Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Hagen dla dzieci

7wyniki

Zegarki Hagen dla dzieci

Dziecięcy smartwatch Hagen to monitor aktywności, smartfon i precyzyjny lokalizator w jednym urządzeniu. Potrafi znacznie więcej niż większość smart zegarków dla dzieci. Dzięki temu niezawodnie wesprze Cię w opiece nad pociechą. Dziecku dostarczy zaś mnóstwa zabawy oraz ciekawych wyzwań. Zegarki dziecięce Hagen są dostępne w trzech modelach:  HK1, HK2 i HK3 które różnią się do siebie designem i oferują nieco inny zakres funkcji. Zobacz, na co je stać, a później wybierz najlepszy smartwatch dla swojego dziecka. 

FILTRY0

Styl, wygoda, bezpieczeństwo

Zegarki dziecięce Hagen wyróżniają się prostym, a jednocześnie efektownym designem pasującym do dzieci w każdym wieku. Za sprawą lekkiego tworzywa sztucznego zapewniają wygodę noszenia nawet podczas szalonej zabawy. Pełną czytelność zawdzięczają natomiast dużemu, kolorowemu wyświetlaczowi o rozdzielczości 240 × 280 pikseli.

Duży i kolorowy wyświetlacz w smartwatchach Hagen


Przycisk SOS i włącz/wyłącz w smartwatchach Hagen

Ich ekran jest dotykowy. Wszystkie funkcje można więc na nim łatwo wybrać ruchem palca. Jedynie z boku koperty znajduje się przycisk SOS oraz włącz/wyłącz.


Warto przy tym pamiętać, że ekran urządzenia może zostać zablokowany i odblokowany za pomocą hasła lub twarzy. Dzięki temu nikt niepowołany nie zdoła uzyskać dostępu do danych w zegarku.

Odblokowanie smartwatcha Hagen za pomocą twarzy

Stały kontakt dzięki karcie SIM

Odbieranie połączeń w smartwatchach Hagen

Czy wiesz, że dziecięcy smartwatch Hagen z powodzeniem posłuży za pełnoprawny i znacznie wygodniejszy w obsłudze smartfon? Twoja pociecha, mając go stale na nadgarstku, nie przeoczy połączenia od Ciebie. W razie potrzeby błyskawicznie wybierze też numer do rodzica. Wprowadź kontakty do najważniejszych osób, a dzwonienie okaże się jeszcze szybsze i łatwiejsze.


Zegarki dziecięce Hagen mają wbudowany slot na kartę SIM, więc łączą się z siecią bez pośrednictwa telefonu. A dzięki temu, że są wyposażone w głośnik i mikrofon, gwarantują wysoką jakość rozmów głosowych.

Slot na kartę SIM w smartwatchach Hagen

Wideorozmowy i chat

Wideorozmowy w smartwatchach Hagen

To jednak niejedyna możliwa forma kontaktu. Poprzez dziecięcy smartwatch Hagen da się nawet przeprowadzić rozmowę wideo! Jeśli dziecko nie będzie zaś mogło nawiązać połączenia głosowego, do jego dyspozycji pozostaje jeszcze funkcja czatu. W tym przypadku wymiana wiadomości odbywa się przez internet. Karta SIM powinna więc obsługiwać pakiet 1 GB internetu.


Zdalny monitoring otoczenia i przycisk SOS

Czasem może się jednak zdarzyć, że dziecko będzie zbyt zestresowane, aby wybrać numer do Ciebie albo Ty zaniepokoisz się, gdy nie odbierze telefonu. Zegarki dziecięce Hagen oferują w takich sytuacjach proste i wygodne rozwiązania. Wystarczy, że w razie niebezpieczeństwa użytkownik wybierze przycisk SOS z boku koperty. Natychmiast otrzymasz wtedy powiadomienie na swój telefon. Ty możesz natomiast w każdym momencie skorzystać z funkcji zdalnego podsłuchu odgłosów z otoczenia oraz podglądu z kamery zegarka. Pozwoli Ci to ocenić, gdzie i z kim znajduje się dziecko.  

Zdalny podsłuch i podgląd kamery zegarka w smartwatchach Hagen

Synchronizacja ze smartfonem

Połączenie telefonu ze smartwatchem Hagen

Twoje dziecko ma już smartfon? Łącząc go ze smartwatchem, odczyta powiadomienia o wiadomościach i połączeniach bezpośrednio na ekranie zegarka.


