Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Flik flak Story Time

40wyniki

Zegarki Flik flak Story Time

Dziecięce dłonie zasługują na dobrej jakości ozdoby. Takie są zegarki Flik Flak. Te kolorowe czasomierze z pewnością znajdą swoich wielbicieli wśród najmłodszych. Zegarki Flik Flak Story Time mają paski wykonane z materiału, który nie uczula i jest wygodny podczas noszenia. Atutem są wyjątkowe zdobienia w różnych kolorach. Całość łączy się z kopertami z tworzywa sztucznego. Każdy zegarek Flik Flak ma swój motyw przewodni. Dla dziewczynek jest mnóstwo różowych motywów, a dla chłopców znajdą się dinozaury czy piłka nożna. Czasomierze Flik Flak Story Time to idealny pomysł na prezent dla naszych pociech.

FILTRY0

Zegarki Flik Flak Story Time – kolorowe dodatki dla najmłodszych 

Dzieci stale uczą się nowych, ciekawych rzeczy. Jedną z nich jest nauka godzin. W szybkim przyswojeniu sobie działania zegarów mogą pomóc czasomierze szwajcarskiej marki Flik Klak. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki, mając wyjątkowy dodatek na swoim nadgarstku, chętniej będą chcieli uczyć się odczytywania czasu. Wskazówki z uśmiechniętym ludzikiem z pewnością zapewnią sporo radości podczas nauki. Paski zapinane są przy pomocy tradycyjnej sprzączki, co pozwala na łatwe dopasowanie długości do drobnych nadgarstków dzieci. 

Zegarek Flik Flak DRAGGY FBNP144Zegarki Flik Flak z ciekawymi tarczami 

Zegarek Flik Flak MELONADE FBNP158

Tracze czasomierzy ozdobione są różnymi elementami. Jedne mają kształt kwiatów, inne rekiny, a jeszcze inne świecące kryształki. Każdy zegarek Flik Flak ma na swojej traczy dwa pasujące do siebie kolory, a niektóre mają ich aż trzy lub więcej. Takie urozmaicenie przypadnie do gustu dzieciom. Aby zadbać o bezpieczeństwo, producent wykorzystał szkło akrylowe. Jest to rodzaj szkiełka o dużej przejrzystości, a w przypadku powstania zarysowań można je z łatwością wypolerować. Dzięki temu sprzęt będzie sprawny przez wiele lat. 

Zobacz wszystkie zegarki Flik Flak dostępne w naszej ofercie!