Zegarki Garett Dla dzieci

Smartwatch dla dzieci Garett nie ogranicza się do modnego wyglądu i podstawowej funkcjonalności. Za pomocą modułu GPS oraz powiązanych z nim aplikacji przejmuje zdalną opiekę nad pociechą. A dzięki dodatkowym funkcjom dostarcza dzieciom mnóstwo frajdy z codziennego użytkowania. Zegarki Garett dla dzieci są odpowiednie dla użytkowników w wieku od kilku do kilkunastu lat.   

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0

Garett – zegarek dla dzieci o wielu praktycznych funkcjach  

W nieco ponad czterocentymetrowej kopercie zegarek dla dzieci Garett pomieścił szeroki zakres funkcji. Dzięki nim z powodzeniem zastępuje małym miłośnikom technologii smartfon, komputer i akcesorium treningowe. O jego innowacyjnym charakter świadczy również fakt, że smartwatch dla dzieci 4G działa w oparciu o najnowocześniejszą generację transmisji danych  

Jednym z założeń twórców modelu było umożliwienie maksymalnie szybkiego i łatwego kontaktu. Dlatego zegarek dziecięcy Garett został wyposażony w slot na kartę SIM, dzięki której działa w pełni samodzielnie. Od teraz dziecko nie musi mieć smartfona, aby zadzwonić do rodzica (a nawet przeprowadzić z nim wideorozmowę!). Smartwatch dziecięcy Garett to nowoczesny zegarek dla dziecka z telefonem. Z poziomu nadgarstka wyśle też wiadomość głosową i jednym przyciskiem SOS zaalarmuje o niebezpieczeństwie. Dodatkowo rodzic, łącząc smartwatch dla dzieci Garett z aplikacjami w swoim telefonie, może na bieżąco sprawdzać, gdzie znajduje się jego pociecha i dyskretnie śledzić odgłosy w jej otoczeniu. A jeśli dziecko oddali się poza wyznaczone miejsce? Aplikacja GEOogrodzenie natychmiast o tym poinformuje.    


Zegarek smartwatch dla dzieci Garett dba również o kondycję dziecka. Krokomierz w połączeniu z oprogramowaniem treningowym zamienia codzienną dawkę ruchu na liczby i statystyki. Pomaga w ten sposób planować aktywność w zgodzie z potrzebami organizmu młodego człowieka. Jeśli dodać do tego plan lekcji, alarm, wybór gier edukacyjnych i system nagradzania, otrzymujemy smartwatch dla dzieci, z którym każdy dzień staje się fascynującym wyzwaniem 


Smartwatch dla dzieci Garett – dostosowany do potrzeb maluchów  

Smartwatch Garett dla dzieci zaspokaja potrzeby małych użytkowników nie tylko funkcjonalnością, ale też modnym designem. Nowoczesny model z kwadratową kopertą w żywych, bajkowych kolorach odpowiada na chęć bycia modnym i wyróżnienia się wśród rówieśników.
Do tego zapewnia pełną wygodę noszenia. Smartwatch dziecięcy Garett w rozmiarze dostosowanym do drobnego nadgarstka dobrze się na nim trzyma. A dzięki wykorzystaniu lekkiego paska i koperty z tworzywa sztucznego nie obciąża ręki. Dziecko może go więc mieć przy sobie niemal przez cały czas. Garett dla dzieci o klasie wodoszczelności 3 ATM będzie mu towarzyszył podczas mycia rąk czy szalonej zabawy na deszczu. Zegarek dziecięcy Garett nie przerwie pracy nawet nocą, monitorując jakość snu swojego właściciela.


Garett dla dzieci – zegarki smartwatch dla dzieci w różnym wieku  

Zaprojektowany przez Garett zegarek dla dzieci nie ma ograniczeń wiekowych w zakresie użytkowania. Wyposażony w lokalizator służy dopiero usamodzielniającym się maluchom. Samodzielne wyjścia do szkoły, pierwsze wycieczki i spotkania u przyjaciół? – pełen kolorów smartwatch dla dzieci Garett 4 Kids, Nice czy Happy okaże się w tych sytuacjach najlepszym towarzyszem. W czasie rozłąki da poczucie pewności i większego spokoju zarówno małym użytkownikom, jak i ich rodzicom.


Natomiast dzieciom zbliżającym się do wieku nastoletniego powinny przypaść do gustu poważniejsze w stylu zegarki Garett dla dzieci z serii Kids Craft, Fly czy Life. Młodzi użytkownicy docenią nie tylko ich nowoczesny, modny wygląd, ale też przydatne na co dzień możliwości. Smartwatch dla dzieci Garett 4G z alarmem, planem lekcji i funkcją dzwonienia pomoże im w organizacji codziennych obowiązków, przypomni o ważnych wydarzeniach i ułatwi kontakt z przyjaciółmi w każdym miejscu i czasie.


Oryginalne zegarki Garett dla dzieci znajdziesz w ZEGAREK.NET!  

Chcesz jeszcze lepiej zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo swojej pociechy? Postaw na smartwatch dla dzieci Garett! W sklepie internetowym ZEGAREK.NET znajdziesz kilkadziesiąt oryginalnych modeli w różnych stylach i kolorach. Pochodzą z najmodniejszych kolekcji i są dostosowane do dzieci w różnym wieku. Sprawdź całą kolekcję smartwatchy dla dzieci dostępną w naszej ofercie!