Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Obaku Denmark Męskie na pasku

2wyniki

Zegarki Obaku Denmark Męskie na pasku

Mężczyźni, którzy szukają minimalistycznych dodatków w stonowanych odcieniach z pewnością zainteresują się czasomierzami Obaku Denmark. Są to zegarki wykonane w stylu fashion z elementami klasycznymi. Dzięki temu idealnie współgrają z codziennymi outfitami, jak i eleganckimi stylizacjami. Zegarki Obaku Denmark pokazują czas w tradycyjny sposób. Wykorzystują do tego cienkie i proste wskazówki. Ich tarcze w większości są białe, co powoduje, że cały dodatek jest niezwykle czytelny. Zegarki Obaku Denmark męskie na pasku ze skóry naturalnej tworzą harmonijne kompozycje, które wygodnie się nosi. Materiał dopasowuje się do kształtu nadgarstka, nie powodując dyskomfortu nawet po wielu godzinach.  

FILTRY0

Obaku Denmark – minimalistyczne, skandynawskie wzornictwo 

Skandynawska marka wyróżnia się wśród innych prostotą stylistyki proponowanych modeli. Zegarki Obaku Denmark mają minimalistyczne tarcze, na których wyraźnie widać wskazówki. Godziny zostały oznaczone prostymi indeksami, cyframi lub połączeniem obu tych stylów. Dzięki temu odczytanie aktualnego czasu nie stanowi żadnego problemu. Wskazówka sekundowa ułatwia zmierzenie dokładnego czasu. Niektóre modele Obaku Denmark mają dodatkowe subtarcze. Można na nich sprawdzić czas dobowy, dzień miesiąca lub tygodnia. Wśród dostępnych modeli są także czasomierze z funkcją podwójnego czasu. Oznacza to, że możesz jednocześnie wyświetlać godzinę z dwóch różnych stref czasowych. 

Zegarek Obaku V181GDGWRB Denmark TOFT - MOON zegarek męski na czarnym pasku i z białą tarczą

Zegarki Obaku Denmark – harmonijne kompozycje zachwycające jakością wykonania 

Zegarek Obaku V182GMCWRZ Denmark FLOD - COGNAC zegarek męski na skórzanym brązowym pasku i z białą tarcza z datownikiem

Wygoda jest niezwykle ważna podczas noszenia zegarków. Skandynawskie czasomierze mają paski wykonane ze skóry naturalnej. Dzięki temu noszenie ich jest niezwykle komfortowe. Materiał w modelach Obaku Denmark ma kolor brązowy, czarny lub szary. Są to klasyczne odcienie, które doskonale łączą się ze stalowymi kopertami. Wykorzystanie stonowanych kolorów powoduje, że zegarki Obaku Denmark są ponadczasowe i sprawdzą się na każdą okazję. Zegarek Obaku  można dodatkowo spersonalizować. Dodatnie grawera na stronie zegarek.net kosztuje symboliczną złotówkę, a efekt w postaci unikalnego czasomierza będzie zachwycający. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Obaku Denmark dostępną w naszej ofercie!