Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Tissot Gentleman

25wyniki

Zegarki Tissot Gentleman

Kolekcja Tissot Gentleman składa się z prostych, eleganckich zegarków męskich. Ich podstawową ideą jest ponadczasowy wygląd – modele te mogą być noszone praktycznie wszędzie. W każdej sytuacji dodadzą mężczyznom szyku i wyrafinowanego stylu.

czytaj więcej
FILTRY0

Kolekcja Tissot Gentleman – dla prawdziwych koneserów

Kolekcja Tissot Gentleman – dla prawdziwych koneserów
Inspirowana modelami z lat 60. kolekcja Tissot Gentleman łączy w sobie uniwersalną klasykę z nowoczesnym charakterem. Dostępne w sześciu wersjach o średnicy 40 mm zegarki są dowodem przywiązania firmy do tradycji. Wszystkie tarcze, niezależnie od koloru, posiadają podobne cechy. Minimalistyczne indeksy godzinowe przedzielone są drobnymi oznaczeniami minutowymi.


Na fasetowanych wskazówkach nałożono luminescencyjną farbą, a przy godzinie 3 umieszczono okienko datownika. Bardzo smukła wskazówka sekundowa umożliwia odczytywanie czasu z dużą dokładnością co do sekundy. Wyglądu zegarków Tissot Gentleman dopełnia stalowa bransoleta zbudowana z trzech szerokich ogniw. Te umieszczone pośrodku są oksydowane, a otaczające je satynowane. W portfolio znajdziemy także modele zawieszone na wytrzymałych, skórzanych paskach.
Kolekcja Tissot Gentleman – dla prawdziwych gentelmanówDedykowane eleganckiemu mężczyźnie zegarki Tissot Gentleman

Dedykowane eleganckiemu mężczyźnie zegarki Tissot Gentleman
Tissot dedykuje swojego nowego Gentlemana współczesnemu eleganckiemu mężczyźnie. To zegarki wielofunkcyjne i ergonomiczne w każdych okolicznościach. Nadają się dobrze do noszenia w środowisku biznesowym, gdzie obowiązują konwencjonalne zasady ubioru. Równie świetnie sprawdzą się w weekendy, kiedy łatwo dostosowują się do zajęć rekreacyjnych. Okażą się idealnymi towarzyszami na co dzień.Specyfikacja techniczna zegarków Tissot GENTLEMAN POWERMATIC 80 SILICIUM

Koperty zegarków Tissot Gentleman Powermatic 80 Silicium wykonano z wytrzymałej stali szlachetnej ochraniającej wnętrze przed wstrząsami. W niektórych modelach połączono ją z elementami złota. Tarczę przykrywa z kolei odporne na zarysowania szkło szafirowe. Obecne na cyferblacie wskazanie „Powermatic 80 Silicon” przypomina, że Tissot Gentleman Powermatic 80 Silicium wyposażony w wyjątkowy mechanizm z automatycznym naciągiem. Silikonowa sprężyna zapewnia większą trwałość, dokładniejsze prowadzenie i większą odporność na pola magnetyczne. Rezerwa chodu, w postaci 80 godzin, gwarantuje sprawne działanie zegarka przez ponad trzy dni, gdy zegarek nie jest noszony.
Zegarek męski Tissot GENTLEMAN POWERMATIC 80 SILICIUM - T127.407.11.051.00