Dzień Ojca prezent na Zegarek.net 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Junghans Form

16wyniki

Zegarki Junghans Form

Zegarki z serii Junghans Form są świetnym przykładem połączenia nowoczesnych technologii z ponadczasowym, eleganckim stylem. Od ponad 70 lat firma Junghans tworzy zegarki, których wygląd jest blisko powiązany ze stylem Bauhaus. 

FILTRY0

Junghans Form – tradycyjne rzemiosło w nowoczesnym wydaniu 

Dodatkowym atutem zegarków Junghans Form jest grubość ich koperty, która nie przekracza 10 milimetrów. Wartość ta jest znakomitym wynikiem i sprawia, że zegarek z tej serii będzie idealnie chował się pod mankietem koszuli.

Zegarki Junghans Form mocowane są do nadgarstka za pomocą pasków skórzanych, do których używa się tylko specjalnie wyselekcjonowanych materiałów. Część modeli zaopatrzona jest w niezwykle komfortowe bransolety typu mesh, których drobna, siatkowana struktura gwarantuje znakomitą cyrkulację powietrza i idealne ułożenie czasomierza na nadgarstku. 

Zegarek Junghans Form A 27/4132.00 zegarek męski na brązowym pasku z automatycznym mechanizmem

Znakomita precyzja zegarków Junghans Form 

Zegarek Junghans FORM C 41/4876.00 zegarek damski na czarnym pasku z dodatkowymi subtarczami

Zegarki Junghans Form zostały wyposażone w wysokiej jakości mechanizmy kwarcowe i automatyczne. Kwarcowe mechanizmy Mega to nowoczesna technologia firmy Junghans, wykorzystująca fale radiowe do synchronizacji z zegarem atomowym. Zastosowanie technologii radiowej sprawia, że zegarki Junghans należą do jednych z najbardziej precyzyjnych czasomierzy na świecie. 

Część modeli wyposażono w wysokiej jakości mechanizmy automatyczne, które powstały w Szwajcarii i zostały poddane modyfikacjom w fabryce Junghans. Dzięki licznym ulepszeniom, mechanizmy te charakteryzują się znakomitą precyzją wskazań i zwiększoną rezerwą chodu.


Zobacz całą kolekcję zegarków Junghans dostępną w naszej ofercie!