Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Flik Flak dla dzieci

92wyniki

zegarki dziecięce Flik Flak

Urocze wzory, lekkie konstrukcje, zaprojektowane z myślą o potrzebach najmłodszych cyferblaty – zegarki dla dzieci Flik Flak to marzenie każdego malucha! Sprawdzą się jako prezent na każdą okazję, a także pierwszy zegarek do nauki odczytywania godzin. Uroczy bohaterowie zdobiący czasomierze tego szwajcarskiego producenta na pewno uprzyjemnią naukę zegara, a wyobraźnia podsunie wiele pomysłów na fantastyczne zabawy z zegarkiem Flik Flak dla dzieci w roli głównej.

FILTRY0

Zegarki dla dzieci Flik Flak – uszczęśliwiają najmłodszych od 1987 roku

Flik Flak to marka wchodząca w skład grupy Swatch, która działa na rynku od 1987 roku. Od tego czasu udało jej się wywołać uśmiechy na twarzach wielu dzieci, tworząc w ich pamięci piękne wspomnienia. A zegarki dziecięce Flik Flak to coś, co trudno zapomnieć, chociażby ze względu na nietuzinkowy design.

Zegarki dziecięce Flik Flak


Wyjątkowe wzornictwo w zegarkach dziecięcych Flik Flak

Wzornictwo charakterystyczne dla tego szwajcarskiego producenta jest niesamowite nawet jak na segment zegarków dziecięcych, które przecież zawsze są kolorowe. Tutaj jednak najmłodsi użytkownicy mają do czynienia z istną feerią barw, na widok której trudno się nie uśmiechnąć. Magiczne jednorożce, dziarski astronauta machający radośnie z kosmosu, wesołe awokado robiące piruety na desce czy tajemniczy, prężący macki potwór z morskich odmętów – to tylko kilka z fantastycznych kreacji marki, które tak silnie działają na dziecięcą wyobraźnię.


Flik Flak – zegarki dla dzieci do nauki godzin

Nauka poprzez zabawę to pomysł, który cieszy się ogromną popularnością wśród rodziców i ich pociech. Marka Flik Flak zastosowała ten trend w praktyce, tworząc serię zegarków dla dzieci na rękę, które pomogą im łatwo oraz szybko przyswoić sposób posługiwania się czasomierzem i odczytywania z niego godzin.

Zegarki Flik Flak do nauki godzin
Zegarki Flik Flak z dużymi cyframi na cyferblacie

Chociaż dużą rolę odgrywa tutaj radosny design, to proces nauki wspiera głównie specjalnie zaprojektowana tarcza. Wszystkie indeksy godzin są na niej zaznaczone przy użyciu dużych, wyraźnych cyfr. Dla ułatwienia producent znalazł też miejsce na mniejsze cyfry symbolizujące – w zależności od kontekstu – sekundy lub minuty. Tak obrazowe przedstawienie zasad upływu czasu na pewno łatwiej zrozumieć niż jednowymiarową tarczę zegara narysowaną w zeszycie!


Zorientowane na potrzeby najmłodszych zegarki dla dzieci Flik Flak

Nie wystarczą fantazyjne, barwne motywy, by sprawić, że czasomierz sprawdzi się w przypadku dzieci, które – wbrew pozorom – stanowią trudną grupę konsumentów. Marka Flik Flak poszła tu o krok dalej, skupiając się na potrzebach najmłodszych w szerszym kontekście. Efektem ich działania jest zegarek dziecięcy Flik Flak, który jest uwielbiany przez maluchy i to nie tylko ze względu na wygląd.

Różnorodne modele zegarków Flik Flak dla dzieci


kolorowe modele zegarków Flik Flak

Nie bez znaczenia pozostaje także sama konstrukcja zegarka dla dzieci Flik Flak. Jest bardzo lekki, zatem nie ciąży na ręce nawet przy energicznym wymachiwaniu podczas zabawy. Tekstylne lub silikonowe paski dobrze trzymają się nadgarstka i nie przesuwają w czasie dnia. Trudności nie sprawia też ich zapinanie na klasyczną sprzączkę z trzpieniem. Troskliwi rodzice docenią z kolei to, że do produkcji zegarków dziecięcych Flik Flak wykorzystuje się jedynie najwyższej jakości surowce, które są w stu procentach bezpieczne dla dzieci – i nie zawierają m.in. toksycznych ftalanów czy BPA.


Wybierz zegarek dla dziecka Flik Flak z oferty ZEGAREK.NET

Jeśli zależy Ci na oryginalnym zegarku dla dziecka ze sprawdzonego źródła, zwróć uwagę na ofertę Flik Flak dostępną w sklepie ZEGAREK.NET. Znajdziesz tu całą gamę barwnych i uroczych modeli, które pochodzą wprost od autoryzowanego dystrybutora. Zaświadcza to chociażby obecność instrukcji w języku polskim oraz karty gwarancyjnej upoważniającej do serwisowania w autoryzowanych punktach naprawy. Zobacz wszystkie zegarki dziecięce Flik Flak zebrane w tej kategorii i zastanów się, który mógłby spodobać się Twojemu dziecku. Możesz też zawsze zapytać je o zdanie – wspólny wybór zegarka dla dziecka to świetna frajda!

Zegarki dziecięce Flik Flak