Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Obaku Denmark Slim

96wyniki

Duńska marka Obaku w zegarkach stawia na minimalistyczny design, który w swej prostocie jest niezwykle intrygujący. W projektach czasomierzy widać inspiracje filozofią Zen i nawiązań do kolorów natury. Zegarek Obaku Denmark Slim przykuwa uwagę swoją smukłą, okrągłą kopertą z delikatnymi zdobieniami. Obaku zegarki są doskonałe dla kobiet i mężczyzn. Modele idealnie pasują do codziennych i bardziej oficjalnych stylizacji.  

FILTRY0

Skandynawska prostota zegarków Obaku 

Spoglądając na zegarki Obaku nie da się nie zauważyć, że producenci stawiają na barwy związane z naturą, co jest charakterystyczne dla skandynawskiego designu. Czasomierze mają tarcze w kolorach bieli, brązów, szarości i czerni. Wiele modeli nie posiada dodatkowych zdobień poza złotymi, czarnymi albo białymi cyframi w postaci kresek. 

Zegarek Obaku Denmark V129LGGMG1 Slim


Zegarek Obaku Denmark V237LXCIMC SYREN - STEEL

Wybrane czasomierze posiadają tarcze w kolorze mocno niebieskim kojarzącym się z morskimi głębinami. Takie barwy idealnie współgrają ze złotymi zdobieniami na kopertach i czarnymi paskami. Charakterystyczną cechą wizualną czasomierzy Obaku Denmark Slim są tarcze umocowane często na cienkich bransoletkach, co optycznie je powiększa. Duńska marka jest dowodem na to, że w prostocie zamknięta jest siła i magia, którą widać na pierwszy rzut oka.

 Sprawdź wszystkie zegarki Obaku dostępne w naszej ofercie!