Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Dlaczego warto wybrać zegarki Bisset?

14-11-2022

Zegarki szwajcarskie Bisset - wieloletnia tradycja zegarmistrzowska

Szwajcarskie zegarki kojarzone są z wysokiej klasy materiałami oraz niezwykłą precyzją wykonania. Nie inaczej jest w przypadku zegarków Bisset. Historia marki sięga roku 1926, kiedy to marzenia zaczęły przeistaczać się w rzeczywistość. Początkowo firma koncentrowała się przede wszystkim na tworzeniu podzespołów do mechanicznych zegarków. Efektem tego stało się nabycie zaawansowanych technicznych umiejętności, dzięki którym zegarki Bisset stanowią prawdziwe dzieła sztuki zegarmistrzowskiej.

Elegancki zegarek Bisset na pasku


Chronograf męski marki Bisset

W projektach nie ma miejsca na przypadek. Każdy najdrobniejszy detal jest starannie zaplanowany i stanowi integralną część zachwycającej całości. Przez pierwsze lata działalności marka funkcjonowała jako rodzinny brand o nazwie Montres Charmex. Ważnym czasem w historii firmy był rok 1998, kiedy to zarządzanie przedsiębiorstwem objął Mirosław Minka. Głównym celem mężczyzny stało się połączenie wieloletniej tradycji z nutą nowoczesności oraz rozsławienie marki w różnych zakątkach świata. Plan został zrealizowany, a obecnie czasomierze Bisset stanowią jedne z najchętniej wybieranych zegarków szwajcarskich w swojej półce cenowej.


Zegarek Bisset – szwajcarska precyzja dla najlepszych sportowców

Czy sport oraz zegarki szwajcarskie mają ze sobą coś wspólnego? Z pewnością jest to dążenie do bycia jak najlepszym w swojej dziedzinie, co udaje się osiągnąć jedynie poprzez bardzo ciężką pracę. Marka Bisset od lat wspiera sportowców, a szwajcarskie czasomierze stanowią wybór wielu wybitnych zawodników. Zegarek Bisset stanowi nagrodę w rozgrywkach na arenie lokalnej, ale również międzynarodowej. W ten sposób zegarek staje się symbolem sukcesu oraz przypomnieniem tego, że ciężka praca przynosi efekty. Posiadaczami zegarków Bisset są m.in. mistrzowie olimpijscy w judo – Waldemar Legień oraz Paweł Nastula, mistrzyni olimpijska w kolarstwie górskim – Maja Włoszczowska oraz mistrz świata w kick-boxingu – Przemysław Saleta.

Zegarek Bisset na bransolecie dla sportowców


Zegarek Bisset i polscy sportowcy

Włodarze Bisset szczególnym sentymentem darzą hokej, lekkoatletykę oraz piłkę nożną. Konsekwencją tego jest wyróżnienie Złoty Kij, przyznawane najlepszym hokeistom. Szwajcarskimi zegarkami nagradzani są również lekkoatleci podczas gali wręczenia Złotych Kolców. Ceremonia odbywa się rokrocznie już od 1970 roku i jest uznawana za najbardziej prestiżowe wyróżnienie w tej dziedzinie sportu. Zegarki Bisset trafiają też do laureatów plebiscytu magazynu Sport Złote Buty, a także do zasłużonych reprezentantów Polski w piłce nożnej. Zegarkami zostali uhonorowani m.in. Gerard Cieślik, Grzegorz Lato i Jakub Błaszczykowski.


Szwajcarskie zegarki do 500 zł – czy to możliwe?

Czy damski i męski zegarek szwajcarski może być przystępny cenowo? Marka Bisset udowadnia, że jest to możliwe. W ofercie producenta znajdziesz szwajcarskie zegarki do 500 zł. Są to jedne z najtańszych szwajcarskich czasomierzy na rynku, które jednocześnie wyróżniają się wysoką jakością. Dzięki temu raz zakupiony model służy przez lata.

 Zegarek Szwajcarski Bisset


Zegarek sportowy Bisset męski

Zegarki powstają przy udziale najnowszych metod produkcji. Koperty są wykonywane z wysokiej klasy stali szlachetnej lub tytanu. Drugi wariant jest doskonałym wyborem dla osób z wrażliwą skórą (i uczuleniem na nikiel). Oba materiały wyróżniają się dużą wytrzymałością oraz odpornością na działanie zróżnicowanych temperatur. Większość czasomierzy jest napędzana przez mechanizmy kwarcowe Ronda lub ETA czy Isa. Zapewniają one niezwykłą precyzję pomiaru. Każdy zegarek Bisset damski i męski udowadnia, że znakomita jakość może iść w parze z przystępną ceną.


Komu spodobają się zegarki Bisset?

Szwajcarskie czasomierze są doskonałym wyborem dla osób, które szukają wysokiej jakości w przystępnej cenie. Każdy zegarek Bisset męski i damski udowadnia, że precyzja wykonania oraz znakomite materiały tworzą razem prawdziwie wyjątkową całość. Oferta marki jest dość zróżnicowana, dzięki czemu coś dla siebie znajdą zarówno zwolennicy klasyki, jak i miłośnicy sportowych dodatków. Damski zegarek szwajcarski w biżuteryjnym stylu, a może minimalistyczny model męski? Każdy egzemplarz zachwyca swoim niebanalnym wyglądem. Dostępne są m.in. modele o bogato zdobionych tarczach, które doskonale łączą się z prostymi kopertami.

 Złoty zegarek na bransolecie Bisset damski


Zegarek męski Bisset do wieczorowych stylizacji na pasku

W ten sposób powstają ponadczasowe zegarki, które są świetnym wyborem na każdą okazję. Znakomicie prezentują się zarówno w połączeniu z koszulą i jeansami, jak i z wieczorową kreacją. Jeżeli szukasz dekoracyjnych czasomierzy, koniecznie zwróć uwagę na egzemplarze z ornamentami uzyskanymi metodą szlifu słonecznego albo giloszowania. Wśród wykorzystywanych kolorów dominują odcienie złota, srebra, różowego złota, czerni, granatu i bieli. Męski zegarek szwajcarski od Bisset występuje w wariancie z paskiem albo bransoletą, dzięki czemu z łatwością znajdziesz odpowiedni dla siebie model.

 

Zegarek.net jest autoryzowanym sprzedawcą zegarków Bisset. Decydując się na zakup, otrzymujesz czasomierz w oryginalnym pudełku producenta oraz dwuletnią gwarancję.