POWRÓT10-03-2021

Smartwatch z funkcją dzwonienia – czy warto kupić? Jaki model wybrać?

A gdyby tak móc odbierać i wykonywać połączenia z poziomu nadgarstka? Możliwość tę daje smartwatch z funkcją dzwonienia. Dzięki niemu kontaktowanie się z bliskimi jest jeszcze szybsze i wygodniejsze. W artykule podpowiadamy, czy warto kupić takie urządzenie i jaki jego model wybrać. Smartwatch z funkcją odbierania połączeń oraz ich wykonywania ułatwia obsługę smartfona. Jeśli dodatkowo jest wyposażony w slot do karty SIM – może go nawet zastąpić.Smartwatch z funkcją telefonu – kiedy się sprawdza i jak działa?

Takie udogodnienie szczególnie przydaje się w sytuacjach, kiedy trzeba szybko się z kimś skontaktować, a nie ma możliwości wzięcia do ręki telefonu, np. podczas treningu, spotkania biznesowego czy w podróży zatłoczoną komunikacją miejską. Mając na nadgarstku smartwatch z funkcją rozmowy, dyskretnie sprawdzisz, kto dzwoni, jednym ruchem odbierzesz lub odrzucisz połączenie, a w razie potrzeby – zadzwonisz.

Smartwatch Garett z funkcją telefonu – kiedy się sprawdza i jak działa?

Jeślismartwatch do odbierania połączeń nie ma karty SIM, wystarczy, że telefon będzie sparowany z zegarkiem poprzez bluetooth i znajdzie się w niedużej odległości od niego. Możesz go schować na przykład do torebki, umieścić w pasie do bieganiaczy położyć na stoliku w pokoju.


Zobacz wszystkie SMARTWATCHE Z FUNKCJĄ DZWONIENIA


Jeszcze większe ułatwienie daje zegarek z funkcją dzwonienia wyposażony w slot do karty SIM. To urządzenie niezależne, które nie wymaga noszenia ze sobą smartfona. Przykładem samodzielnego smartwatcha z obsługą połączeń jest uniwersalny model Garett Multi 4 Sport. Akcesorium powiadamia o przychodzących połączeniach, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi umożliwia kontakt telefoniczny. Po taki smartwatch z funkcją rozmównajchętniej sięgają sportowcy, którzy nie chcą obarczać się niewygodnym smartfonem (na przykład w czasie biegania), a jednocześnie zależy im na możliwości telefonicznego kontaktu w czasie ćwiczeń. Z inteligentnym zegarkiem odbieranie telefonu nie wymusza już przerwy w treningu!


Sprawdź wszystkie SMARTWATCHE Z FUNKCJĄ ROZMÓWSmartwatch męski z funkcją dzwonienia

Zegarek, który odbiera połączenia, cieszy się dużą popularnością wśród mężczyzn. Smartwatch męski z funkcją dzwonienia nie tylko imponuje możliwościami zarezerwowanymi dotąd dla telefonów komórkowych. Dodaje klasy męskim stylizacjom. Zapewnia też wygodę, jakiej nie gwarantuje nawet idealny pod względem ergonomii smartfon.

Smartwatch Garett męski z funkcją dzwonienia


Smartwatch z opcją dzwonienia znakomicie sprawdza się w przypadku krótkich rozmów z partnerami biznesowymi, żoną, rodzicami czy dzieckiem. Przykładem jest elegancki smartwatch Fossil piątej generacji zaprojektowany tak, aby zapewnić każdemu mężczyźnie maksymalny komfort wykonywania połączeń. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi możesz wykorzystać czas na telefon w sytuacjach, kiedy korzystanie ze smartfona jest niewygodne, na przykład w podróży samochodem, na zakupach albo w drodze na ważne spotkanie.Smartwatch damski z funkcją rozmowy

Smartwatch damski Garett z funkcją rozmowy

Z tego samego powodu atrakcyjnym akcesorium dla kobiet jest smartwatch damski z funkcją rozmowy. Łączy elegancki design z nowoczesną funkcjonalnością, odpowiadając na potrzeby kobiet prowadzących różny styl życia. To właśnie z myślą o nich powstał stylowy smartwatch Fossil Gen 5 Ewyposażony w wysokiej jakości mikrofon i głośnik. Efektownie prezentuje się na nadgarstku, z powodzeniem zastępując tradycyjny zegarek, a nawet biżuterię. Przede wszystkim pozwala jednak wykonać połączenie w każdej sytuacji bez straty czasu na wyjęcie smartfona z torebki.


Ze smartwatchem damskim z funkcją dzwonienia wygodnie odbierzesz telefon u fryzjera. Zadzwonisz do mamy w drodze z pracy. Poplotkujesz z przyjaciółką podczas relaksu w domu i będziesz w bieżącym kontakcie ze współpracownikami. A może opiekujesz się dzieckiem? Mając na nadgarstku smartwatch damski z funkcją odbierania połączeń, rozpoczniesz rozmowę bez spuszczania oka z pociechy.


Zegarek dla dziecka z funkcją dzwonienia

Smartwatch z możliwością odbierania połączeń chętnie wybierają rodzice nie tylko dla siebie, ale też swoich dzieci. Wspiera ich w opiece nad pociechą i zapewnia jej większe bezpieczeństwo pod ich nieobecność. Smartwatch dla dzieci z funkcją dzwonienia daje małemu użytkownikowi możliwość stałego i bezpośredniego kontaktu z mamą lub tatą w każdym miejscu: u przyjaciół, w szkole czy na klasowej wycieczce. Dziecko może zadzwonić do rodzica, odebrać od niego telefon, a w najnowocześniejszych modelach – nawet przeprowadzić z nim rozmowę video.

Zegarek smartwatch Garett dla dziewczynki z funkcją dzwonienia


Zegarek smartwatch Garett dla chłopca z funkcją dzwonienia

Takie funkcje posiada m.in. modny smartwatch Garett dla dzieci. Dodatkowo jest wyposażony w GPS i przycisk SOS do powiadomienia rodziców w przypadku niespodziewanych sytuacji. Można też wysłać z niego krótką wiadomość głosową. To wszystko sprawia, że zegarek dla dziecka z funkcją dzwonienia pozwala otoczyć pociechę jeszcze troskliwszą opieką.Dzięki smartwatchowi odbieranie telefonów i ich wykonywanie stało się wygodne, jak nigdy dotąd. To znakomite akcesorium dla każdego, kto chce podnieść jakość codziennych rozmów.

Sprawdź całą kolekcję SMARTWATCHY Z FUNKCJĄ DZWONIENIA