Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Męskie

10707wyniki
zegarki męskieZegarek męski to nie tylko praktyczny dodatek. Odpowiednio dobrany model podkreśli też styl właściciela. Będzie towarzyszem w najpiękniejszych momentach życia i kompanem najśmielszych wypraw. Stanie się również pomocny podczas wykonywania pracy. Wszystko za sprawą przydatnych funkcji, w jakie wyposaża się dzisiaj zegarki męskie.
FILTRY0

Jaki zegarek męski na co dzień wybrać?

Najbardziej uniwersalnym modelem będzie klasyczny zegarek męski. Prosta analogowa tarcza o tradycyjnym wzornictwie dopasuje się do większości casualowych stylizacji. W zależności od własnych upodobań należy postawić na pasek lub bransoletę. Każda z tych opcji ma wiele zalet. Męskie zegarki na bransolecie mogą być całkowicie wodoszczelne. Stosowane w nich zapięcia gwarantują zręczne zakładanie i ściąganie z nadgarstka. Zegarek na pasku będzie z kolei nieco lżejszy i łatwo spełni wszelkie oczekiwania co do kolorystyki.
Klasyczny zegarek męski Adriatica A8276.5165A z analogową tarczą i tradycyjnym wzornictwem. Wybierz pasek lub bransoletę w zależności od swoich upodobań. Bransoleta jest wodoszczelna, a pasek łatwy w zakładaniu i ściąganiu.
Zegarek męski Lorus na czarnym pasku

Najpopularniejsze zegarki męskie

Casio, Timex i Lorus to marki, którym udało się stworzyć zegarki bestsellerowe. Produkowane przez nie modele niezmiennie zajmują miejsca na podium. Co ciekawe, najbardziej popularne zegarki męskie są w całości czarne. Nadaje im to nie tylko męskiego charakteru, ale i uniwersalności. Czerń z łatwością dopasuje się bowiem do każdego stroju.

Luksusowe zegarki męskie

Luksusowe zegarki męskie to wyjątkowe okazy sztuki zegarmistrzowskiej, domena marek szwajcarskich. To właśnie męskie zegarki z oznaczeniem Swiss Made gwarantują niezawodność, wysoką jakość i piękną stylistykę. Decyzja o zakupie luksusowego mod lu może być podyktowana poszukiwaniem ekskluzywnego prezentu lub chęcią podkreślenia własnego prestiżu. W obu przypadkach będzie to strzał w dziesiątkę.
Zegarek męski Certina na brązowym pasku i z niebieską tarczą
Tissot zegarek złoty męski
Zegarek z wyższej półki to także model ze złota. Kunsztowne wykonanie i dołączany certyfikat autentyczności próby złota czyni go nie tylko luksusowym dodatkiem na szczególne okazje, ale i trafioną inwestycją. Każdy z nich, dzięki swoim atutom, ma też szansę stać się wyjątkową rodzinną pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Sportowe zegarki męskie

Mężczyźni ceniący sobie aktywność fizyczną powinni postawić na niezawodne zegarki G-SHOCK. To kultowe modele marki Casio, stworzone z myślą o niezwykłej wytrzymałości. Wyposażono je w autorski system zapewniający wstrząsoodporność, a każda z najlepszych serii dopasowuje się funkcjami do aktywności na lądzie, w wodzie i w powietrzu.
Sportowy zegarek męski G-SHOCK
Zegarek Suunto
Niezależnie od typu uprawianego sportu wszelkie oczekiwania spełni też zegarek Suunto. To multisportowy zegarek, którego oprogramowanie dostosować można do każdej dyscypliny.

Młodzieżowy zegarek męski

Dla młodzieży zegarek może stać się przedmiotem kreowania własnego wizerunku. Modny brand zegarkowy na nadgarstku daje pole do popisu podczas codziennego komponowania stylizacji. Zegarkowe trendy dla młodzieży napływają głównie z USA, a najlepsze kierunki stylistyczne wyznaczają marki Timex, Tommy Hilfiger, Fossil czy Diesel. W ofercie dwóch ostatnich znaleźć można również męskie smartwatche. Wpiszą się one w chęć podążania za nowinkami technologicznymi, jaka cechuje młodych ludzi.
Młodzieżowy zegarek męski
Męski zegarek z grawerem na prezent

Męski zegarek z grawerem na prezent

Wiele osób poszukuje męskiego zegarka na prezent. Dzięki dużej różnorodności możliwe jest jak najlepsze przybliżenie się do wizji obdarowywanego. Jeśli jednak prezent ma być naprawdę trafiony, a przy tym oryginalny - warto skłonić się ku usłudze grawerowania. Pozwala ona spersonalizować podarunek i uczynić go naprawdę wyjątkowym.

Jaki zegarek męski wybrać?

Wysokiej jakości zegarek męski to doskonały dodatek na wszelkie okoliczności. Do zegarków niezmiennie zajmujących miejsce na podium w naszym sklepie zalicza się:

 • Casio męskie - łączą w sobie japońską niezawodność i najnowsze rozwiązania technologiczne, czego przykładem są absolutnie wytrzymałe męskie zegarki G-SHOCK.
 • Vostok Europe męskie - produkuje limitowane, ręcznie składane zegarki do zadań specjalnych, które sprawdzą się dosłownie we wszystkich, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Wyróżniają się unikalnym, jedynym w swoim rodzaju wyglądem.
 • Tissot męskie - słynie z cenionych na całym świecie prestiżowych szwajcarskich czasomierzy, prezentujących najwyższą jakość wykonania potwierdzoną certyfikatem Swiss Made.
 • Timex męskie - amerykańskie zegarki z długoletnią tradycją, które wyróżnia bardzo korzystny stosunek jakości do ceny.
 • Lorus męskie - marka stworzona przez znaną firmę japońską SEIKO oferująca niezwykle szeroki wybór klasycznych zegarków na bransolecie i pasku, czy też funkcjonalnych, sportowych chronografów.

Jaki zegarek męski na co dzień wybrać?

Aby odpowiednio dobrać zegarek męski do swoich potrzeb i upodobań, należy zastanowić się, w jaki sposób będziemy korzystać z zegarka.

 • smartwatch męski - dedykowane panom chcącym, aby ich zegarek pełnił rolę pomocnika w codziennych zadaniach. Łączące się ze smartfonami pozwalają korzystać z pakietu funkcji z poziomu nadgarstka.
 • sportowy zegarek męski - propozycja dla aktywnych mężczyzn, którzy poszukują wysoce funkcjonalnego urządzenia pomagającego im śledzić wyniki i stanowiącego wsparcie podczas treningów.
 • zegarek klasyczny męski - wariant dla mężczyzn szukających ponadczasowych zegarków, które sprawdzą się w każdych okolicznościach.
 • zegarek szwajcarski męski - propozycja dla miłośników sztuki zegarmistrzostwa, najwyższej jakości wykonania oraz niezrównanej precyzji.
 • zegarek elegancki męski - dedykowany mężczyznom przywiązanym do tradycji i luksusu, którzy szukają zegarka dopełniającego ich stylizacje na spotkania biznesowe, czy inne ważne okazje.
 • zegarek solarny męski - odpowiedni wybór dla panów ceniących sobie wygodę i ekologiczne rozwiązania.