Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki G-SHOCK dla dzieci

Zegarki dziecięce G-SHOCK

Zegarki dziecięce Casio G-SHOCK zachowując legendarną wytrzymałość i funkcjonalność, dostosowane są jednocześnie rozmiarami do młodszych użytkowników. Dostępne w wielu wzorach i kolorach będą towarzyszyć im w szkole i podczas codziennych zabaw. Zawarte w G-Shock dla dzieci funkcje pozwolą odkrywać sportowe pasje, przemierzać nieznane ścieżki i przede wszystkim — cieszyć się każdym dniem!

czytaj więcej

Kultowe zegarki G-SHOCK dla dzieci

Zegarki G-SHOCK zdobyły światową sławę za sprawą swojej niezwykłej funkcjonalności i odporności w ekstremalnych warunkach. Bo choć kojarzą się głównie z urządzeniami dla dorosłych, to w portfolio marki znajdują się serie dedykowane specjalnie młodszym użytkownikom. Dostępne w mniejszych wersjach kopert i dostosowane do dziecięcych nadgarstków modele będą wspaniałym prezentem na komunię, urodziny lub inną ważną okazję. Zegarek G-SHOCK to bowiem fantastyczny pomysł na dodatek dla dziecka, który pozwala mu zaakcentować swoją indywidualność oraz nauczyć odpowiedzialności za posiadany przedmiot.

zegarki dziecięce G-SHOCk


Żółty zegarek dziecięcy G-SHOCK

W zależności od wieku i gustu dziecka, w portfolio marki znaleźć można szeroki wybór modeli — począwszy od tych utrzymanych w żywych barwach czerwieni, żółci, czy zieleni, a skończywszy na bardziej klasycznych tonacjach. Dla poszukiwaczy przygód znajdą się zegarki w militarystycznym stylu. Bo zegarki Casio G-SHOCK dla dzieci nie są przypadkową zabawką, z której się wyrasta. Dzięki swojej uniwersalnej stylistyce i szerokiej funkcjonalności będą towarzyszyć użytkownikom przez wiele lat.


Dlaczego warto wybrać zegarek G-SHOCK dla dzieci?

G-SHOCK nazywane najbardziej wytrzymałymi zegarkami na świecie, stanowią świetny pomysł prezentu dla dziecka. Dostępne w wielu wzorach i kolorach, będą wspaniałymi towarzyszami codziennych zabaw. Solidna konstrukcja koperty z odpowiednio osadzonym bezelem bez problemu przetrwa najbardziej szalone przygody.

Wytrzymały zegarek dziecięcy G-SHOCKWielofunkcyjny zegarek G-SHOCK dla dzieci

Zegarki dla najmłodszych G-SHOCK wyposażono także w wiele sportowych funkcji. Stoper, timer, wysoką wodoszczelność, rozbudowany datownik, alarm, podświetlenie w ciemności — okażą się pomocne w codziennym użytkowaniu. Będą one towarzyszyć młodym w szkole, a także w trakcie towarzyskich spotkań. Inne funkcje zachęcą z kolei do podejmowania różnego rodzaju aktywności fizycznych, odkrywając przed użytkownikami nowe pasje.


G-SHOCK dla dziecka w stylu retro

Marka G-SHOCK oferuje wiele propozycji zegarków zanurzonych w stylu retro. Kolorowe modele będą stanowić fantastyczne dopełnienie codziennych stylizacji dziecka. Inspirowana latami 80. kolekcja G-SHOCK S-Series GMA-S140 prezentuje zegarki Casio o analogowo-cyfrowych tarczach w głębokich barwach brązu, beżu, czy czerni. Dla dziewczynek znajdą się także różowe modele. Przyciągające wzrok swoją barwą zegarki stanowią modny dodatek dla każdego nastolatka i nastolatki, którzy chcą wyróżnić się z tłumu. Oprócz typowo sportowych funkcji (typu timer, stoper i pomiar prędkości) zegarki dziecięce Casio G-SHOCK S-Series GMA-S140 oferują przydatne na co dzień dodatki w postaci alarmu z dodatkową funkcją drzemki. Magnetic Resistant to z kolei dobra ochrona zegarka przed działaniem pól magnetycznych występujących w komputerach lub głośnikach, które mogłyby wpłynąć na precyzję pomiaru czasu.

