Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki G-SHOCK Style

9wyniki

Zegarki G-SHOCK Style

Marka Casio G-SHOCK jest bardzo ceniona na rynku zegarmistrzowskim. Tworzy produkty najwyższej jakości, które mogą funkcjonować nawet w najtrudniejszych warunkach (niskie, wysokie temperatury, woda). Specjaliści z firmy Casio przez wiele lat pracowali nad stworzeniem modeli na tyle wytrzymałych, by przetrwać upadek z 10 metrów, wytrzymać ciśnienie 10 atmosfer i mieć baterię działającą 10 lat. Nic dziwnego, że G-SHOCK Style zyskał na całym świecie ogromną grupę fanów. 

czytaj więcej

Casio G-SHOCK Style - niepowtarzalny design 

Patrząc na modele G-SHOCK Style od razu wiemy, że są to zegarki do zadań specjalnych. Tarcze są naładowana funkcjonalnościami. Konstrukcje czasomierzy wyglądają na bardzo solidne, paski i koperty wykonano z wysokiej klasy tworzywa sztucznego. Kolorem dominującym jest czerń, ale producenci umiejętnie łączą ją z barwną tarczą. Fantastycznie wyglądają fuzje złota i szarości. 

Zegarek G-SHOCK Casio GA-110RG-1AER


Zegarek G-SHOCK GA-710GB-1AER Casio NO COMPLY BLACK AND GOLD

Co ważne, mimo że koperta i tarcza zawierają mnóstwo funkcji, są bardzo przejrzyste i w prosty sposób można odczytać potrzebne informacje. Na tarczach umieszczonych jest wiele detali i cyfr, które wyeksponowano odpowiednimi fontami i kolorami. Przyciski na czasomierzach Casio G-SHOCK umieszczone są w intuicyjnych miejscach, przez co zegarki są proste w obsłudze. Modele Casio nie przypominają tandetnych plastikowych czasomierzy ze stoperami i krokomierzami. Design jest raczej połączeniem klasycznych barw i sportowego kształtu. G-SHOCK Style z pewnością są zegarkami z charakterem.   

Sprawdź całą kolekcję G-SHOCK dostępną w naszej ofercie!