Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Flik Flak Friends & Heroes

91wyniki

Zegarki Flik flak Friends  & Heroes

Szwajcarskie zegarki Flik Flak to doskonałe połączenie perfekcyjnego mechanizmu z ciekawym designem. Od samego początku marka ta stara się nauczyć dzieci znaczenia czasu i robi to w doskonały sposób. Przyjemny dla oka zegarek Flik Flak z pewnością każdemu maluchowi w tym pomoże. Najmłodsi mogą wybierać spośród wielu barwnych i niezwykle trwałych modeli. Na wyróżnienie zasługuje kolekcja Flik Flak Friends & Heroes.

FILTRY0

Zegarki Flik Flak pomogą najmłodszym w zabawie  

Dziewczynka Flik i chłopiec Flak pomogą Twojemu dziecku opanować sztukę odczytywania aktualnego czasu. Ci bohaterowie siedzą sobie wygodnie na wskazówkach niektórych zegarków Flik Flak. Będą podpowiadać maluchowi i wskazywać, jaka jest teraz godzina. Do tego czytelna tarcza i dobrej oznaczenie także zachęca do nauki. Taki kolorowy zegarek Flik Flak stanie się towarzyszem wielu przygód, a każde dziecko będzie go chętnie zakładało na rękę.

Zegarek Flik Flak FBNP143 SO CUTE


Flik Flak Firends & Heroes – bohaterowie, których polubi Twoje dziecko 

Zegarek Flik Flak FBNP144 DRAGGY

Wszystkie zegarki Flik Flak zasługują na uwagę. Także w kolekcji Flik Flak Friends & Heroes nie brakuje przyjemnych dla oka modeli. Tarcze ich oraz paski ozdobione są różnorodnymi motywami, od postaci z bajek zaczynając, a na zwierzątkach i pojazdach kończąc. Modele przeznaczone są dla chłopców i dziewczynek. Dinozaury, samoloty, jednorożce, to tylko niektóre z dostępnych w naszym sklepie wersji. Nie mogło też zabraknąć Spidermana czy Hello Kitty. Pokaż swojemu dziecku zegarki Flik Flak, a z pewnością wybierze któryś z nich dla siebie. 

Sprawdź wszystkie zegarki Flik Flak dostępne w naszej ofercie!