Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Ceramiczne zegarki męskie od marki Bisset

20-11-2018

Początki marki Bisset sięgają 1927 r.  Firma powstała w Lengnau, w północnej części Szwajcarii i początkowo zajmowała się jedynie produkcją elementów zegarkowego mechanizmu. Obecnie zegarki Bisset są w całości projektowane i produkowane w rodzimej szwajcarskiej manufakturze. Bisset jest marką szczególną. Oferuje czasomierze, które dzięki nowoczesnemu, nierzadko ekstrawaganckiemu designowi znajdują uznanie wśród użytkowników o bardzo zróżnicowanych gustach. Wszechstronny asortyment obejmuje wykwintne zegarki biżuteryjne, egzemplarze klasyczne,nowoczesne a także sportowe czy wielofunkcyjne. Wszystkie cechuje oryginalny styl, niezawodność i bardzo konkurencyjne ceny w stosunku do jakości.

Elegancki, męski zegarek Bisset z czarną, ceramiczną tarczą ozdobioną czerwonymi akcentami.Nowe męskie zegarki Bisset - ceramiczna twórczość artystyczna

Wychodząc na przeciw wysublimowanym gustom miłośników klasycznych czasomierzy, firma Bisset zaprojektowała i wydała nową serię zegarków ceramicznych. W jej skład wchodzi pięć modeli utrzymanych w estetycznym stylu vintage, osadzonych na bransolecie lub na pasku. Motywem przewodnim jest tutaj elegancka i ponadczasowa czerń, w każdym przypadku przełamana odpowiednią barwą, która podkreśla wybrane elementy zegarka. Ceramiczne zegarki Bisset, właśnie przez wzgląd na rzadko używany materiał, stanowią arcyciekawą propozycję dla sympatyków klasycznych czasomierzy. Na analogowej tarczy każdego modelu widnieją subtarcze chronografu oraz datownik z aktualnym dniem miesiąca, umieszczony na godz. 6. We wszystkich egzemplarzach godzina 12 została wyróżniona zapisem rzymskim, któremu ponadto nadano subtelnego, srebrzystego połysku.

Zegarek Bisset BSFE11BIBD03AX Ice Ceramic ChronographZegarki ceramiczne Bisset na bransolecie

Modowy, męski zegarek Bisset na czarnej ceramicznej bransolecie z zapięciem motylkowym.

W nowej kolekcji znajdują się trzy modele utrzymane w czarnej tonacji umieszczone na bransolecie. Ich duże koperty zostały wykonane z odpornej na zarysowania ceramiki. Tego samego materiału użyto do produkcji zewnętrznych części ogniw bransolety. Ze względu na swoje właściwości elementy ceramiczne charakterystycznie połyskują, tworząc niesamowity efekt wizualny.


 Są także przyjemne w dotyku co umila użytkowanie nowych zegarków Bisset. Szlachetną czerń przełamują kolory wskazówek oraz indeksów godzinowych. Są to odpowiednio barwy czerwona (zegarek Bisset BSFE11BIBR03AX), zielona (Bisset BSFE11BIBN03AX) i niebieska  (zegarek Bisset BSFE11BIBD03AX).

Wielofunkcyjny, męski zegarek Bisset na klasycznej bransolecie oraz szwajcarskim pochodzeniem.Zegarki ceramiczne Bisset na pasku

Elegancki zegarek Bisset z mechanizmem kwarcowym oraz ceramiczną kopertą w czarnym kolorze.

Zegarki Bisset z nowej ceramicznej kolekcji występują także w wersji na skórzanym pasku w kolorze niebieskim model Bisset BSFE89BIBD03AX lub czerwonym zegarek Bisset BSFE89BIBR03AX. Kolory elementów tarczy każdego z nich harmonijnie korespondują z barwami pasków. 


W porównaniu z dyskretnym obliczem paska o niebieskim połysku, ten czerwony wydaje się bardziej ekstrawagancki. Obydwa są szerokie, odpowiednio grube, a jednocześnie elastyczne, co sprzyja wygodnemu użytkowaniu. Modele na paskach zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach charakteryzujących się bardziej klasycznym gustem.

Atrakcyjny, męski zegarek Bisset na skórzanym pasku w niebieskim kolorze oraz ceramiczną kopertą w czarnym kolorze.Szwajcarski zegarek w nowoczesnym wydaniu

Zegarek Bisset BSFE11BIBN03AX Ice Ceramic Chronograph
Nowa seria ceramicznych modeli uznanej szwajcarskiej marki, to efektowne połączenie najnowocześniejszych metod produkcji z odważnymi rozwiązaniami projektowymi, opartymi na grafice 3D. Jednocześnie ceramiczne zegarki Bisset pomimo nieco futurystycznego wizerunku tarcz - zachowują swój klasyczny, tradycyjny urok. Firmowi projektanci wychodzą z założenia, że zaawansowana technologia powinna posiadać artystyczną oprawę. Według nich ten zabieg pozwala nadążyć za współczesnym światem - światem estetycznej percepcji wzrokowej. Tym samym nowe modele marki Bisset podkreślają korzyści funkcjonalne jednocześnie pozwalając użytkownikowi na interakcję z prawdziwym rzemiosłem estetycznym. Wyobraźnię producentów zegarków Bisset napędzają trzy siły - estetyka, pragmatyka i technologia. Nowa kolekcja zegarków męskich Bisset jest tego najlepszym dowodem.