Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Timberland na pasku

112wyniki

Zegarki Timberland na pasku czerpią swoje inspiracje z siły natury, tworząc wytrzymałe na warunki zewnętrzne czasomierze. Ich solidna konstrukcja wraz z neutralną kolorystyką, przekona wszystkich poszukujących niezawodnego zegarka o wyrazistym wyglądzie.

FILTRY0

Jaki zegarek Timberland na pasku wybrać?

W zegarkach Timberland mamy do czynienia z paskami skórzanymi lub silikonowymi. Ich kolorystyka oraz tekstura nawiązuje do natury. Dominującymi barwami są tutaj brązy, szarości oraz odcienie zieleni. Niektóre czasomierze posiadają wymienne paski w zestawie, dzięki czemu można zmienić charakter modelu z klasycznego na sportowy. Każdy z nich zapinany jest na sygnowaną logo marki sprzączkę wykonaną ze stali szlachetnej. Mocowanie do koperty odbywa się przy użyciu teleskopów, gwarantujących bezpieczne trzymanie się czasomierza na nadgarstku. Szerokość pasków w modelach damskich zaczyna się od 14 mm, natomiast w męskich rozmiar zazwyczaj wynosi 22 - 24 mm. Egzemplarze sportowe mają najczęściej niestandardowe wymiary przy kopercie tj. 26 mm.
Jaki zegarek Timberland na pasku wybrać?Zegarki Timberland na skórzanym pasku

Zegarki Timberland na skórzanym pasku
Zegarki Timberland na pasku ze skóry naturalnej, idealnie wpisują się w stylistykę marki. Brązowe lub czarne modele tworzą wraz z kopertami spójną, charakterystyczną dla brandu wizualną całość. Do klasycznych czasomierzy przypisane są najczęściej gładkie, eleganckie paski. Osobom poszukującym zegarków w outdoorowej stylistyce dedykowano modele zawieszone na fakturowanych paskach przyszytymi grubą nicią, zwykle w kolorze kontrastującym z jego barwą.Zegarki Timberland na pasku silikonowym

Silikonowy pasek w pełni oddaje globtroterski charakter amerykańskich zegarków. Łatwy w pielęgnacji materiał gwarantuje nam bezpieczne użytkowanie czasomierza w zróżnicowanych okolicznościach. Dobrze dopasowuje się do nadgarstka i nie powoduje otarć na skórze. Stanie się on niezawodnym towarzyszem wędrówek, czy wspinaczek. Dzięki swojej odporności na wodę i pot może być używany podczas sportowych treningów lub na basenie. Producenci oprócz funkcjonalności i dobrej jakości wykonania pasków zadbali także o ich wygląd. Natrafimy tutaj na proste, eleganckie modele, jak również typowo sportowe egzemplarze. 
Atrakcyjne zegarki Timberland dla każdego