Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300
Smartwatch z funkcją dzwonienia – czy warto kupić? Jaki model wybrać?

Smartwatch z funkcją dzwonienia – czy warto kupić? Jaki model wybrać?

2021-03-10
A gdyby tak móc odbierać i wykonywać połączenia z poziomu nadgarstka? Możliwość tę daje smartwatch z funkcją dzwonienia. Dzięki niemu kontaktowanie się z bliskimi jest jeszcze szybsze i wygodniejsze. W artykule podpowiadamy, czy warto kupić takie urządzenie i jaki jego model wybrać. Smartwatch z funkcją odbierania połączeń oraz ich wykonywania ułatwia obsługę smartfona. Jeśli dodatkowo jest wyposażony w slot do karty SIM – może go nawet zastąpić.

Smartwatch z funkcją telefonu – kiedy się sprawdza i jak działa?

Takie udogodnienie szczególnie przydaje się w sytuacjach, kiedy trzeba szybko się z kimś skontaktować, a nie ma możliwości wzięcia do ręki telefonu, np. podczas treningu, spotkania biznesowego czy w podróży zatłoczoną komunikacją miejską. Mając na nadgarstku smartwatch z funkcją rozmowy, dyskretnie sprawdzisz, kto dzwoni, jednym ruchem odbierzesz lub odrzucisz połączenie, a w razie potrzeby – zadzwonisz.
Jeśli smartwatch do odbierania połączeń nie ma karty SIM, wystarczy, że telefon będzie sparowany z zegarkiem poprzez bluetooth i znajdzie się w niedużej odległości od niego. Możesz go schować na przykład do torebki, umieścić w pasie do bieganiaczy położyć na stoliku w pokoju.
Smartwatch z funkcją telefonu
 Zegarek z funkcją dzwonienia wyposażony w slot do karty SIM
Jeszcze większe ułatwienie daje zegarek z funkcją dzwonienia wyposażony w slot do karty SIM. To urządzenie niezależne, które nie wymaga noszenia ze sobą smartfona. Przykładem samodzielnego smartwatcha z obsługą połączeń jest uniwersalny model Garett Multi 4 Sport. Akcesorium powiadamia o przychodzących połączeniach, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi umożliwia kontakt telefoniczny. Po taki smartwatch z funkcją rozmów najchętniej sięgają sportowcy, którzy nie chcą obarczać się niewygodnym smartfonem (na przykład w czasie biegania), a jednocześnie zależy im na możliwości telefonicznego kontaktu w czasie ćwiczeń. Z inteligentnym zegarkiem odbieranie telefonu nie wymusza już przerwy w treningu
24h
Hagen Smartwatch HK2 czarny HK2.24.534
24h -24%
Garett Smartwatch Garett Kids Focus 4G RT Różowy 5904238483923

Smartwatch męski z funkcją dzwonienia

Zegarek, który odbiera połączenia, cieszy się dużą popularnością wśród mężczyzn. Smartwatch męski z funkcją dzwonienia nie tylko imponuje możliwościami zarezerwowanymi dotąd dla telefonów komórkowych. Dodaje klasy męskim stylizacjom. Zapewnia też wygodę, jakiej nie gwarantuje nawet idealny pod względem ergonomii smartfon.
Męski zegarek Garett z funkcją dzwonienia na skórzanym niebieskim pasku
Hagen smartwatch męski z funkcją dzwonienia zawieszony na czarnym pasku
Smartwatch z opcją dzwonienia znakomicie sprawdza się w przypadku krótkich rozmów z partnerami biznesowymi, żoną, rodzicami czy dzieckiem. Dzięki wbudowanemu w zegarek mikrofonowi możesz wykorzystać czas na telefon w sytuacjach, kiedy korzystanie ze smartfona jest niewygodne, na przykład w podróży samochodem, na zakupach albo w drodze na ważne spotkanie.

Smartwatch damski z funkcją rozmowy

Z tego samego powodu atrakcyjnym akcesorium dla kobiet jest smartwatch damski z funkcją rozmowy. Łączy elegancki design z nowoczesną funkcjonalnością, odpowiadając na potrzeby kobiet prowadzących różny styl życia. To właśnie z myślą o nich powstał stylowy smartwatch Michael Kors wyposażony w wysokiej jakości mikrofon i głośnik. Efektownie prezentuje się na nadgarstku, z powodzeniem zastępując tradycyjny zegarek, a nawet biżuterię. Przede wszystkim pozwala jednak wykonać połączenie w każdej sytuacji bez straty czasu na wyjęcie smartfona z torebki.
Smartwatch damski z funkcją rozmowy Michael Kors
Garett smartwatch damski na różowym pasku pokazany na nadgarstku
Ze smartwatchem damskim z funkcją dzwonienia wygodnie odbierzesz telefon u fryzjera. Zadzwonisz do mamy w drodze z pracy. Poplotkujesz z przyjaciółką podczas relaksu w domu i będziesz w bieżącym kontakcie ze współpracownikami. A może opiekujesz się dzieckiem? Mając na nadgarstku smartwatch damski z funkcją odbierania połączeń, rozpoczniesz rozmowę bez spuszczania oka z pociechy.

Zegarek dla dziecka z funkcją dzwonienia

Smartwatch z możliwością odbierania połączeń chętnie wybierają rodzice nie tylko dla siebie, ale też swoich dzieci. Wspiera ich w opiece nad pociechą i zapewnia jej większe bezpieczeństwo pod ich nieobecność. Smartwatch dla dzieci z funkcją dzwonienia daje małemu użytkownikowi możliwość stałego i bezpośredniego kontaktu z mamą lub tatą w każdym miejscu: u przyjaciół, w szkole czy na klasowej wycieczce. Dziecko może zadzwonić do rodzica, odebrać od niego telefon, a w najnowocześniejszych modelach – nawet przeprowadzić z nim rozmowę video.
Zegarek dla dziecka z funkcją dzwonienia
Zegarek dla dziecka z funkcją dzwonienia Garett
Takie funkcje posiada m.in. modny smartwatch Garett dla dzieci. Dodatkowo jest wyposażony w GPS i przycisk SOS do powiadomienia rodziców w przypadku niespodziewanych sytuacji. Można też wysłać z niego krótką wiadomość głosową. To wszystko sprawia, że zegarek dla dziecka z funkcją dzwonienia pozwala otoczyć pociechę jeszcze troskliwszą opieką. Dzięki smartwatchowi odbieranie telefonów i ich wykonywanie stało się wygodne, jak nigdy dotąd. To znakomite akcesorium dla każdego, kto chce podnieść jakość codziennych rozmów.

Autor artykułu

Mateusz Górski- autor artykułu
Mateusz GórskiMiłośnik tenisa z zamiłowaniem do technologii. Nie przegapił żadnego meczu polskiej reprezentacji i z taką samą pasją śledzi nowinki w świecie smartwatchów. Jego wiedza o najnowszych funkcjach tych urządzeń jest nieoceniona dla każdego, kto chce być na bieżąco.