Tissot Lepine to nawiązujące do stylu sprzed lat, niezwykłe czasomierze z duszą. Będą doskonałym prezentem dla każdego gentlemana oraz spełnieniem marzeń miłośników wyjątkowych, kieszonkowych zegarków. Historia zegarków kieszonkowych sięga XV wieku i tworzy piękną tradycję, do której marka Tissot chętnie nawiązuje. Stworzone przez nią modele to niezwykle stylowe i eleganckie zegarki męskie. Nieczęsto spotykamy osoby korzystające z takich modeli, co jeszcze bardziej podkreśla ich wyjątkowość. Wybierają je głównie koneserzy i znawcy sztuki zegarmistrzowskiej, którzy potrafią docenić staranność, precyzję i kunszt ich wykonania. 

Zegarek szwajcarski w stylu retro

Zegarki kieszonkowe Tissot charakteryzują się okrągłą, wykonaną ze stali szlachetnej  lub mosiądzu kopertą oraz delikatnym łańcuszkiem lub rzemykiem zastępującym tradycyjny pasek. Na tarczy znajdują się arabskie lub rzymskie, stylizowane oznaczenia godzinowe. Również kształt wskazówek nawiązuje do stylu retro.  Aby jeszcze mocniej podkreślić nawiązanie do tradycji, większość zegarków Tissot Lepine nie posiada baterii, a ich działanie uwarunkowane jest od regularnego nakręcania sprężyny. Modele te gwarantują aż 46-godzinną rezerwę chodu. Dbając o niezawodność i wytrzymałość czasomierzy, tarczę przykryto odpornym na zarysowania szkiełkiem mineralnym i zadbano o stopień wodoodporności, zapewniający bezpieczeństwo w przypadku zachlapania.

Luksusowy zegarek z dewizką

Zegarki Tissot Lepine to prestiżowe modele, które przyciągają spojrzenia i podkreślają niepowtarzalny styl właściciela. Do ich wykonania wykorzystano tworzywa najwyższej jakości, takie jak: stal szlachetna, masa perłowa, czy diamenty. W oczy rzuca się niezwykła precyzja i staranność wykonania. Niektóre modele posiadają piękne, fakturowane w roślinne ornamenty tarcze, które jeszcze mocniej podkreślają ich niecodzienny urok. Osoby, które stawiają na klasykę w nieco bardziej nowoczesnym wydaniu, mogą wybierać spośród zasilanych bateriami modeli, zawieszonych na wykonanym ze skóry naturalnej, plecionym rzemieniu. Zegarki z dewizką wyglądają bardzo elegancko i gustownie, nadając właścicielowi szyku i męskiego uroku. Doskonale sprawdzą się w galowym wydaniu, np. wpięte do fraka lub włożone do kieszonki kamizelki, czy marynarki. Na co dzień nosi się je zazwyczaj w kieszeni spodni. Zegarek w stylu retro podkreśli charakter każdej stylizacji, dodając jej elegancji i galanterii. To doskonały dodatek dla mężczyzn, którzy lubią wyjątkowe, posiadające duszę przedmioty i chcą wyróżniać się z tłumu. Szwajcarskie zegarki Tissot Lepine to uosobienie klasy, siły i niezawodności. To nawiązanie do wielowiekowej tradycji, która doskonale odnajduje się we współczesności.