tel:  753 753 300
Autoryzowany sklep z zegarkami
0
Menu marek zegarków:

Zegarki Timberland

zegarki Timberland

Każdy miłośnik outdoorowego stylu powinien znać markę Timberland. Słynie ona z kultowych już, wodoodpornych, żółtych butów. Są one rozchwytywane wśród amatorów żeglugi czy wspinaczki, a także wśród osób ceniących sobie modny wygląd. Fani marki Timberland doczekali się również zegarków, a rozpoznawalne na całym świecie logo z drzewem trafiło bezpośrednio na ich tarczę oraz paski. Podobnie jak buty i odzież, zegarki Timberland utrzymane są w prawdziwie outdoorowym charakterze. Są bardzo wytrzymałe, a ich wodoszczelność to nawet 100 metrów. Mają typową dla marki paletę barw, w której przeważają oczywiście odcienie ziemi. Charakterystyczne paski z grubej skóry doskonale komponują się z mocnymi kopertami ze stali szlachetnej. Zegarki Timberland kierowane są przede wszystkim do młodych osób poszukujących własnego stylu.

Opinie o zegarkach Timberland

TBL.14518JSU-61A

Timberland TBL.14518JSU-61A

Ten niepozorny na pierwszy rzut oka model to zegarek, który oferuje między innymi funkcję podwójnego czasu. Daje to możliwość jednoczesnego odczytu godziny w dwóch strefach czasowych. Kolejnym plusem jest masywna stalowa koperta oraz dopracowana stylistyka. Zegarek Timberland utrzymano w typowej dla marki kolorystyce. Odcienie brązu przeplatają się z zielenią. Pasek wykonany jest z mocnej ciemnej skóry przeszytej jaśniejszą nicią. Tarcza nabiera charakteru dzięki wkomponowanemu na niej logo z drzewem oraz cyfrowym indeksom pisanym niebanalną czcionką. Jest to świetny męski zegarek, który znajdzie zastosowanie na męskim nadgarstku przy wielu okazjach. Każdy kto ma na uwadze modny wygląd, powinien przyjrzeć się stylowym zegarkom Timberland.

TBL.14441JLB-02

Timberland TBL.14441JLB-02

Kiedy firma Timberland wprowadziła do swojej oferty zegarki, zaskoczyła przede wszystkim bardzo oryginalnym designem, niespotykanym wśród innych marek. Widoczny on jest przede wszystkim na tarczy zegarków. Zaskoczeniem nie były natomiast grube skórzane paski oraz kolory ziemi, które wpisują się w styl marki. Zarówno w tym, jak i innych zegarkach Timberland możemy podziwiać paski z grubej żółtej lub brązowej skóry. Na każdym z nich odciśnięto rozpoznawalne na całym świecie logo z drzewem.

ANULUJ