Emanujesz wewnętrznym spokojem, harmonia to Twoje drugie imię, a filozofia Dalekiego Wschodu jest bliska Twemu sercu? Jeśli tak to marka Obaku wraz ze swoją ofertą oryginalnych zegarków skradnie Twoje serce ! Historia  tej stosunkowo młodej marki jest oparta na filozofii starożytnej Azji,  czyli wyżej wspomnianej Zen. Założyciele marki Christian Mikkelsen i Lau  Liengard Ruge postanowili wykorzystać w swoich projektach zarówno tę filozofię, jak i teorię "mniej znaczy więcej". Jak możemy  zauważyć wyszło im to doskonale. Obaj panowie dołożyli wszelkich starań, aby każdy szczegół dotyczący ich marki był dopracowany. Nawet logo ma  swoją intrygującą historię. Jest ono bowiem inspirowane znakiem Enso, który oznacza krąg. Ciekawostką jest, że tylko osoba na najwyższym poziomie rozwoju duchowego może poprawnie wykaligrafować wspomniany krąg.

Wszystkie zegarki Obaku,  są wynikiem połączenia nowoczesnego designu nawiązującego do spokojnej  natury. Są one niezwykle harmonijne zarówno jeśli chodzi o formę, jak i  zrównoważony schemat kolorystyczny. Obracają się one wokół kolorów  takich jak głęboki granat, śliwka, złoto, biel czy nawet brąz. Forma zegarków również sugeruje nam minimalistyczny styl, ponieważ modele, są  stosunkowo drobne. Zegarki skandynawskie zostały  wyposażone w ciekawe, a przede wszystkim zróżnicowane tarcze.  Znajdziemy tutaj modele pozbawione wszystkich dodatkowych elementów jak indeksy. Na pierwszy plan wybija się tutaj na przykład ciekawy wzór tarczy wykonanej z masy perłowej. Wyjątkowymi modelami z pewnością są te, które ozdobiono subtelnymi kryształkami. 


Obaku to zegarki minimalistyczne, a nutkę elegancji zyskują dzięki niewielkim zabiegom stylistycznym. Chodzi przede wszystkim o dobieranie odcieni i bardzo subtelne dodatki. Można poczuć bijącą od nich harmonię i spokój. Będą idealną opcją dla pań, które również emanują wewnętrznym wdziękiem i spokojem. Zegarki klasyczne Obaku będą świetnie prezentować się przy stylizacjach, które nosisz na co dzień. Ich rozmiary oraz uniwersalny, delikatny wygląd spokojnie na to pozwolą. Po całym dniu możesz też śmiało wyruszyć ze swoim zegarkiem Obaku na elegancką kolację. Będzie on przyciągał wzrok każdego, kto znajdzie się w jego pobliżu. Szukasz zegarka, który łączy w sobie wszystkie powyższe cechy? Jeśli tak to oferta marki Obaku pozwoli Ci na wybranie modelu idealnego dla siebie!

Zegarki Obaku Denmark projektowane są przez duńskich designerów. Co ciekawe, są to założyciele marki Christian Mikelsen oraz Lau Liengard Ruge, którzy zostawiają na deklach zegarków swoje sygnatury. Dzięki temu użytkownicy mogą pochwalić się czyją ręką został nakreślony poszczególny model.