TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Smartwatch dla dziecka

Smartwatche są jak małe komputery, które nosisz na nadgarstku. Zwykle podają godzinę i liczą kroki, w ciągu dnia. Często mają mikrofony i głośniki, a niektóre nawet kamery. Umożliwiają także sprawdzenie rodzicom tego, że ich dzieci są bezpieczne.

czytaj więcej
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Smartwatch dla dziecka, czyli telefon na rękę

Smartwatche dla dzieci dedykowane zostały rodzicom i ich pociechom, aby czuły się bezpieczniej. Różnią się od typowych telefonów, a jednocześnie mogą stanowić świetne wprowadzenie młodego człowieka w świat technologii. Dzięki wielu funkcjom pozwalają naszym milusińskim być małymi odkrywcami. Różnego rodzaju zabezpieczenia zapewniają dziecku wygodne i bezpieczne korzystanie ze smartwatcha. Dzięki modułowi Bluetooth znajdziemy tu alarm, krokomierz, lokalizator, a także inne funkcje gwarantujące bezpieczeństwo najmłodszego członka rodziny.

Smartwatch dla dziecka, czyli telefon na rękę



Marki, w których znajdziemy smartwatche dla dzieci

Marki, w których znajdziemy smartwatche dla dzieci

Coraz częściej w ofercie zegarkowych marek, pojawiają się smartwatche dla dzieci. Wynika to zarówno z rosnącej popularności inteligentnych zegarków, jak również coraz bardziej świadomego wyboru produktów dla najmłodszych. W sposób szczególny widoczne jest w portfolio polskiej marki Garett, w którym atrakcyjny wygląd smartwatcha dla dziecka idzie w parze z jego funkcjonalnością. Możliwość wykonywania połączeń, lokalizacja GPS, czy krokomierz – to tylko część z wiele dodatków, w które wyposażono te modele. Tym samym staną się one dla dzieci modnymi i ciekawymi gadżetami, a dla dorosłych sposobem na utrzymanie stałego kontaktu ze swoimi pociechami.



Jakie funkcje znajdziemy w smartwatchach dla dzieci?

Wiadomość głosowa i tekstowa - jeśli Twoje dziecko jest obecnie w szkole lub w kinie, zawsze możesz wysłać mu wiadomość głosową lub tekstową. Ta funkcja jest również świetna, gdy jesteś na spotkaniu służbowym.

Dzwonienie i bezpieczna lista kontaktów - smartwatch dla dzieci z funkcją dzwonienia pozwoli Wam zachować stały kontakt. Twój podopieczny może kontaktować się z ograniczoną liczbą osób. W zależności od modelu smartwatcha dla dziecka, rodzice założą białą listę numerów telefonów, do których dziecko może się dodzwonić.

Jakie funkcje znajdziemy w smartwatchach dla dzieci?



Przycisk SOS

Śledzenie w czasie rzeczywistym  - czasem smartwatch dla dzieci z GPS oferuje możliwość śledzenia dziecka w czasie rzeczywistym. Dzięki temu możesz dokładnie określić na mapie, gdzie znajduje się podopieczny, nawet jeśli jest w ruchu i nie może odpowiedzieć na Twoją wiadomość. Możesz ustawić zegarek , aby wysyłał aktualizację lokalizacji co godzinę lub pięć minut.

Geolokalizacja GPS - umożliwia utworzenie wirtualnego ogrodzenia geograficznego i otrzymanie ostrzeżenia, jeśli Twoje dziecko opuści ten obszar.

Przycisk SOS - jeśli Twoje dziecko zgubi się lub poczuje strach, może nacisnąć przycisk SOS, a natychmiast otrzymasz ostrzeżenie. Możesz ustawić numer telefonu, z którym chcesz się skontaktować w nagłych wypadkach, a ostrzeżenie wraz z dokładną lokalizacją GPS zostanie wysłane na ten numer.


Podsłuch - to prawie funkcja szpiegowska, której warto używać w szczególnych okolicznościach np. gdy nasza pociecha idzie po raz pierwszy w nowe środowisko.

Znajdź mój zegarek - w przypadku zgubienia zegarka, wystarczy w telefonie przycisnąć odpowiedni przyciska. Poprzez połączenie Bluetooth, zegarek zacznie wydawać dźwięk. Jest to przydatne, aby zlokalizować zegarek swojego dziecka w zabałaganionym pokoju.

Monitor aktywności - po pierwsze, zmotywuje dziecko do codziennej aktywności i uprawiania sportu. Podobnie jak wyzwania związane z krokami w większości zegarków fitness dla dorosłych, Twoje dziecko może wyznaczać cele i je osiągać. To jest świetne dla poczucia własnej wartości.

najdź mój zegarek


Personalizacja

Aparat - dzieci uwielbiają robić zdjęcia. Taki smartwatch dla dziecka z aparatem ma skierowany obiektyw do przodu z opcjami selfie i nagrywania wideo.

Personalizacja - dziecko w swoim smartwatchu może spersonalizować kolory i style zegarka. Twoje dzieci z pewnością docenią posiadanie własnego, niestandardowego smartwatcha.

Tryb cichy - podobnie jak nasz smartfon, smartwatch dla dzieci ma tryb cichy. Jest to przydatne, gdy jest w klasie lub śpi. Jako rodzic, możesz wstępnie ustawić godziny, w których zegarek wyłączy dźwięk i powiadomienie.




Kolor i wygoda w inteligentnych zegarkach dla dzieci

Smartwatche dla dzieci to kolorowe urządzenia, które same swoim wyglądem inspirują do zabawy. Czerwienie, niebieskości, zielenie i róże – w tej szerokiej palecie barw, każdy odnajdzie model odpowiadający jego gustom. Możemy być pewni, że gdy dziecko założy swój smartwatch na nadgarstek nie będzie chciało go ściągać. Niewielki rozmiar koperty i wygodny, dopasowany do nadgarstka dziecka pasek sprawiają, że smartwatch dla dziecka stanie się wiernym towarzyszem codziennych przygód. Ty zaś, jako rodzic, będziesz mógł spokojnie obserwować, jak Twoja pociecha zdobywa świat.

Kolor i wygoda w inteligentnych zegarkach dla dzieci



Wykonanie smartwatchy dla dzieci, czyli bezpieczeństwo przede wszystkim

Wykonanie smartwatchy dla dzieci, czyli bezpieczeństwo przede wszystkim

Smartwatche dla dzieci zostały zaprojektowane w taki sposób, by wytrzymały każdą zabawę i przygodę. Większość z nich wykonana jest z tworzywa sztucznego, odpornego na upadki oraz wstrząsy. Ważnym pozostaje wybranie urządzenia o wodoszczelności o klasie przynajmniej 10 ATM, które zapewnia, że smartwatch może być noszony na nadgarstku także podczas kąpieli, czy wizyty na basenie. Większość modeli wytrzyma od 24 do 72 godzin na jednym ładowaniu. Niektóre mogą działać dłużej w trybie czuwania.