Różowy zegarek CASIO G-SHOCK dla dziewczynki


 Casio G-Shock G-Lide

Równie wartą uwagi jest seria zegarków Casio G-Shock G-Lide. Nawiązujące do kultowych modeli z lat 80/90 egzemplarze, bardzo chętnie są wybierane zarówno przez młodsze, jak i starsze osoby. Wrażenie robi charakterystyczna ośmiokątna koperta oraz cyfrowa tarcza, zawieszone na silikonowym pasku. Dostępne w tej serii zegarki dziecięce Casio nie odtwarzają jednak schematycznie historycznych modeli, ale wyposażone są w nowoczesne funkcje. Wśród nich znajdują się dodatki specjalnie dedykowane młodym żeglarzom i fanom wodnych sportów. Zegarki G-Lide dla najmłodszych mają ponadto rozbudowany kalendarz, alarm, stoper, funkcję drzemki, czas światowy oraz fazy księżyca. Wielofunkcyjne modele z pewnością spodobają się zarówno młodym gadżeciarzom, jak i nastolatkom szukających codziennych zegarków o niebanalnym wyglądzie.


Zegarki dziecięce G-SHOCK w stonowanym stylu

W portfolio marki znaleźć można wiele zegarków o mniejszych rozmiarach, ale utrzymanych w "dorosłej" stonowanej kolorystyce. Tak jest w przypadku serii Casio G-SHOCK DW-5900 o charakterystycznym dla marki nieregularnym kształcie koperty. Tutaj wyświetlacz otoczony jest czarną ramką, wokół którego znajdują się krótkie napisy informujące o funkcjach zegarka i nazwie firmy. Zawieszone na mocnym pasku z tworzywa sztucznego modele, cechują się mocną, wyrazistą stylistyką. Ich wygląd idzie w parze z szeroką funkcjonalnością w postaci czasu światowego, rozbudowanego kalendarza oraz stopera. Na uwagę zasługuje imponująca wodoszczelność na poziomie 20 ATM, pozwalająca pływać i nurkować z zegarkiem na nadgarstku. Z pewnością zegarek dziecięcy Casio G-SHOCK Dw-5800 będzie doskonałym wyborem dla młodych poszukiwawczy przygód, buntowników i wszystkich tych, którzy chcą odkrywać otaczający ich świat.

 Casio G-SHOCK DW-5900 wodoszczelny

Zegarek G-SHOCK dla dziecka sportowca

G-SHOCK GMD-B800 sportowy zegarek dla dziecka

Dla zapalonych sportowców dedykowano serię G-SHOCK GMD-B800. Utrzymane w stonowanej kolorystyce zegarki dziecięce spodobają się szczególnie nastolatkom, szukającym świetnie wyglądających i jednocześnie zaawansowanych technicznie modeli. Wyposażone w wyświetlacze egzemplarze zachowują doskonałą czytelność tarczy, która sprawdzi się podczas treningów oraz zawodów. Wyposażono je w 5 niezależnych timerów z możliwością auto-powtarzania do 20 powtórzeń, a także 24-godzinny stoper z dokładnością pomiaru do 1/100. Tak dokładne wskazania przydadzą się biegaczom pływakom, a także miłośników ćwiczeń.

Wbudowany krokomierz z pewnością zmotywuje młodego użytkownika do ruszenia sprzed ekranu komputera, aby wyrobić codzienną zalecaną dawkę kroków. Co ważne, dzięki dostępowi do Bluetooth zegarek można sparować ze smartfonem, poszerzając tym samym jego funkcjonalność. W codziennym korzystaniu z modelu przyda się także podświetlenie typu Super Led Illuminator z funkcją auto-light, a także wysoka wodoszczelność na poziomie 20 ATM. Dla zapominalskich dedykowano funkcję "znajdź telefon", pozwalającą zlokalizowanie urządzenia poprzez sygnał wysyłany przez telefon.

Wodoszczelny zegarek G-SHOCK GMD-B800 dla dziewczynki