Wiosenna wyprzedaż ZEGAREK.NET

Zegarki Flik flak Story Time

Zegarki Flik flak Story Time

Dziecięce dłonie zasługują na dobrej jakości ozdoby. Takie są zegarki Flik Flak. Te kolorowe czasomierze z pewnością znajdą swoich wielbicieli wśród najmłodszych. Zegarki Flik Flak Story Time mają paski wykonane z materiału, który nie uczula i jest wygodny podczas noszenia. Atutem są wyjątkowe zdobienia w różnych kolorach. Całość łączy się z kopertami z tworzywa sztucznego. Każdy zegarek Flik Flak ma swój motyw przewodni. Dla dziewczynek jest mnóstwo różowych motywów, a dla chłopców znajdą się dinozaury czy piłka nożna. Czasomierze Flik Flak Story Time to idealny pomysł na prezent dla naszych pociech.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJFILTRY0

Zegarki Flik Flak Story Time – kolorowe dodatki dla najmłodszych 

Dzieci stale uczą się nowych, ciekawych rzeczy. Jedną z nich jest nauka godzin. W szybkim przyswojeniu sobie działania zegarów mogą pomóc czasomierze szwajcarskiej marki Flik Klak. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki, mając wyjątkowy dodatek na swoim nadgarstku, chętniej będą chcieli uczyć się odczytywania czasu. Wskazówki z uśmiechniętym ludzikiem z pewnością zapewnią sporo radości podczas nauki. Paski zapinane są przy pomocy tradycyjnej sprzączki, co pozwala na łatwe dopasowanie długości do drobnych nadgarstków dzieci. 

Zegarek Flik Flak DRAGGY FBNP144Zegarki Flik Flak z ciekawymi tarczami 

Zegarek Flik Flak MELONADE FBNP158

Tracze czasomierzy ozdobione są różnymi elementami. Jedne mają kształt kwiatów, inne rekiny, a jeszcze inne świecące kryształki. Każdy zegarek Flik Flak ma na swojej traczy dwa pasujące do siebie kolory, a niektóre mają ich aż trzy lub więcej. Takie urozmaicenie przypadnie do gustu dzieciom. Aby zadbać o bezpieczeństwo, producent wykorzystał szkło akrylowe. Jest to rodzaj szkiełka o dużej przejrzystości, a w przypadku powstania zarysowań można je z łatwością wypolerować. Dzięki temu sprzęt będzie sprawny przez wiele lat. 

Zobacz wszystkie zegarki Flik Flak dostępne w naszej ofercie!