Tissot Touch Collection to seria niezwykle innowacyjnych, szwajcarskich zegarków dotykowych, które zostały wyposażone w szereg przydatnych funkcji. Można wśród nich znaleźć zarówno męskie, jak i damskie modele. Niektóre z nich wzbogacono o pionierską technologię, umożliwiającą ładownie solarne. Tissot T-Touch to modele wyposażone w precyzyjny i niezawodny mechanizm kwarcowy ETA. Gwarantuje on długotrwałe i bardzo dokładne działanie. Każdy z nich posiada bransoletę, lub wykonany ze skóry naturalnej albo tworzywa sztucznego pasek. Są to zegarki z ekranem dotykowym lub tarczą analogowo-cyfrową. Korzystanie z nich jest łatwe i szybkie. Zostały wyposażone w wiele funkcji, takich jak stoper, timer, barometr, termometr, wysokościomierz, kompas, czy umożliwiający jeszcze dokładniejszy pomiar czasu chronograf. Zegarki posiadają również specjalną obudowę, chroniącą je przed niekorzystnym wpływem pola magnetycznego Ziemi, który mógłby zaburzać ich działanie. Tissot T-Touch wykorzystuje najnowsze technologie, tworząc nowoczesne, wytrzymałe i profesjonalne czasomierze. Wszystkie zegarki posiadają wysoki poziom wodoszczelności, umożliwiający swobodne pływanie, bez obaw o uszkodzenie mechanizmu. Ekran został przykryty bardzo wytrzymałym, szafirowym szkiełkiem oraz specjalną powłoką antyrefleksyjną. Tissot Touch Collection to seria stworzona dla wszystkich, którzy kochają sport i przygodę. Stanie się nieodłącznym elementem każdej niezwykłej wyprawy i wielofunkcyjnym, pełnym błyskotliwych innowacji gadżetem. Zegarki z kompasem i wysokościomierzem sprawdzą się w czasie długich podróży, trekkingu, czy wspinaczki wysokogórskiej, a możliwość obliczenia średniej prędkości poruszania się przypadnie do gustu również biegaczom. Dzięki podświetleniu możliwe jest szybkie i bezproblemowe odczytanie godziny nawet w zupełnej ciemności.

Zegarek dotykowy zasilany energią słoneczną

Największą innowacją serii są zegarki posiadające panel solarny, umożliwiający ładowanie akumulatora za pomocą promieni słonecznych lub innego źródła światła. Umożliwia to długotrwałe korzystanie ze wszystkich przydatnych funkcji zegarka, nawet podczas długich wypraw, bez możliwości naładowania baterii w inny sposób. Wprowadzenie takiego rozwiązania potwierdza, że Tissot po raz kolejny wspiął się na wyżyny technologiczne, wyznaczając nowe trendy.

Dynamiczne wzornictwo zegarka sportowego

Męskie zegarki Tissot T-Touch to połączenie wielofunkcyjności i niezawodności ze sportowym, męskim designem. Bogata kolorystyka, energetyczne detale w intensywnych barwach, chronografy w formie liczników, czy możliwość samodzielnego dopasowania wyglądu ekranu powoduje, że każdy mężczyzna znajdzie model idealnie odpowiadający potrzebom i oddający jego charakter. 

Natomiast zegarki damskie to piękne i uniwersalne modele. Ich niezwykle staranne wykonanie, elegancki design i kobiece zdobienia powodują, że świetnie sprawdzą się nie tylko podczas dalekiej wyprawy, ale również w pracy, podczas biznesowego spotkania, czy uroczystej kolacji. Ich luksusowy charakter podkreśla precyzyjne wykończenie oraz wykorzystanie szlachetnych materiałów, takich jak diamenty. Szwajcarski zegarek dotykowy Tissot T-Touch to doskonały czasomierz dla pewnych siebie, pełnych pasji i nie bojących się wyzwań osób. To niezwykle przydatny element każdej ekspedycji, a także nowoczesny i modny dodatek, który doskonale podkreśla charakter właściciela. To zegarek dla silnych, wolnych i niezależnych osób, które nie boją się podążać za swoimi marzeniami.