Osobisty telefon nie jest jednak niezbędny, aby w pełni korzystać z możliwości urządzenia. Dziecięcy smartwatch Hagen można sparować ze smartfonem rodzica przez darmową aplikację seTracker 2. Zyskasz wtedy dostęp do zdalnego podsłuchu i pozostałych opcji zegarka. A jeśli obawiasz się, że funkcje zanadto rozproszą Twoją pociechę? Włącz blokadę rodzicielską, która pozostawi tylko możliwość dzwonienia czy wysyłania sygnału SOS.

Blokada rodzicielska w smartwatchach Hagen

Niezawodna lokalizacja i GEOogrodzenie 

Lokalizator w smartwatchach Hagen

Jedną z najważniejszych dla rodzica funkcji w zegarkach dziecięcych Hagen jest lokalizator. Działa w oparciu o trzy systemy: GPS, LBS i WiFi. Dzięki temu z równie dużą dokładnością określa współrzędne użytkownika w otwartej i zamkniętej przestrzeni. Teraz nie musisz dzwonić do pociechy, aby dowiedzieć się, gdzie się ona znajduje. Po prostu zaloguj się do aplikacji, a poznasz nie tylko aktualne położenie dziecka, ale też całą przebytą przez nie trasę.


Projektanci Hagen poszli jeszcze o krok dalej w wykorzystaniu GPS i stworzyli funkcję GEOogrodzenie. Zasada jej działania jest prosta: Ty wyznaczasz teren, którego granic dziecko nie może przekroczyć. Zegarek wysyła Ci zaś powiadomienie, gdy tylko do tego dojdzie. Efekt? Nie musisz nerwowo sprawdzać lokalizacji dziecka.

GEOogrodzenie w smartwatchach Hagen

Monitor aktywności

Krokomierz w smartwatchach Hagen

Dziecięcy smartwatch Hagen nie mógł też obyć się bez funkcji sportowo-zdrowotnych typowych dla smart zegarków. Znajdziesz w nim krokomierz, pomiar przebytego dystansu i monitor snu, a w HK1 także licznik kalorii. Wszystkie dane zapisują się w aplikacji. Otrzymujesz więc łatwy dostęp do najważniejszych informacji na temat kondycji Twojej pociechy. Dziecko zyskuje zaś dodatkową motywację do osiągania ruchowych celów.


Pomoc w organizacji dnia

Zegarki dziecięce Hagen pomagają również małym użytkownikom stawiać czoła codziennym obowiązkom. Dlatego zostały wyposażone w:

  • alarm w języku polskim, by dziecko nigdy nie zaspało na pierwszą lekcję;

  • polski datownik, żeby nie zapomniało o najważniejszych wydarzeniach;

  • kalkulator pomocny w rozwiązywaniu zadań matematycznych,

  • funkcje pogodowe sugerujące odpowiedni ubiór na dany dzień.

Kalkulator w smartwatchach Hagen


Dyktafon w smartwatchu Hagen HK1

Dodatkowo dziecięcy smartwatch Hagen HK1 oferuje dyktafon, który przyda się np. do dyskretnego nagrywania najważniejszych informacji z zajęć czy zadań do wykonania. Ma także użyteczną funkcję planu lekcji. Z nim szybko zapomnicie więc o papierowym harmonogramie. Odtąd Twoje dziecko może pakować się tylko z zegarkiem na ręku!


Gry i aparat

W trzech urządzeniach mały użytkownik otrzymuje również wybór gier, z którymi kreatywnie pokona nudę podczas drogi do domu albo na szkolnej przerwie.

Gry w smartwatchach Hagen


Aparat fotograficzny w smartwatchach Hagen

Poza nimi mnóstwa zabawy dostarczy mu wbudowany aparat fotograficzny. Pociecha utrwali nim chwile z przyjaciółmi i zachowa dla rodziców najpiękniejsze wrażenia z całego dnia. Zdjęcia są dostępne do obejrzenia w galerii urządzenia oraz po połączeniu z telefonem.


Zegarki dziecięce Hagen znajdziesz w ZEGAREK.NET

W ZEGAREK.NET znajdziesz dziecięcy smartwatch Hagen HK1,HK2 i HK3 w różnych kolorach dla chłopców i dziewczynek. Wszystkie modele są oryginalne i pochodzą z oficjalnej dystrybucji. Kupując u nas, inwestujesz więc w niezawodne urządzenie wysokiej jakości, które wesprze Cię w opiece nad pociechą i przyniesie sporo radości Twojemu dziecku. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Smartwatche Hagen