Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Flik Flak na Dzień Dziecka - uczą i bawią!

31-05-2021

Już w najbliższy wtorek jedno z najważniejszych corocznych świąt, czyli Dzień Dziecka! Tego dnia każdy najmłodszy zasługuje na jakiś upominek i wspólne spędzenie czasu na zabawie ze swoimi najbliższymi. W przeżywaniu kolejnych przygód oraz odkrywania świata pomogą kolorowe zegarki Flik Flak!Kolorowe zegarki Flik Flak

Dziecięce zegarki Flik Flak dla małych pociech

Każda roku 1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka, ale tym razem możesz naprawdę zaskoczyć swoje dzieci.  Bo przecież bez względu na wiek każdy z nich uwielbia otrzymywać prezenty! Wiemy, że zakupy dla dzieci są zawsze trudne, a kiedy chcesz podarować im coś innego niż zabawkę, rodzi to dodatkowe komplikacje. Jednakże szwajcarska marka Flik Flak na Dzień Dziecka proponuje fantastyczny prezent w postaci kolorowego zegarka dla chłopców i dziewczynek!


Utrzymane w żywych kolorach modele rozbudzają wyobraźnię najmłodszych, zachęcając do zabaw i poznawania świata. Na ich cyferblatach znajdują się ulubione postaci z bajek takie jak Myszka Miky czy Spiderman, a także sympatyczne zwierzęta w postaci biedronki lub jeża. Nie zabraknie tu również egzemplarzy o pięknych wzorach w postaci arbuzów, lodów i innych wakacyjnych akcesoriów. Dla młodych fascynatów świata przygotowano specjalnie zegarki z motywem kosmosu.

Dziecięce zegarki Flik Flak dla dzieciZegarki Flik Flak - bawią i uczą

Zegarki Flik Flakc dla dzieci lubiących zabawę!

Zegarki Flik Flak cechują się nie tylko fantastycznym wyglądem, ale także praktycznością użytkowania. Stworzono je bowiem z myślą o najmłodszych odbiorcach, którzy dopiero zapoznają się z zegarkiem i uczą się odczytywać godzinę. Duże wyraziste indeksy godzinowe na tarczach pozwalają swobodnie odczytywać czas. Dla zapamiętania sposobu korzystania z czasomierza twórcy stworzyli nawet prostą opowiastkę, która z pewnością pomoże dzieciom rozeznać się z jego działaniem. 


Bohaterami zegarka jest bowiem starszy brat Flik - wskazówka minutowa i młodsza siostra Flak - wskazówka godzinowa.  A ze względu na to, że młodsi mają pierwszeństwo, to dlatego wpierw odczytujemy godzinę, a dopiero minuty! Dodatkowo dostępna jest także darmowa aplikacja na telefony i tablety Flik Flak, która w ciekawy sposób wspomoże w nauce odczytywania godziny.

Kolorowe jak i kreatywne zegarki Flik FlakPrzyjazne dla przyrody zegarki Flik Flak

Dzięcięce zegarki Flik Flak dla kreatywnych dzieciaków!

Dziecięce zegarki Flik Flak skonstruowano z myślą o ich wytrzymałości i bezpieczeństwie użytkowania. Z tego też względu wykonano je z mocnych i ekologicznych materiałów BPA Free. Zegarki będą odporne na wstrząsy podczas szalonej zabawy, a także wodoszczelne. A gdy się ubrudzą błotem - żaden problem, bo można je wyprać w pralce w temperaturze 40 stopni. Ale to nie wszystko - także opakowania modeli Flik Flak pozostają ekologiczne i biodegradowalne. Surowcem, z którego powstały są bowiem ziemniaki.