Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Timberland Męskie

103wyniki

Zegarki Timberland Męskie

W zegarek męski timberland wpisana jest przygoda i zamiłowanie do natury. Mocne, męskie wzornictwo idzie tu w parze z niezawodnym działaniem mechanizmów. Ponadprzeciętna jakość amerykańskich czasomierzy zaskarbi sobie przychylność mężczyzn ceniących uniwersalny wygląd i funkcjonalność w zróżnicowanych warunkach.

FILTRY0

Zegarki męski Timberland — siła płynąca z natury

Zegarki męski Timberland — siła płynąca z natury
Zegarki Timberland podobnie, jak pozostałe produkty amerykańskiej marki tworzone są z inspiracji natury. Niezawodność, funkcjonalność i gotowość do podejmowania wyzwań stanowią bazę dla powstania każdego kolejnego modelu. Widoczne jest to w samym wyglądzie czasomierzy, utrzymanych w kolorach brązów, czerni i beżu. Okrągłe, masywne koperty stanowią tu ramę dla rozbudowanych tarcz. Duże oznaczenia godzinowe, ciekawie ulokowany datownik oraz chronograf tworzą tu indywidualny styl marki. Każdy model wieńczy charakterystyczne logo w postaci drzewa, który stanowi tu również element ozdobny. W portfolio marki oprócz typowo sportowych egzemplarzy przeznaczonych do outdoorowych wędrówek znajdziemy również proste modele. Te minimalistyczne zegarki świetnie spełnią funkcję modnego dodatku na co dzień – pasując równie dobrze do koszuli, co zwykłego T-shirtu.Outdoorowy charakter zegarków Timberland

Zegarki Timberland męskie świetnie sprawdzą się we wszystkich zewnętrznych warunkach. Ich wygląd oraz budowa zachęca do górskich wędrówek oraz wycieczek. Neutralna kolorystyka i ekologiczny charakter zegarków świetnie wpisuje się w DNA tych czasomierzy. W zależności od modelu wyposażony jest on w wodoszczelność na poziomie 5-10 ATM co zapewnia bezpieczne użytkowanie modelu na co dzień. W niektórych z nich znajdziemy także bezel i tachymetr, które posłużą nam w dokonywaniu dokładnych pomiarów. Wskazówki oraz indeksy pokryte są farbą luminescencyjną, zapewniającą wygodny odczyt w ciemności. Szeroki, skórzany pasek gwarantuje mocne trzymanie się czasomierza na nadgarstku, dzięki czemu możemy z zegarkiem na nadgarstku podejmować liczne aktywności.
Outdoorowy charakter zegarków TimberlandZegarki męskie Timberland – specyfikacja techniczna

Zegarki Timberland męskie – specyfikacja techniczna
Zegarki Timberland męskie są wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu pozostają wytrzymałe na trudne warunki zewnętrzne. Przykrywające tarcze szkło mineralne stanowi dobrą ochronę przed uszkodzeniem. Za sprawne działanie czasomierz odpowiada mechanizm kwarcowy, który uważany jest za najbardziej precyzyjny system. Timberland to zegarki, które są nie tylko wyjątkowo stylowe i trwałe, ale także przyjazne dla środowiska. Do ich produkcji wykorzystywany jest tworzywo PET, składające się z przetworzonych surowców.