Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Tissot Savonnette

13wyniki
Tissot Savonnette to zegarki kieszonkowe, które czerpią pełnymi garściami z bogatej zegarmistrzowskiej tradycji marki Tissot. Znajdują się tu modele, których stylistyka nawiązuje do klasycznych, niezapomnianych wzorów i czasów, gdy zegarki kieszonkowe były atrybutem prawdziwego dżentelmena. 
FILTRY0

Zegarki kieszonkowe Tissot Savonnette w stylu retro 

Zegarki kieszonkowe Tissot Savonnette w stylu retro

Zegarki kieszonkowe z tej kolekcji to propozycja dla każdego, kto ceni klasyczną stylistykę i docenia zegarmistrzowski kunszt i precyzję. Zegarki zachwycają finezyjnymi wzorami i pięknem wykończenia, które doskonale oddaje design tamtej epoki. Zegarki tego typu mają koronkę umieszczoną na godzinie 3:00 i drugą tarczę/datownik na godzinie 6:00.


Charakterystycznym elementem zegarków kieszonkowych z tej linii jest sprężynowa, gustownie zdobiona pokrywka, która chroni zegarek przed uszkodzeniami. Kiedy pokrywa jest zamknięta, koperta zegarka przypomina kształtem okrągły kawałek mydła (po francusku „savonnette”) z lekko wypukłą górą i dołem. 

Tissot SavonnetteZegarek kieszonkowy Tissot Savonnette z grawerem na prezent

Zegarek kieszonkowy Tissot Savonnette z grawerem na prezent

Na tych otwieranych i kunsztownie zdobionych kopertach znajdzie się miejsce do wygrawerowania inicjałów, jak robiono to przed laty. W ten sposób zegarki kieszonkowe mogą stać się prawdziwie unikatowym prezentem. Pakowane są w oryginalne pudełko producenta oraz posiadają w zestawie elegancki łańcuszek (dewizkę).