Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Smartwatch dla dziecka

40wyniki

Smartwatch dziecięcy to znacznie więcej niż modny gadżet! Dzisiejszy smartwatch dla dziecka to niewielka stacja dowodzenia - dla niego i rodzica. Liczne sensory i zaawansowana technologia wspierają aktywność fizyczną, dbają o bezpieczeństwo i pozwalają w pełni cieszyć się rozrywką. Zobacz, jakie zastosowanie w poszczególnych aspektach życia ma zegarek smartwatch dla dzieci! Poznaj ofertę najlepszych zegarków smart dostosowanych do potrzeb najmłodszych! 

FILTRY0

Jak działa smartwatch dla dziecka? 

Smartwatch dziecięcydziała w sposób analogiczny do modeli dla dorosłych, które znamy z własnego doświadczenia. Do pełnego wykorzystania wszystkich funkcji dziecko potrzebuje trzech elementów: samego smartwatcha, ładowarki do smartwatcha, smartfona z aplikacją mobilną. Oczywiście, połączenie z telefonem jest tutaj opcjonalne, jednak dzięki analizowaniu danych zebranych przez sensory oraz przesyłaniu informacji, np. o powiadomieniach z aplikacji sprawi, że smartwatch będzie jeszcze bardziej multimedialny. 

Zegarek smartwatch Garett
Warto zaznaczyć, że niektórzy producenci specjalizujący się w smartwatchach dla dzieci, np. Garett, zdecydowali się na wzbogacenie ich o dodatkowe, rzadko spotykane w zegarkach dla dorosłych funkcje. Tym sposobem dziecko w zegarku zamknie kartę SIM, połączy się z Wi-Fi, a całość wesprze znany i lubiany system operacyjny Android. Dzięki temu zegarek smartwatch dla dzieci zastąpi telefon i umożliwi wykonywanie połączeń także wtedy, gdy smartfon pozostanie w domu. Jaki smartwatch dla dziecka wybrać?  

Smartwatch dla chłopcaSmartwatch dla dziewczynki? Zastanawiasz się, czy wybrany przez Ciebie model będzie odpowiedni dla płci dziecka? Nie musisz! Zdecydowana większość modeli stworzonych specjalnie dla dzieci to zegarki typu unisex, czyli przeznaczone zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Nowoczesny, atrakcyjny design daje nieograniczony wybór i pozwala znaleźć gadżet w ulubionej kolorystyce. Zanim przejdziesz do wyboru wzoru, sprawdź, na co zwrócić uwagę wybierając smartwatch dla dziecka! 

 1. Wodoszczelność - smartwatche dla dzieci powinny posiadać wodoszczelność 30 m lub wyższą. Pozwoli to uniknąć sytuacji, w których zegarek zostanie uszkodzony przez przypadkowe zachlapanie, np. podczas mycia rąk. Równocześnie zwiększy swobodę użytkowania i da jeszcze więcej radości z zabawy. 

Wodoszczelnośc smartwatcha Garett


Koperta i pasek z tworzywa sztucznego
 1. Koperta i pasek z tworzywa sztucznego - dobry smartwatch dla dziecka musi być wygodny, a wygodę zapewnia wykończenie tworzywem sztucznym. Materiał jest wygodny w użytkowaniu, łatwo dopasowuje się do dłoni i nie uwiera. Co więcej, jego czyszczenie jest proste, a zamoczenie nie powoduje odbarwień i odkształceń. W sam raz dla dzieci! 


 1. Pojemność baterii i czas ładowania - pamiętaj, że każda dodatkowa funkcja potrzebuje energii do działania. Pojemność baterii w smartwatchu dla dziecka nie powinna być mniejsza niż 400 mAh. Dodatkowym parametrem, na który warto zwrócić uwagę w zegarku smart, jest czas ładowania baterii – im krótszy, tym lepiej. Szybkie ładowanie sprawi, że ładowanie baterii w ciągu dnia nie będzie uciążliwe, a to ma szczególne znaczenie u dzieci mających wiele aktywności. 

Duża pojemność baterii w zegarkach smartwatch Garett


Nadal się zastanawiasz,jaki smartwatch dla dziecka wybrać? Napisz do nas na czacie! Profesjonalni doradcy pomogą w doborze modelu dopasowanego do potrzeb dzieci i młodzieży oraz Twojego budżetu. Zegarek dla dziecka – GPS oraz inne praktyczne funkcje  

Smart zegarki dla dzieci nieustannie zaskakują mnogością przydatnych najmłodszym i ich rodzicom funkcji! Poznaj ich możliwości oraz zastosowanie! 


Zegarki z telefonem dla dzieci

Coraz częściej na zegarmistrzowskim rynku można spotkać modele obsługujące karty SIM, co sprawia, że zegarek dla dzieci do dzwonienia staje się faktem. Urządzenia posiadają wbudowany mikrofon i głośnik, co umożliwia połączenie. To jednak nie wszystko! Smartwatche dla dzieci często pozwalają na nawiązanie połączenia z rodzicem bez konieczności posiadania telefonu w pobliżu! Co jeszcze oferują zegarki z wbudowanym telefonem? 

