Jest to szwajcarska firma funkcjonująca od połowy wieku XX. Bisset jest marką osobliwą, która swym nowoczesnym, często ekstrawaganckim wzornictwem dociera do odbiorców o specyficznych i bardzo wymagających gustach. Można tu znaleźć piękne zegarki całe wykonane ze srebra, ozdobne zegarki biżuteryjne, modele klasyczne lub nowoczesne ale również sportowe czy wielofunkcyjne. Zarówno kobiety jak i mężczyźni ceniący sobie oryginalny styl i niezawodność, natkną się tu na coś odpowiedniego dla siebie.

Damskie zegarki Bisset to bardzo efektowne modele charakteryzujące się przyciągającym spojrzenia designem i nietypową stylistyką. W oczy rzucają się bogate, nadające zegarkom  kobiecego charakteru zdobienia, eleganckie wykończenie i ciekawe połączenia kolorystyczne. Są pośród nich modele wysadzane cyrkoniami, posiadające oryginalne, ceramiczne bransolety, ciekawe chronografy i najmodniejsze odcienie. Wśród zegarków proponowanych przez markę Bisset znajdują się eleganckie i uniwersalne zegarki klasyczne. Ich ponadczasowy design powoduje, że będą doskonałym dopełnieniem każdej stylizacji. Równie dobrze sprawdzą się na co dzień, jak i w bardziej oficjalnych okolicznościach. Dzięki pięknym zdobieniom z powodzeniem mogą zastąpić biżuterię, z taką samą skutecznością skupiając na sobie spojrzenia. Każda z Pań ma do wyboru modele na bransolecie lub na wykonanym ze skóry naturalnej pasku. Zegarki Bisset to doskonała propozycja dla pewnych siebie, lubiących się wyróżniać, eleganckich kobiet, które chcą, aby ich czasomierz był nie tylko praktycznym, ale również efektownym dodatkiem.    

Wśród modeli męskich również można znaleźć wiele ciekawych, designerskich i nieco ekstrawaganckich propozycji. Wzrok przyciąga bogata kolorystyka- oprócz standardowych czerni, złota i srebra, mamy wiele mniej oczywistych połączeń- czerwień, granat, niebieski, czy różne odcienie brązu. W zestawieniu z oryginalnym wzornictwem tworzą niezwykle atrakcyjną całość. Zegarki Bisset występują w dwóch wariantach- na bransolecie, lub eleganckim, niejednokrotnie ciekawie perforowanym, skórzanym pasku. Są wśród nich klasyczne modele, które świetnie współgrają zarówno z codziennymi, jak i eleganckimi stylizacjami oraz doceniane przez polskich sportowców, wielofunkcyjne czasomierze. Zegarki sportowe posiadają wiele przydatnych udogodnień, takich jak datownik, stoper, podświetlenie, czy zakręcany, zwiększający wodoszczelność dekielek. Zostały one wyposażone również w chronografy, które umożliwiają dokładny pomiar czasu, a dodatkowo nadają zegarkom niepowtarzalnego, męskiego charakteru. Różnorodność modeli proponowanych przez tę markę powoduje, że coś dla siebie znajdzie wśród nich zarówno fan klasyki, miłośnik aktywnego stylu życia, jak i lubiący podążać za modą i najnowszymi trendami mężczyzna.