Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki G-SHOCK Original

Kultowe zegarki G-Shock Original

G-SHOCK Original to jedna z najpopularniejszych serii zegarków. Legendarna wytrzymałość w połączeniu z charakterystycznym designem tworzy modele spełniające potrzeby najbardziej wymagających klientów. A to wszystko w niezwykle korzystnych cenach.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 367 produktów

Kultowa wytrzymałość zegarków G-SHOCK Original

G-SHOCK Original to kultowa linia zegarków od marki Casio. Swoje uznanie zawdzięcza solidnej konstrukcji z tworzywa sztucznego. Wbudowany w modele system antywstrząsowy należy do kultowych funkcji G-SHOCK, zapewniających wytrzymałość urządzeń w niemal każdych warunkach. Szerokie koperty umożliwiają nie tylko łatwe odczytanie interesujących nas parametrów, ale świetnie dopełniają codzienny outfit.
Czarny, stylowy zegarek G-Shock Original


Stylowy zegarek G-Shock w czarnym kolorze z akcentami różowego złota
Podobnie rzecz ma się z cyfrowym i analogowym wskazaniem czasu, które utrzymano w charakterystycznym designie. Przykryte elastycznym szkłem mineralnym wskazania, ochronią tarczę przed przypadkowymi stłuczeniami. Na lądzie, pod wodą i w powietrzu sprawdzą się wykonane z tworzywa sztucznego paski. Wysokiej jakości materiał stanowi dobą ochronę przed wodą, zapewniając jednocześnie wygodę użytkowania.Japońska precyzja mechanizmów w G-SHOCK Orginal

Zegarki G-SHOCK Original wyposażone zostały w mechanizm kwarcowy lub solarny. Japońskie werki cechują się niezwykłą precyzją działania, przekładając się na dokładne odmierzanie czasu. Kwarc pozostaje najbardziej rozpowszechnionym typem mechanizmu na świecie. Technologia solarna pozwala na działanie czasomierza poprzez przetwarzanie promieni słonecznych lub światła sztucznego na energię. W tym przypadku zegarek jest bardziej eko.
Oryginalny zegarek G-Shock.Funkcjonalność zegarków G-SHOCK Orginal

Wielofunkcyjny zegarek G-Shock w czarnym kolorze.
ZegarkiG-SHOCK Original to coś więcej niż tylko urządzenie do wskazywania czasu. W ofercie znajdziemy modele wyposażone w wiele praktycznych funkcji. Datownik i czas światowy przydadzą się biznesmenom, a także podróżnikom. Dzięki dodatkom będziemy zawsze "na czas", pamiętając o wszystkich ważnych terminach. Za pomocą timera i krokomierza zmierzymy naszą codzienną aktywność fizyczną. Z kolei wodoszczelność na poziomie 10 ATM lub 20 ATM. pozwoli na pływanie lub nurkowanie z zegarkiem na nadgarstku.