Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki G-SHOCK zielone

6wyniki
Zegarki G-SHOCK zieloneZegarek G-shock zielony to propozycja dla osób, które lubią odważne stylizację i chcą wprowadzić w swoje życie odrobinę koloru.
FILTRY0

Zegarki G-shock zielone - Twój niezawodny towarzysz

Niezależnie od tego, czy jesteś sportowcem, podróżnikiem, czy po prostu miłośnikiem oryginalnych akcesoriów, Casio G-Shock zielony spełni Twoje oczekiwania. Dzięki bogatej gamie funkcji, takich jak kalendarz, alarm, stoper, timer czy sygnał godzinowy, te sportowe zegarki są nie tylko stylowe, ale także funkcjonalne. Zegarki G-Shock zielone to połączenie niezawodności, stylu i innowacji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników zegarków.
Zegarek G-SHOCK Casio S-SERIES damski zielony
Zegarek G-SHOCK Casio G-SHOCK LUCKY DROP zielony zegarek
Podążając za filozofią stworzenia zegarka odpornego na każde warunki każdy zegarek g-shock zielony posiada wodoszczelność na poziomie minimum 10 bar, dzięki czemu można z nim pływać. Modele są odporne na wstrząsy dzięki autorskiemu systemowi zabezpieczeń, który chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi. O niezawodności zegarków G-Shock zielony najlepiej świadczy fakt, że producent zapewnia im nawet 6 letnią gwarancję. Wytłumaczenie tego w jaki sposób przedłużyć gwarancję znajdziesz w karcie gwarancyjnej.

G-Shock męski zielony

Ze względu na duże rozmiary koperty i rozpiętość pasków, większość modeli marki przeznaczona jest na męskie nadgarstki. Od lat kolekcja G-shock jest wyborem numer jeden dla większości mężczyzn, zwłaszcza jako pierwszy zegarek. Nie dziwi to zwracając uwagę na ich dynamiczne kształty, zastosowanie nowoczesnych materiałów i wyjątkowe detale. Zielony kolor dodaje im świeżości i energii, co sprawia, że są idealnym wyborem dla osób, które pragną wyróżnić się z tłumu i podkreślić swoją indywidualność.
Zielony zegarek sportowy G-Shock
Sportowy zegarek męski G-shock zielony

Zegarki G-shock zielone w różnym odcieniu

Dzięki szerokiemu wyborowi modeli możesz wybrać bardziej stonowaną lub krzykliwą zieleń. Neonowe kolory znacznie ożywią każdą stylizację i świetnie sprawdzą się zestawione z ciemnymi ubraniami. Pastelowa zieleń kojarzy się ze stylistyką vintage przywołując nostalgiczne czasy. Casio G-shock zielony występuje także w ciemniejszych barwach, nawiązujących do militarnego klimatu i ducha podróży.
Zegarki G-shock zielone dostępne są w wersji z kwarcowym lub solarnym mechanizmem. Mechanizm zasilany solarnie jest szczególnie ceniony za swoją żywotność i bycie ekologicznym wyborem. Zwolennicy kwarcowego napędu chwalą go sobie, za brak potrzeby nakręcania zegarka. Każdy zielony g shock wysyłany jest w oryginalnym pudełku, w którym znajdziemy instrukcję i kartę gwarancyjną.
Zegarek G-SHOCK Casio Mystic Forest