym stylu. Modele o prostych kopertach świetnie wyglądają w zestawieniu zarówno z garniturami, jak i casualowymi koszulami. Dzięki swoim niewielkim szerokościom dobrze chowają się po mankietami koszul, zapewniając wygodę noszenia. Klasyczny styl w nowoczesnym wydaniu sprawia, że zegarki Junghans męskie są także unikalną ozdobą dla współczesnego mężczyzny. Inspirowane legendarną szkołą designu Bauhaus pokazują, że przedmioty użytkowe mogą być prawdziwymi dziełami sztuki.