Nie jest tajemnicą, że szwajcarskie zegarki Tissot towarzyszą rozlicznym zawodom sportowym na całym świecie. Uznana marka z bogatymi tradycjami, od zawsze stawia sobie najwyższe cele, ciesząc się niezmiennym uznaniem najlepszych i najszybszych. Stałe dążenie do doskonałości sprawiło, że dobrze znane logo, widoczne jest w trakcie najważniejszych lig sportowych, wymagających powtarzalnej i niezawodnej kontroli czasu. Szwajcarzy zajmują szczególne miejsce w świecie jednośladów, odpowiadając za chronometraż takich wydarzeń jak chociażby Tour de Pologne. Tissot to także wieloletni partner najważniejszej serii wyścigów MotoGP, w których nadzwyczajna prędkość i brak miejsca błędy, wymagają najbardziej zaawansowanych rozwiązań. Doświadczenie zebrane przez lata doprowadziło do stworzenia jedynej w swojej rodzaju kolekcji Tissot T-Race, zawierającej nietuzinkowe modele, dedykowane wszystkim fanom dwóch kółek.

Sportowe zegarki inspirowane wyścigami motocyklowymi to nie lada wyzwanie, nawet dla tak uznanego producenta. Trzeba jednak przyznać, że projektanci i inżynierowie marki spisali się doskonale, tworząc jedyne w swoim rodzaju zegarki Tissot T-Race. Wspaniała linia czasomierzy została przygotowana tak, aby zawrzeć w sobie wszystko co najpiękniejsze w ryzykownej walce na najwyższych obrotach. Prestiżowe zegarki Tissot T-Race zaskakują jakością wykonania oraz ilością detali i odniesień do źródła swojej inspiracji. Wśród wielu barwnych modeli, znajdziemy dedykowane zegarki dla motocyklisty, często poświęcone konkretnym zawodnikom. Miłośnicy kolarstwa również znajdą tu odpowiednia model dla siebie. Stworzone specjalnie dla nich zegarki Tissot T-Race Cycling przyzywają najlepsze wspomnienia, wzniecając jeszcze mocniej odwieczny płomień rywalizacji. 

Dedykowane zegarki Tissot T-Race nie pozostawiają nic przypadkowi. Każdy fan jednośladów od razu dostrzeże elementy nawiązujące do swojej ulubionej dyscypliny. Takie smaczki jak luneta przypominająca tarczę hamulcową lub wykończenie paska na kształt widelca rowerowego, wzbudzają natychmiastowy podziw i zachęcają do zagłębienia się w każdy szczegół. Profesjonalne podejście marki sprawia, że prestiżowe zegarki sportowe nie tylko wyglądają szybko, ale z powodzeniem sprawdzą się również na torze. Wytrzymałe i wygodne paski z tworzywa sztucznego oraz 100m wodoszczelności pozwolą zabrać je ze sobą na prawdziwy trening, a wysokiej jakości stal oraz odporne, szafirowe szkiełko to gwarancja, że wybrany przez Ciebie model będzie wyglądał nieskazitelnie, także po jego wykonaniu. Szwajcarskie zegarki Tissot T-Race napędzane są przez bardzo dokładny, kwarcowy mechanizm, zapewniający doskonałą precyzję wskazań. Dzięki olbrzymiej różnorodności, łatwo odnaleźć też model pasujący do konkretnych, stylistycznych i użytkowych wymogów. Wybierając zegarek dla motocyklisty, warto zapytać o ulubionego zawodnika, którego numer, logo oraz barwy znajdują się na poświęconych im edycjach specjalnych. Prestiżowe zegarki Tissot T-Race to naprawdę warte uwagi propozycje, które pomogą podkreślić zamiłowanie do ulubionej dyscypliny, łącząc w sobie najpiękniejsze walory sportu oraz szwajcarskiego zegarmistrzostwa.