Smartwatch z telefonem dla dzieci
 • możliwość wysyłania i odbierania wiadomości tekstowych SMS; 

 • dzwonienie; 

 • dostęp do bezpiecznej listy kontaktów; 

 • szybkie wybieranie numerów opiekunów. 


Zegarek dla dzieci z GPS

Zegarek z GPS dla dziecka to rozrywka dla pociechy i spokojna głowa dla jej opiekuna. Szerokie wykorzystanie możliwości, jakie daje wbudowany w smartwatcha moduł GPS, pozwala na: 

 • zastosowanie geoogrodzenia konfigurowanego przez rodzica; 

 • sprawne działanie przycisku SOS; 

 • śledzenie lokalizacji dziecka w czasie rzeczywistym; 

 • zapis przebytej trasy i ułatwienie powrotu do domu. 

Smartwatch dla dzieci z GPS


Smartwatch dla dziecka do szkoły

Dobry smartwatch dla dziecka wspiera jego edukację. Z uwagi na atrakcyjność urządzenia, dzieci chętnie wykorzystają go do planowania swojego dnia i sprytnie ułatwiają sobie codzienne zadania. Jeśli chcesz, by kupiony dla dziecka smartwatch wykorzystywany był do celów edukacyjnych, zwróć uwagę na obecność: 

Smartwatch Garett dla dziecka do szkoły
 • planu lekcji w smartwatchu; 

 • możliwości ustawienia alarmów; 

 • trybu cichego 


Zegarek dla dzieci smartwatch do rozrywki

Nie da się ukryć, że smartwatche cieszą się u dzieci ogromną popularnością ze względów rozrywkowych. Urządzenie z wieloma funkcjami jest jeszcze bardziej atrakcyjne! Najmłodsi szczególnie doceniają funkcje sportowe i multimedialne, takie jak: 

 • krokomierz; 

 • zaawansowany monitor aktywności sportowej; 

 • aparat z możliwością przeglądania zdjęć na zegarku; 

 • personalizowany, dotykowy ekran. 

Zegarek dla dzieci smartwatch Garett do rozrywki


Inne przydatne w smartwatchach dziecięcych funkcje

Aktywne dziecko i smartwatch gotowy na każdą okoliczność to połączenie idealne. Wśród dodatkowych, bardzo przydatnych funkcji dostępnych w smartwatchach dziecięcych szukaj: 

Inne przydatne w smartwatchach dziecięcych funkcje
 • funkcji znajdź zegarek; 

 • możliwości podsłuchu otoczenia przez rodzica; 

 • Wi-Fi i bluetooth w smartwatchu. Zegarek dla dzieci smartwatch dopasowany do potrzeb najmłodszych  

Kolorowe smartwatche dla dzieci są dostępne w ofercie marki Garett. To na nią warto zwrócić szczególną uwagę podczas poszukiwania zegarka wielofunkcyjnego dopasowanego do potrzeb najmłodszych. Warto zaznaczyć, że w kolekcjach innych producentów często znajdziemy modele o większej wytrzymałości i mniejszych rozmiarach - tworzone z myślą o dzieciach. Należy jednak pamiętać, że liczba funkcji lokalizacyjnych i innych związanych z bezpieczeństwem jest w nich często ograniczona. Wynika to z faktu, że są to standardowe modele adaptowane do potrzeb młodszych użytkowników. Najlepszy smartwatch dla dziecka to ten, którego budowa od początku do końca bazuje na potrzebach i sposobie użytkowania gadżetów przez najmłodszych. 

Zegarek dla dzieci smartwatch marki GarettNajlepszy smartwatch dla dziecka - wytrzymały, bezpieczny i praktyczny  

Najlepszy smartwatch dla dziecka od marki Garett

Pamiętaj, że zarówno w przypadku dorosłych, jak i dzieci nie ma jednego, najlepszego smartwatcha dla wszystkich. Sięgając po konkretny model weź pod uwagę pasje swojego dziecka, funkcje wspierające rozrywkę i edukację oraz bezpieczeństwo, które wesprze Cię w codziennych obowiązkach. 


Obecnie rekordy popularności biją zegarki z lokalizacją dla dzieci, które maksymalizują swobodę pociechy podczas zabawy, a rodzicowi pozwalają trzymać rękę na pulsie. Modele z wbudowanym modułem GPS sprawdzają się w mieście i poza nim, na co dzień i na urlopie. 

Zapoznaj się ze starannie wyselekcjonowanymi modelami zegarków smart dla dzieci. W razie wątpliwości napisz na czacie, a my pomożemy dobrać najlepszy smartwatch dla Twojego dziecka! 

Sprawdź również ofertę smartwatchy damskich oraz smartwatchy męskich