TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Obaku Denmark Pasek

Zegarki Obaku Denmark na pasku przyciągają wzrok swoim minimalistycznym wzornictwem, skupiającym uwagę na drobnych detalach. Harmonijne kompozycje dają wyraz szyku i najwyższej klasy elegancji. To czasomierze dla osób, ceniących sobie dobry styl i wysoką jakość wykonania otaczających go przedmiotów.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Zegarki Obaku Denmark na pasku skórzanym w skandynawskim stylu

Zegarki Obaku Denmark na pasku wykonane zostały we włoskiej manufakturze zajmującej się produkcją pasków z wysokiej jakości cielęcej skóry naturalnej. Najczęściej występują w kolorze czarnym lub brązowym. Każdy model łączony jest z wielu warstw, co zapewnia mu solidną strukturę. Specjalna obróbka nadaje powierzchni idealnie gładkiej faktury, która współgra z prostotą tarczy. Skórzane paski będą dobrze dopasowywać się do nadgarstków, gwarantując wygodę i komfort użytkowania.


Naturalny materiał cechuje się lekkością, dzięki czemu nie powoduje zmęczenia nawet po całym dniu noszenia zegarka na nadgarstku. Zapięcie na sprzączkę zapewnia wygodne zakładanie i zdejmowanie czasomierza. W większości zegarków mamy do czynienia z wąskimi paskami podkreślającymi minimalistyczne wzornictwo tarcz. Niekiedy widoczne są na nich jednolite przeszycia lub drobne, dekoracyjne żłobkowania. Nadają one modelom biżuteryjnego charakteru, idealnie współgrając z półformalnymi i formalnymi stylizacjami. Skórzane paski w zegarkach Obaku Denmark zostały zamocowane do koperty za pomocą teleskopów lub małych śrubek.