Zimowa wyprzedaż

Zegarki Garett Dla dzieci

Smartwatch dla dzieci wielofunkcyjny na niebieskim i różowym pasku

Smartwatch dla dzieci Garett nie ogranicza się do modnego wyglądu i podstawowej funkcjonalności. Za pomocą modułu GPS oraz powiązanych z nim aplikacji przejmuje zdalną opiekę nad pociechą. A dzięki dodatkowym funkcjom dostarcza dzieciom mnóstwo frajdy z codziennego użytkowania. Zegarki Garett dla dzieci są odpowiednie dla użytkowników w wieku od kilku do kilkunastu lat.   

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJFILTRY0

Garett – zegarek dla dzieci o wielu praktycznych funkcjach  

W nieco ponad czterocentymetrowej kopercie zegarek dla dzieci Garettpomieścił szeroki zakres funkcji. Dzięki nim z powodzeniem zastępuje małym miłośnikom technologii smartfon, komputer i akcesorium treningowe. O jego innowacyjnym charakter świadczy również fakt, że smartwatch dla dzieci 4G działa w oparciu o najnowocześniejszą generację transmisji danych 

Zegarek Garett 5903246286854 Smartwatch Kids Spark 4G różowyGarett Smartwatch dla dzieci z funkcją dzwonienia 

Jednym z założeń twórców modelu było umożliwienie maksymalnie szybkiego i łatwego kontaktu. Dlatego zegarek dziecięcy Garett został wyposażony w slot na kartę SIM, dzięki której działa w pełni samodzielnie. Od teraz dziecko nie musi mieć smartfona, aby zadzwonić do rodzica (a nawet przeprowadzić z nim wideorozmowę!). Smartwatch dziecięcy Garett to nowoczesny zegarek dla dziecka z telefonem. Z poziomu nadgarstka wyśle też wiadomość głosową i jednym przyciskiem SOS zaalarmuje o niebezpieczeństwie. Dodatkowo rodzic, łącząc smartwatch dla dzieci Garett z aplikacjami w swoim telefonie, może na bieżąco sprawdzać, gdzie znajduje się jego pociecha i dyskretnie śledzić odgłosy w jej otoczeniu. A jeśli dziecko oddali się poza wyznaczone miejsce? Aplikacja GEOogrodzenie natychmiast o tym poinformuje.    


Zegarek smartwatch dla dzieci Garett dba również o kondycję dziecka. Krokomierz w połączeniu z oprogramowaniem treningowym zamienia codzienną dawkę ruchu na liczby i statystyki. Pomaga w ten sposób planować aktywność w zgodzie z potrzebami organizmu młodego człowieka. Jeśli dodać do tego plan lekcji, alarm, wybór gier edukacyjnych i system nagradzania, otrzymujemy smartwatch dla dzieci, z którym każdy dzień staje się fascynującym wyzwaniem 

Garett wielofunkcyjny smartwatch dla dzieci z funkcją dbania o kondycję dziecka

Smartwatch dla dzieci Garett – dostosowany do potrzeb maluchów  

Zegarek Garett 5903246284591 Smartwatch Garett Kids Play wielofunkcyjny zegarek typu smartwatch dla dzieci

Smartwatch Garett dla dzieci zaspokaja potrzeby małych użytkowników nie tylko funkcjonalnością, ale też modnym designem. Nowoczesny model z kwadratową kopertą w żywych, bajkowych kolorach odpowiada na chęć bycia modnym i wyróżnienia się wśród rówieśników. Idealnym wyborem smartwatcha dla chłopca będzie Kids Protect 4G natomiast smartwach dla dziewczynki to Kids Life 4G RT
Do tego zapewnia pełną wygodę noszenia. Smartwatch dziecięcy Garett w rozmiarze dostosowanym do drobnego nadgarstka dobrze się na nim trzyma. A dzięki wykorzystaniu lekkiego paska i koperty z tworzywa sztucznego nie obciąża ręki. Dziecko może go więc mieć przy sobie niemal przez cały czas. Garett dla dzieci o klasie wodoszczelności 3 ATM będzie mu towarzyszył podczas mycia rąk czy szalonej zabawy na deszczu. Zegarek dziecięcy Garett nie przerwie pracy nawet nocą, monitorując jakość snu swojego właściciela.

wodoszczelny smartwatch Garett na różowym pasku

Garett dla dzieci – zegarki smartwatch dla dzieci w różnym wieku  

Zegarek Garett 5903246286861 Smartwatch Garett Kids 4You smartwatch dla dzieci na czarnym pasku z GPS, krokomierzem, przyciskiem SOS

Zaprojektowany przez Garett zegarek dla dzieci nie ma ograniczeń wiekowych w zakresie użytkowania. Wyposażony w lokalizator służy dopiero usamodzielniającym się maluchom. Samodzielne wyjścia do szkoły, pierwsze wycieczki i spotkania u przyjaciół? – pełen kolorów smartwatch dla dzieci Garett 4 Kids, Nice czy Happy okaże się w tych sytuacjach najlepszym towarzyszem. W czasie rozłąki da poczucie pewności i większego spokoju zarówno małym użytkownikom, jak i ich rodzicom.


Natomiast dzieciom zbliżającym się do wieku nastoletniego powinny przypaść do gustu poważniejsze w stylu zegarki Garett dla dzieci z serii Kids Craft, Fly czy Life. Młodzi użytkownicy docenią nie tylko ich nowoczesny, modny wygląd, ale też przydatne na co dzień możliwości. Smartwatch dla dzieci Garett 4G z alarmem, planem lekcji i funkcją dzwonienia pomoże im w organizacji codziennych obowiązków, przypomni o ważnych wydarzeniach i ułatwi kontakt z przyjaciółmi w każdym miejscu i czasie.

Zegarek Garett SMARTWATCH GARETT KIDS FLY RT smartwatch dla dzieci na paskach w trzech wersjach kolorystycznych


Oryginalne zegarki Garett dla dzieci znajdziesz w ZEGAREK.NET!  

Chcesz jeszcze lepiej zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo swojej pociechy? Postaw na smartwatch dla dzieci Garett! W sklepie internetowym ZEGAREK.NET znajdziesz kilkadziesiąt oryginalnych modeli w różnych stylach i kolorach. Pochodzą z najmodniejszych kolekcji i są dostosowane do dzieci w różnym wieku. Sprawdź całą kolekcję smartwatchy dla dzieci dostępną w naszej ofercie!