Praca

ZEGAREK.NET to wiodący na polskim rynku sklep internetowy posiadający w swoim asortymencie ponad 70 marek zegarkowych. Nasze ponad dwunastoletnie doświadczenie skutkuje zadowoleniem tysięcy klientów. W związku z dynamicznym rozwojem sklepu poszukujemy osób o silnych kompetencjach zawodowych, gotowych do wdrażania nieszablonowych projektów. Jeśli lubisz wyzwania, chcesz się rozwijać zawodowo, a praca jest Twoją pasją - dołącz do naszego zespołu.

Pracownik Działu Wdrażania Produktów

Dział Wdrażania Produktów to część naszego zespołu logistycznego, dzięki któremu wprowadzamy nowe zegarki do naszego sklepu. Jeśli jesteś zorganizowany i lubisz pracę z ludźmi, oznacza to, że czekamy właśnie na Ciebie! Otwarta głowa na nową wiedzę, sumienność, inicjatywa oraz zainteresowanie zegarkami będą dodatkowymi plusami.

Zakres obowiązków:

  • Dodawanie i opisywanie nowych produktów w oparciu o udostępnione informacje jak i własne spostrzeżenia
  • Dbanie o spójny wizerunek opisywanych produktów
  • Research zegarkowego świata
  • Wyszukiwanie i przygotowywanie zdjęć do opisywanych produktów (przycinanie, zmienianie rozmiaru)
  • Wsparcie logistyki magazynowej
  • Współpraca z działem marketingu

Wymagania:

  • Podstawowe umiejętności obsługi programów graficznych
  • Umiejętności samodzielnej pracy i efektywnego zarządzania czasem
  • Sprawna obsługa komputera
  • Dbałość o szczegóły
  • Swobodne poruszanie się po stronach internetowych polskich jak i zagranicznych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zaangażowanie w wykonanie powierzonych zadań
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane zainteresowanie tematyką zegarkową

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną w biurze w Kowarach (od poniedziałku do piątku)
  • Pracę na pełen etat w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • Zniżki na firmowe produkty
  • Dobrą kawę w miłym towarzystwie
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Przyjazną atmosferę pracy, wsparcie i otwartość na realizację własnych pomysłów

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Kontakt: grzegorz.m.szuba@gmail.com

Kreatywny Copywriter z umiejętnościami graficznymi

  • Tworzenie grafik na potrzeby WWW i SM (Facebook, Instagram),
  • Dbanie o spójny wizerunek materiałów graficznych
  • Redagowanie tekstów oraz artykułów do wszystkich materiałów marketingowych, informacyjnych i reklamowych
  • Tworzenie haseł i treści reklamowych do kanałów digital
  • Przygotowanie treści ofert produktowych oraz opisów kolekcji
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych dla wszystkich kanałów sprzedaży
  • Współpraca z działem marketingu i czynny wkład w jego rozwój
  • Śledzenie trendów wśród konkurencji i światowych marek

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość Adobe Photoshop, oraz innych programów graficznych
  • Wysoko rozwinięte poczucie estetyki i aranżacji graficznej
  • Kreatywność, lekkie pióro i łatwość operowania słowem
  • Umiejętność redagowania treści, tytułów oraz haseł reklamowych
  • Umiejętności samodzielnej pracy i efektywnego zarządzania czasem oraz dbałości o szczegóły
  • Umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną w biurze w Kowarach (nie interesują nas oferty zdalnej współpracy)

Bardzo ciekawi nas Twoje portfolio! Pamiętaj żeby dołączyć je do CV.

PROGRAMISTA PHP

Oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę w młodym zespole
  • Przyjazną atmosferę pracy

Obowiązki:

  • Zarządzanie obecnymi sklepami
  • Projektowanie nowych rozwiązań dla posiadanych sklepów internetowych
  • Programowanie nowych funkcjonalności w sklepach internetowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP 5 i 7
  • Umiejętność programowania obiektowego
  • Znajomość Symfony 3+ Framework
  • Bardzo dobra znajomość MySQL i projektowania wydajnych rozwiązań w oparciu o MySQL
  • Umiejętność projektowania aplikacji klient-serwer opartych na http, Web Services, REST, JSON lub XML
  • Znajomość środowiska Linux i operacji konsolowych (bash)
  • Znajomość systemów wersjonowania kodu (GIT)
  • Znajomość JS/jQuery

Praca w miejscowości Kowary