Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Obaku Denmark Pasek

12wyniki

Obaku Denmark na pasku

Zegarki Obaku Denmark na pasku przyciągają wzrok swoim minimalistycznym wzornictwem, skupiającym uwagę na drobnych detalach. Harmonijne kompozycje dają wyraz szyku i najwyższej klasy elegancji. Zegarek Obaku na pasku to propozycja dla osób ceniących dobry styl i wysoką jakość wykonania.

FILTRY0

Zegarki Obaku Denmark na pasku skórzanym - elegancja w skandynawskim stylu

Zegarki Obaku Denmark na pasku wykonane zostały we włoskiej manufakturze zajmującej się produkcją pasków z wysokiej jakości cielęcej skóry naturalnej. Najczęściej występują w kolorze czarnym lub brązowym. Każdy model łączony jest z wielu warstw, co zapewnia mu solidną strukturę. Specjalna obróbka nadaje powierzchni idealnie gładką fakturę, która współgra z prostotą tarczy. Skórzane paski będą dobrze dopasowywać się do nadgarstków, gwarantując wygodę i komfort użytkowania.
Zegarek Obaku Denmark na szarym pasku


Klasyczny zegarek Obaku Denmark
Naturalny materiał cechuje się lekkością, dzięki czemu nie powoduje dyskomfortu nawet po całym dniu noszenia zegarka na nadgarstku. Zapięcie na sprzączkę zapewnia wygodne zakładanie i zdejmowanie czasomierza. W większości zegarków Obaku pasek jest wąski i podkreśla minimalistyczne wzornictwo tarcz. Niekiedy widoczne są na nich jednolite przeszycia lub drobne, dekoracyjne żłobkowania. Nadają one modelom biżuteryjnego charakteru, idealnie współgrając z półformalnymi i formalnymi stylizacjami. Skórzane paski w zegarkach Obaku Denmark zostały zamocowane do koperty za pomocą teleskopów lub małych śrubek.