TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Obaku Denmark Pasek

Obaku Denmark na pasku

Zegarki Obaku Denmark na pasku przyciągają wzrok swoim minimalistycznym wzornictwem, skupiającym uwagę na drobnych detalach. Harmonijne kompozycje dają wyraz szyku i najwyższej klasy elegancji. To czasomierze dla osób, ceniących sobie dobry styl i wysoką jakość wykonania otaczających go przedmiotów.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Zegarki Obaku Denmark na pasku skórzanym w skandynawskim stylu

Zegarki Obaku Denmark na pasku wykonane zostały we włoskiej manufakturze zajmującej się produkcją pasków z wysokiej jakości cielęcej skóry naturalnej. Najczęściej występują w kolorze czarnym lub brązowym. Każdy model łączony jest z wielu warstw, co zapewnia mu solidną strukturę. Specjalna obróbka nadaje powierzchni idealnie gładkiej faktury, która współgra z prostotą tarczy. Skórzane paski będą dobrze dopasowywać się do nadgarstków, gwarantując wygodę i komfort użytkowania.
Zegarek Obaku Denmark na szarym pasku


Klasyczny zegarek Obaku Denmark
Naturalny materiał cechuje się lekkością, dzięki czemu nie powoduje zmęczenia nawet po całym dniu noszenia zegarka na nadgarstku. Zapięcie na sprzączkę zapewnia wygodne zakładanie i zdejmowanie czasomierza. W większości zegarków mamy do czynienia z wąskimi paskami podkreślającymi minimalistyczne wzornictwo tarcz. Niekiedy widoczne są na nich jednolite przeszycia lub drobne, dekoracyjne żłobkowania. Nadają one modelom biżuteryjnego charakteru, idealnie współgrając z półformalnymi i formalnymi stylizacjami. Skórzane paski w zegarkach Obaku Denmark zostały zamocowane do koperty za pomocą teleskopów lub małych śrubek.